ترت بوتیل هیدروکینون کد 112941

ترت بوتیل هیدروکینون کد ۱۱۲۹۴۱

ترت بوتیل هیدروکینون کد 112941

ترت بوتیل هیدروکینون کد 112941
۰
(۰)
 • ۱۱۲۹۴۱

  ترت بوتیل هیدروکینون کد ۱۱۲۹۴۱ یکی از محصولات وارد شده به کشور توسط شرکت دانش پژوهان شیمی می باشد. کمپانی سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی(تخصصی) در جهان می باشد، که شرکت دانش پژوهان شیمی با واردات محصولات این شرکت توانسته کمکی بزرگ در بخش تحقیقات و علم و فن آوری نماید.

  با توجه به تحریم ها و مشکلات فراوانی که در این بخش پیش آمده ، امیدواریم بتوانیم با توزیع صحیح محصولات شرکت سیگما آلدریچ و مرک آلمان (اصلی) کمکی به چرخ پیشرفت علم و تکنولوژی را در کشور بنماییم. ازتماس با شرکت دانش پژوهان شیمی می توانید محصولات نایاب خود را در سریعترین زمان (حتی گاهی همان روز) سفارش درخواستی مورد نیاز خود را تحویل بگیرید.

  ۱- توضیحاتی در مورد ترت بوتیل هیدروکینون کد ۱۱۲۹۴۱

  اثرات محافظ عصبی tert-butylhydroquinone بر تخریب سلول های دوپامینرژیک ناشی از پاراکوات در موش های C57BL / 6 و در سلول های PC12.

  بایگانی سم شناسی (۲۰۱۲-۰۹-۱۸)

  محققان :

  هوانگ یوان لی ،سیینگ وو ،ژانگ جینگ وانگ ،وی لین ،چنزی ژانگ ،جینگ وانگ ،وی لین ،چنزی ژانگ ،بین هوانگ.

  PMlD22983789

  مطالعات حاضر با هدف تعیین نقش پاراکوات (PQ) در فعال سازی مسیر ۲(Nrf2) / هم اکسیژناز ۱ مربوط به NF-E2 و اثرات محافظت نورونی احتمالی ترت بوتیل هیدروکینون (tBHQ) انجام شد. پیش درمان در تجزیه عصبی ناشی از PQ در داخل بدن و in vitro. 7 میلی گرم در کیلوگرم درمان PQ موش های صحرایی نر C57BL / 6 باعث کاهش فعالیت حرکتی خود به خودی ، کاهش سلول های عصبی مثبت تیروزین هیدروکسیلاز (TH) ، افزایش ترمینال دی اکسینوکائوتیدیل ترانسفراز با واسطه dUTP بیوتین نیک برچسب گذاری نهایی (TUNEL) سلولهای مثبت در جسم سیاه و همچنین افزایش سطح پروتئین هر دو Nrf2 هسته ای و Ho-1 .

  در موشهای تحت PQ ، پیش تیمار با ۱% tBHQ (وزنی / وزنی) به طور قابل توجه ای باعث کاهش عملکرد، کاهش سلولهای عصبی TH مثبت و افزایش سلولهای TUNEL مثبت در ماده سیاه ، و همچنین افزایش بیان پروتئین هر دو دسته Nrf2 می شود. و HO-1 . پیش درمانی با ۴۰ میکرومولار tBHQ از سلولهای PC12 در برابر سمیت سلولی PQ  واسطه ۱۰۰ و ۳۰۰ میکرومولار محافظت می کند .

  ژن گزارشگر دو لوسیفراز همچنین نشان داد که فعال سازی رونویسی بیان ژل HO-1 از عنصر پاسخ دهنده آنتی اکسیدان از طریق Nrf2 به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض ۱۰۰ و ۳۰۰ میکرومولار PQ رخ داده است. در مجموع، این نتایج برای اولین بار به وضوح نشان داد که مسیر / Nrf2 HO-1 در جسم سیاه توسط PQ فعال شده و پیش درمان با tBHQ موجب محافظت از نور در برابر پارکینسون گرایی ناشی از PQ احتمالا با افزایش بیان Nrf2 و HO-1 می شود.

  ۲- توضیحاتی در مورد ترت بوتیل هیدروکینون کد ۱۱۲۹۴۱

  پیش درمانی با ترت بوتیل هیدروکینون باعث کاهش استرس اکسیداتیو مغزی در موش ها پس از آسیب مغزی می شود. مجله تحقیقاتی جراحی (۲۰۱۴/۰۱/۰۷)

  محققان :

  شین یو لو ،هان دونگ وانگ ،جیان گو گو ،کی دینگ ،تائو لی

  PMlD24387843

  خلاصه :

  آسیب مغزی ناشی از ضربه (TBl) یک مشکل بهداشتی در سراسر جهان است که به عنوان عامل اصلی مرگ و ناتوانی شناخته می شود . شواهد فزاینده نشان داده است که استرس اکسیداتیو نقش مهمی در بیماری زایی TBl دارد. فاکتور رونویسی آنتی اکسیدانی ، عامل هسته ای مرتبط با اریتروئید Nrf2)2) ، یک واسطه شناخته شده در محافظت در برابر آسیب مغزی ناشی از TBl است.

  هدف از این مطالعه این بود که آیا (tert-butylhydroquinone(tBHQ ، یک فعال کننده جدید Nrf2 ، می توان در برابر استرس اکسیداتیو ناشی از TBl محافظت کند یا خیر. موش های ناحیه کنترل برجسته نر بالغ به طور تصادفی به سه گروه تقسیم شدند: (۱) گروه شم + خودرو. (۲) TBl + گروه خودرو ؛ و (۳) گروه + TBl tBHQ. آسیب مغزی سر بسته با استفاده از روش کاهش وزن Feeney اعمال شد.

  ادامه :

  ما ۲۴ ساعت بعد از TBl به نتیجه عصبی موش ها دسترسی پیدا نمودیم و متعاقباً سطح پروتئین Nrf2  و زیر واحد NOX2 نیکوتین آمید آدنین دینوکلئوتید فسفات اکسیداز (NADPH اکسیداز)، غلظت مالون دی آلدئید ، فعالیت سوپراکسید دیسموتاز و ادم مغزی را اندازه گیری کردیم. سطح پروتئین NOX2 در گروه وسیله نقلیه TBl + پنج برابر شد ، در حالی که پیش تیمار با tBHQ به طور قابل توجهی بیان پروتئین NOX2 را نسبت به گروه خودروی TBl + تضعیف کرد.

  TBl تشکیل Nrf2 را در مقایسه با گروه شم ۵ درصد افزاش داد ، در خالی که درمان با tBHQ سطح پروتئین Nrf2 را در مقایسه با گروه شم ۱۲ درصد افزایش داد. سطح نشانگر آسیب اکسیداتیو مالون دی آلدئید در گروه  TBl + tBHQ در مقایسه با گروه خودروی TBl + 29 درصد کاهش یافت ، علاوه بر این ، پیش تیمار با tBHQ فعالیت آنزیم آنتی اکسیدانی سوپر اکسید دیسموتاز را به میزان قابل توجهی افزایش داد. تجویز tBHQ همچنین به طور قابل توجهی ادم مغزی ناشی از TBl و نقایص غصبی را کاهش داد. پیش درمان با tBHQ نشانگرهای استرس اکسیداتیو مغزی را پس از TBl کاهش می دهد، بنابراین از آزمایش tBHQ به عنوان یک محافظ عصبی بالقوه و درمان کمکی برای بیماران TBl پشتیبانی می کند.

  اطلاعات محصول :

  • کد : ۱۱۲۹۴۱
  • نام ماده : ترت بوتیل هیدروکینون
  • نام لاتین : tert-Butylhydroquinone
  • مترادف : Dimethylethyl-1,4-benzenediol
  • خلوص : ۹۷%
  • بسته بندی : ۵G – 100G – 500G
  • CAS Number : 1948-33-0
  • EC Number : 217-752-2
  • Registry Number : 637923
  • Formula: C10H14O2
  • Formula Weight : 166.22g/mol
  • وارداتی
  • برند : سیگماآلدریچ
  • کشور سازنده : آمریکا
  • وارد کننده : شرکت دانش پژوهان شیمی

  قیمت – فروش ترت بوتیل هیدروکینون کد ۱۱۲۹۴۱

  شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی در ایران می باشد . فروش ترت بوتیل هیدروکینون کد ۱۱۲۹۴۱ که در آزمایشگاه ها و داروسازی ها استفاده بسیاری دارد .این ماده وارداتی بوده اما برای جلوگیری از سوء استفاده برخی باید آنرا از نمایندگی ها یا شرکت های معتبر تهیه نمود.شما می توانید از ما آنالیز محصول خودرا نیزدریافت نمایید.

  شما می توانید برای تهیه مواد شیمیایی آزمایشگاهی (مرک آلمان و سیگماآلدریچ) و یا صنعتی با شرکت دانش پژوهان شیمی به دو روش، ابتدا با خط های مستقیم (فروش) این شرکت تماس بگیرید یا از طریق کانال واتساپ شرکت، محصول به همراه مشخصات را ارسال تا در اولین فرصت استعلام خود را دریافت نمایید.

  جهت مشاهده اطلاعات جامع تر و آنالیز محصول کلیک کنید.

  راههای ارتباطی
  شماره های تماس:
  ۰۲۱-۶۶۸۵۹۲۱۶(ساعات تماس:۸:۳۰ الی ۱۹)
  ۰۲۱-۶۶۸۵۹۲۲۰
  واتساپ:۰۹۱۲۹۶۱۸۲۹۲  (ساعات تماس ۲۴ساعت)

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  ما را از میزان رضایت خود با خبر سازید:

  ار یک تا پنج ستاره امتیاز دهید.

  میانگین امتیاز کاربران ۰ / ۵٫ تعداد: ۰

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.