راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

استو نیتریل کد 100029

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول استو نیتریل کد 100029 را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود. محصولات این شرکت را می توان در تمامی مراکز تحقیقاتی و دانشگاهها و آزمایشگاهها یافت.

برند مرک آلمان یکی از پر فروشترین محصولات مواد شیمیایی در دنیا است. شرکت دانش پژوهان شیمی توانسته با ایجاد یک شرکت معتبر و بین المللی محصولات این برند را وارد و به دست متقاضیان عزیز برساند. استو نیتریل کد 100029.

استو نیتریل کد 100029

استو نیتریل کد 100029 رنگی خفیف بابوی معطراست. این ماده یکی از محصولات مرک آلمان می باشد که توسط شرکت دانش پژوهان شیمی وارد و به دست مصرف کنندگان می رسد. استو نیتریل کد 100029.

 • نام شیمیایی : استو نیتریل کد 100029
 • نام انگلیسی : Acetonitrile
 • فرمول شیمیایی : CH3CN
 • نوع بسته بندی : 1 لیتری – 2.5 لیتری
 • کشورسازنده : آلمان
 • شرکت سازنده : مرک

100029

آشنایی با استو نیتریل کد 100029

 • نقطه اشتعال 42درجه فارنهایت.
 • با تراکم 783,.g/cm3.مسمومیت با جذب پوست.
 • کمتر از آب و از بخار هوا چگال تر است.
 • این محصول عمدتا به عنوان یک محصول جانبی تولید کننده اکریل نیتریل تولیدمی شود.
 • این ماده به عنوان یک حلال پروتئینی قطبی درسنتز آلی، ودر تصفیه بوتادین استفاده می شود.
 • این ماده دارای بسیاری ازکاربردها، ازجمله به عنوان یک حلال، برای چرخاندن الیاف وباطری های لیتیومی است.
 • این در درجه اول در هوا از اگزوز خودرو و امکانات تولیدی یافت می شود.
 • استو نیتریل Acetonitrile کد 100029، به عنوان یک حلال برای آماده سازی استفاده می شود.
 • بسیاری از کاربردهای پزشکی مختلف و از جمله استفاده برای فرایند های استخراج هیدروکربن، بخصوص برای بوتادین استفاده می شود.
 • حد واسط؛ کاتالیزورجداسازی اسیدهای چرب از روغن های گیاهی و تولیدداروهای مصنوعی.
 • همچنین مواداولیه برای بسیاری ازانواع ترکیبات حاوی نیتروژن است. این می تواندبرای تولیدسیانیدهیدروژن متابولیزه شود.

استونیتریل یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C3H3N است. این ترکیب به صورت مایع بی رنگ با بوی نارسایی بخور و درجه ذوب یخبندان است. استونیتریل به عنوان ماده اولیه در تولید اکریلونیتریل به کار می‌رود که یک ماده مهم در تولید پلاستیک‌ها، فیبرهای مصنوعی و رزین‌ها است. همچنین، استونیتریل به عنوان ماده‌ای مهم در تولید لاستیک‌های نئوپرن و نایلون-6 نیز به کار می‌رود. استو نیتریل کد 100029.

استونیتریل همچنین به عنوان یک مادهمهم در تولید قرص‌های ضد درد، سمپاشی کشاورگی، صنایع الکترونیکی و تولید رنگ‌های صنعتی نیز به کار می‌رود. همچنین، به دلیل خواصی مانند پایداری شیمیایی و مقاومت حرارتی، استونیتریل به عنوان ماده افزودنی در تولید چسب‌ها، رنگ‌ها و مواد حفاظتی نیز استفاده می‌شود. استو نیتریل کد 100029.

استونیتریل به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی مناسب، به عنوان یک ماده پایه در تولید مواد پلیمری بسیار مهم است. با این حال، باید توجه داشت که استونیتریل یک ماده سمی است و باید با احتیاط و تحت شرایط ایمنی مناسب، به کار گرفته شود. درصورتی که استونیتریل به صورت ناخالص یا تحت شرایط نامناسبی تولید شود، ممکن است به عنوان یک ماده سمی و آلوده کننده محیط زیست عمل کند. بنابراین، استفاده از استونیتریل باید تحت نظارت و کنترل دقیق انجام شود.

در صنعت، استونیتریل از طریق فرآیندهایی مانند ازدیاد فشار و اکسیداسیون بوتادین به دست می‌آید. استونیتریل می‌تواند با گازهایی مانند اکسیژن، دی‌اکسید کربن و آمونیاک واکنش دهد و محصولاتی مانند اسید اکریلیک و اکریلونیتریل تولید کند. همچنین، استونیتریل به صورت ناخالص در گاز طبیعی یافت می‌شود. استو نیتریل کد 100029.

استونیتریل یک ماده شیمیایی سمی است که ممکن است با تنفس داخلی، تماس با پوست و یا حتی مصرف غذایی آلوده شود. مصرف طولانی مدت استونیتریل در محیط کار می‌تواند به سلامتی افراد آسیب بزند و برای ایمنی، لازم است کارکنان در محیط‌های کاری مربوطه، ماسک و لباس‌های مخصوصی استفاده کنند. همچنین، استونیتریل یک ماده قابل اشتعال است و باید در محیط‌های خشک و به دور از منابع حرارتی نگهداری شود. استو نیتریل کد 100029.

در صورت بروز حریق در محیطی که استونیتریل در آن وجود دارد، باید از آن منطقه فورا خارج شد و به مراجع مربوطه اعلام حریق کنید. همچنین، در صورت بلعیدن استونیتریل، باید فورا به پزشک مراجعه کرده و در صورت تماس با پوست، باید پوست را با آب و صابون شستشو داد و به پزشک مراجعه کرد. به طور کلی، استفاده از استونیتریل باید تحت شرایط ایمنی مناسب و با رعایت دقیق دستورالعمل‌های ایمنی انجام شود. استو نیتریل کد 100029.

کاربرد استونیتریل

استونیتریل یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان ماده‌ای مهم در صنعت شیمیایی و پلیمری به کار می‌رود. این ترکیب به صورت مایع بی رنگی با بوی نارسایی بخور و درجه ذوب یخبندان است. استو نیتریل کد 100029.

استونیتریل به عنوان یک ماده اولیه در تولید اکریلونیتریل بکار می‌رود که یک ماده مهم در تولید پلاستیک‌ها، فیبرهای مصنوعی و رزین‌ها است. همچنین، استونیتریل به عنوان ماده‌ای مهم در تولید لاستیک‌های نئوپرن و نایلون-6 نیز به کار می‌رود.

استونیتریل همچنین به عنوان یک مادهمهم در تولید قرص‌های ضد درد، سمپاشی کشاورزی، صنایع الکترونیکی و تولید رنگ‌های صنعتی نیز به کار می‌رود. همچنین، به دلیل خواصی مانند پایداری شیمیایی و مقاومت حرارتی، استونیتریل به عنوان ماده افزودنی در تولید چسب‌ها، رنگ‌ها و مواد حفاظتی نیز استفاده می‌شود. استو نیتریل کد 100029.

استونیتریل به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی مناسب، به عنوان یک ماده پایه در تولید مواد پلیمری بسیار مهم است. با این حال، باید توجه داشت که استونیتریل یک ماده سمی است و باید با احتیاط وتحت شرایط ایمنی مناسب، به کار گرفته شود. در صورتی که استونیتریل به صورت ناخالص یا تحت شرایط نامناسبی تولید شود، ممکن است به عنوان یک ماده سمی و آلوده کننده محیط زیست عمل کند. بنابراین، استفاده از استونیتریل باید تحت نظارت و کنترل دقیق انجام شود.

ایمنی استفاده

قرارگرفتن درمعرض،حاد(کوتاه مدت)استنشاق باعث تحریک غشاء مخاطی می شود.قرار گرفتن درمعرض مزمن (درازمدت)،منجربه اثرات سیستم عصبی مرکزی مانندسردرد،بی حسی ولرزش میباشد.هیچ اطلاعاتی درمورد اثرات سرطان زا درانسان موجودنیست.EPA آن را به عنوان گروه D طبقه بندی کرده است،که به عنوان سرطان زایی انسان طبقه بندی نشده است.

استونیتریل Acetonitrile ،یک نیتریل آلیفاتیک،به عنوان یک حلال آلی و درترکیبات آلی استفاده می شود.برای نور uV-visible شفاف است،که آن را بسیار کاربردی در تکنیک های اسپکتروفتومتریک و فلوریمتریک می کند. MeCN به عنوان یک مولفه فاز متحرک دربسیاری ازتکنیک های کروماتوگرافی به علت کم بودن ویسکوزیته،استحکام بالا بردن و وخلوط شدن در آب.همچنین نقش مهمی را دراستخراج مایع،استخراج جامدفاز ویا میکروکاکساسیون ایفامی کند. استو نیتریل کد 100029.

آیا استونیتریل در مواد غذایی استفاده می شود؟

استونیتریل به صورت مستقیم در تولید محصولات غذایی به کار نمی‌رود ولی ممکن است به‌طور غیرمستقیم در برخی محصولات غذایی وجود داشته باشد. به عنوان مثال، در تولید اکریلونیتریل که یکی از ماده‌های اولیه تولید پلی‌آکریلونیتریل است، استونیتریل به کار می‌رود و ممکن است پس از ترکیب با سایر مواد، محصولات پلی‌آکریلونیتریل در تولید برخی محصولات غذایی مانند بطری‌های پلاستیکی برای نگهداری غذا به کار رود. استو نیتریل کد 100029.

به عنوان یک ماده شیمیایی سمی، استونیتریل باید با احتیاط و تحت شرایط ایمنی مناسب تولید و استفاده شود و در محصولات غذایی نیز باید در حداقل مقدار ممکن و طبق مقررات بهداشتی استفاده شود. استو نیتریل کد 100029.

در برخی محصولات غذایی مانند لبنیات، سردی‌های غذایی و خوشمزه‌ها، استونیتریل به‌عنوان یک ماده‌ی افزودنی به‌کار می‌رود تا بهبود دهنده‌ی خواصی مانند پایداری رنگ، ماندگاری و مقاومت به حرارت در محصولات غذایی باشد. با این حال، مصرف استونیتریل در محصولات غذایی تحت نظارت سازمان‌های بهداشتی و دارای مجوزهای لازمی‌باشد و به‌طور کلی، مصرف غذاهایی که حاوی مواد افزودنی مانند استونیتریل هستند، باید با میزان مصرف معقول و در حداقل مقدار ممکن انجام شود. همچنین، برای اطمینان از سلامت محصولات غذایی، باید از محصولات با برچسب‌های بهداشتی معتبر و تولید شده تحت شرایط بهداشتی مناسب استفاده کرد.

آیا محصولاتی که حاوی استونیتریل هستند، برای سلامتی ما مضر هستند؟

مصرف محصولات حاوی استونیتریل در حد مصرف معقول و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مناسب، مخاطراتی برای سلامتی ما به وجود نمی‌آورد. با این حال، باید توجه داشت که استونیتریل یک ماده شیمیایی سمی است و مصرف طولانی مدت و در مقادیر بیش از حد مجاز ممکن است به سلامتی افراد آسیب بزند. استو نیتریل کد 100029.

در صنعت، کارگرانی که با استونیتریل کار می‌کنند، باید از ابزارهای محافظتی مانند ماسک و لباس‌های مخصوصی استفاده کنند تا از مواجهه با استونیتریل جلوگیری شود. همچنین،اگر استونیتریل به صورت ناخالص یا در محیط‌های نامناسب تولید شود، ممکن است به عنوان یک ماده سمی و آلوده‌کننده محیط زیست عمل کند. بنابراین، مصرف محصولاتی که حاوی استونیتریل هستند، باید تحت نظارت و کنترل دقیق انجام شود و از محصولات با برچسب‌های بهداشتی معتبر و تولید شده تحت شرایط بهداشتی مناسب استفاده کرد. استو نیتریل کد 100029.

در محصولات غذایی نیز، استونیتریل به‌طور غیرمستقیم ممکن است وجود داشته باشد اما به طور کلی، مصرف محصولات غذایی حاوی استونیتریل باید بامیزان مصرف معقول و در حداقل مقدار ممکن انجام شود و باید از محصولات با برچسب‌های بهداشتی معتبر و تولید شده تحت شرایط بهداشتی مناسب استفاده کرد. همچنین، برای اطمینان از سلامت محصولات غذایی، باید از محصولات با برچسب‌های بهداشتی معتبر و تولید شده تحت شرایط بهداشتی مناسب استفاده کرد.

به طور کلی، برای حفظ سلامتی، باید از محصولات حاوی استونیتریل به میزان مصرف معقول و با رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی استفاده کرد و در صورت نیاز به مصرف محصولاتی که حاوی استونیتریل، باید اطمینان حاصل کرد که این محصولات تحت نظارت سازمان‌های بهداشتی قرار دارند و از محصولات با برچسب‌های بهداشتی معتبر و تولید شده تحت شرایط بهداشتی مناسب استفاده کرد.

همچنین، برای کاهش مصرف مواد افزودنی مانند استونیتریل در غذاها، می‌توان از غذاهای طبیعی و سالم و فرآورده‌های غذایی با مواد افزودنی کمتر استفاده کرد و در طراحی و تولید محصولات غذایی نیز می‌توان از جایگزین‌های طبیعی و سالم برای مواد افزودنی استفاده کرد.

قیمت- فروش استو نیتریل Acetonitrile کد 100029

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی ازبزرگترین واردکنندگان موادشیمیایی، آزمایشگاهی و مرک (آلمان) و سیگماآلدریچ از جمله استو نیتریل Acetonitrile کد 100029می باشد. شما می توانیدجهت خرید و استعلام قیمت با تلفن های مستقیم بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان فروش در ارتباط باشید،یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول ومقدارنیاز خودرا ارسال، تا درکمترین زمان پاسخ استعلام خودرادریافت نمائید.

جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع قیمت استو نیتریل Acetonitrile کد100029 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدارنیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:

021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)

021-66859216  (ساعات تماس:8.30 الی 19)

واتساپ:09377601793  (24ساعت)

بازدیدها: 1

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟