راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

آمونیوم پرسولفات

مشخصات آمونیوم پرسولفات

  • نام شیمیایی : آمونیوم پرسولفات Ammonium Persulfate
  • فرمول شیمیایی :NH4) 2S2O8)
  • نوع بسته بندی : کیسه 25 کیلویی
  • کشورسازنده : چین

آمونیوم پرسولفات سفید،بدون کریستال بی بو،فرمول NH4) 2S2O8) است،دارای اکسیداسیون قوی و خورندگی ،هنگام گرم شدن،تجزیه آن به راحتی و جذب رطوبت آسان نیست ،در آب محلول است،حلالیت آن در آب گرم افزایش می یابد،می توان آن را به هیدرولیز سدیم هیدروژن در محلول آبی هیدرولیز کرد.محلول خشک دارای ثبات خوب است.

نحوه ذخیره سازی 

ذخیره سازی آمونیوم پرسولفات آسان است،و ازمزایای آن راحتی و ایمنی و غیره است.هنگامی که تا 120درجه سانتیگراد گرم می شود،می تواندتجزیه شود،به راحتی خنک می شود و می توانددر هوای مرطوب بماند.به طور عمده به عنوان یک عامل اکسیدکننده و آماده سازی پراکسید هیدروژن ،پراسفیلات پتاسیم و دیگر پروپولفات ها استفاده می گردد.این را می توان به عنوان آغازگر آزاد واکنش پلیمریزاسیون، بخصوص پلیمریزاسیون امولسیون وینیل کلرید پلیمراز کننده و پلیمریزاسیون باز سازی شده استفاده کرد.میتوان به عنوان سفیدکننده در روغن و صنعت صابون استفاده کرد. کاربرد این ماده برای آماده سازی رنگ های آنیلین و اکسیداسیون رنگ و صنعت آبکاری ، صنعت عکاسی و تجزیه و تحلیل شیمیایی بسیاراست.

کاربرد در صنایع غذایی

برای گرید مواد غذایی ،می توان آن را به عنوان اصلاح کننده گندم ، کپک و مخمر کباب شده استفاده کرد.می توان آن را به عنوان تمیز کننده فلز، تمیز کردن واتخاذ مدار چاپی ،فعال سازی سطح مس و آلومینیوم،نشاسته اصلاح شده ، پالپ  و سفید کننده نساجیدر دمای پایین و طراحی ،تصفیه آب گردش،تخریب اکسیداتیو گازهای مضر،چسب چوب کم فرمالدئیدبرای تسریع،ضدعفونی کننده ها،رنگ آمیزی رنگ مو به کار برد.

آمونیوم پرسولفاتغیر قابل اشتعال است،اما می تواند اکسیژن را آزاد کند،بنابراین به عنوان بخشی از احتراق پشتیبانی می کند،محیط ذخیره سازی باید خشک و تمیز و تهویه مناسب داشته باشد.مردم باید به مقدار رطوبت توجه کنند،نباید در باران حملشود.دور از آتش ،گرما و نور مستقیم خورشید نگه دارید.باید بسته بندی مهر و موم شده ،برچسب های روشن و ملایم نگه داشته شود.باید به طور جداگانه از مواد قابل اشتعال یا قابل احتراق باشد،ترکیبات آلی و همچنین زنگ زدگی ،مقدار کمی از فلز و سایر مواد کاهش دهنده ذخیره شود،باید از تجزیه و ایجاد انفجار جلوگیری شود.

خواص شیمیایی

این کریستال monoclinic بی رنگ و یا پودر کریستالی سفید است.

این محلول در آب است،حلالیت آب g / 100ml 58.2 در .0C است.

کاربرد آمونیوم پرسولفات

آمونیوم پرسولفات را می توان به عنوان معرف های تجزیه کننده ،عامل ثابت کننده عکاسی و عامل کاهش دهنده استفاده کرد.این می تواند به عنوان نگهدارنده مواد غذایی ،عامل اکسیدکننده و آغازگر پلیمر مولکولی بالا استفاده شود.

آمونیوم پر سولفات می تواند به عنوان مواد خام Persulfate تولید و پراکسید هیدروژن درصنایع شیمیایی،مهارکننده پلیمرآلی،آغازگر درطول پلیمریزاسیون مونومر وینیل کلرید استفاده شود.می توان به عنوان سفید کننده در روغن ،صنعت صابون استفاده کرد.همچنین می تواند به عنوان مواد مذاب فلز در برش و برداشتن نفت و صنعت نفت مورد استفاده قرار گیرد.برای گرید مواد صنایع غذایی،می توان آن را به عنوان اصلاح کننده گندم ،کپک و مخمر کباب شده کاربرد دارد.

می تواند برای اصلاح آرد مورد استفاده قرار گیرد(محدود <3,.g / kg، استانداردژاپن 1999)؛ قارچ کش Saccharomyces cerevisiae (محدود کردن 1,. %، FAO / WHO , 1984)

روش های تولید

آمونیوم پرسولفات می تواند توسط الکترولیز سولفات آمونیوم و اسید سولفوریک رقیق استخراج شده و سپس کریستال شود.فرایند الکترولیتیک سولفات آمونیوم و اسید سولفوریک برای تولید الکترولیت مایع،با الکترولیز تخلیه می شود،HSO4 می تواند تخلیه و تولیدپراکسیدیز و فلاکس اسید کند،و پس از آن با سولفات آمونیوم برای تولید پر سولفات آمونیوم واکنش می دهد،پرسولفات آمونیوم از طریق فیلتراسیون،کریستالزاسیون جدا سازی سانتریفیوژ،خشک کردن برای تولید محصول پرسولفات آمونیوم هنگامی که محتوای آن در غلظت خاصی از آنزیم بدست می آید.

  • واکنش آند: HSO4-2E->H2S2O82
  • واکنش کاتدیک:(NH4)

ویژگی های خطرناک انفجاری

آمونیوم پرسولفات اکسیدکننده قوی است،هنگامی که با عامل کاهش دهنده،گوگرد،فسفر و غیره ترکیب می شود،می تواند منفجر شود.می تواند زمانی که گرم می شود،تحت تاثیر قرار گیرد،و در دیدار با آتش می تواند منفجرشود.

ویژگی های خطر آتش سوزی -ذخیره سازی

می تواند از اکسیژن درهنگام حرارت زیاد تجزیه شود. درهنگام حرارت دادن می تواند اکسید نیتروژن سمی، اکسید گوگرد و بخار آمونیاک تولید کند.خزانه داری باید خشک و تهویه داشته باشد؛بارگیری و تخلیه باید در نور باشد؛باید جداگانه با موادآلی ،کاهش عوامل ،گوگرد،سوخت های فسفریک ذخیره شود.

توضیحات عمومی

جامد بلوری ،عامل قوی اکسیدکننده به راحتی نمی سوزد،اما ممکن است باعث بوجود آمدن مواد آلی شود.به عنوان یک ماده سفید کننده و به عنوان نگهدارنده غذا استفاده می شود.

مشخصات واکنش

آمونیوم پرسولفات یک عامل اکسیدکننده قوی است. مخلوط پودرباآلومینیوم وآب می تواند منفجرشود.مخلوط با پراکسید سدیم اگر تحت استحکاک (خورد شئن در یک ملات )،حرارت دادن ،یا اگر جریان از دی اکسید کربن به بیش از Persulfate آمونیوم منتقل می شود منفجر خواهد شد.راه حل های اسیدی ،آهن را به شدت حل می کند.

خطر سلامت

استنشاق آن اثرات سمی کمی ایجاد می کند.

تماس با گرد و غبار چشمها را تحریک می کند و باعث بروز خارش پوست می شود.

قیمت – فروش آمونیوم پرسولفات

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کننده و توضیع کننده پرسولفات آمونیوم در کشور می باشد.برای اطلاع از قیمت آمونیوم پرسولفات و خرید آن می توانید با شماره های مستقیم شرکت تماس گرفته و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول و مقدارآن را ارسال و پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید.

راههای ارتباطی

تلفن های تماس

66859216 – 021  ساعت کاری 8.30 الی 19

66859220 – 021  

0912-9618292  (استعلام بصورت 24 ساعته)

بازدیدها: 5

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟