عنوان حلال های شیمیایی مرک آلمان

عنوان حلال های شیمیایی مرک آلمان

عنوان حلال های شیمیایی مرک آلمان

عنوان حلال های شیمیایی مرک آلمان
۰
(۰)
 • عنوان حلال های شیمیایی مرک آلمان شامل حلال های شیمیایی و آلی از جمله عنوان حلال های شیمیایی مرک آلمان است که در زندگی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

  حلال های هیدروکربنی شامل ده عنوان از جمله الکل ها، استن ها، اتر، تربانتین، گزیلن، کلروفرم و … می باشند. حلال های ترپتنی یکی از قدیمی ترین حلال ها است که از درخت کاج و صنوبر تولید می شود. در گذشته از این حلال در تولید رنگ ساختمان، رنگ هنری و ورنی ها استفاده می شده است.

  در حال حاضر به چند علت مشخص، حلال های هیدروکربنی جایگزین حلال های ترپتنی شده اند. گران بودن تولید، پایین بودن حلالیت، کم بودن سرعت تبخیر و استشمام بوی تند حلال ها از علت استفاده کم آن می باشد.

  حلال های ترپتنی در واقع یکی از عنوان حلال های شیمیایی مرک است که کاربردهای مشخص دارد. حلال های ترپتنی در صنایع رنگ سازی و عکاسی استفاده می شود و شامل تربانتین، دی پنتن، روغن کاج و صنوبر می باشد.

  عنوان حلال های شیمیایی مرک آلمان

  معرفی عنوان حلال های شیمیایی مرک آلمان

  شرکت دانش پژوهان شیمی در این مقاله شما را با عنوان حلال های شیمیایی مرک آلمان آشنا می کند. از جمله حلال هایی که در صنعت شیمیایی استفاده می شود اتانول است که کاربرد زیادی در آزمایش های شیمیایی دارد.

  کاربرد اتانول به عنوان حلال های شیمیایی مرک، در صنایع پتروشیمی، داروسازی، سوخت، حلال، ضد یخ و … است.

  این حلال با توجه به قابلیت حل شدن در آب و اتر، در مواد زیر به کار برده می شود:

  • پلی وینیل استات PVA
  • استرهای رزینی
  • پلی وینیل بوتیرال
  • رزین های کیتونی
  • و …

  استون یا پروپانون، یکی دیگر از عنوان حلال های شیمیایی مرک آلمان است که در تولید مواد شیمیایی کاربرد دارد. از جمله کاربردهای استون می توان به تولید الیاف مصنوعی، پلاستیک، داروسازی، رنگ های ایندیگو و ترکیبات شیمیایی اشاره کرد. اتیلن گلایکول نیز حلالی است که در تولید پلاستیک، بطری نوشیدنی، فیبرهای پلیمری، رزین ها و … کاربرد دارد.

  فروش مواد شیمیایی مرک آلمان

  شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات نمایندگی مرک آلمان می باشد. که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

   

  جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

  راههای ارتباطی:

  ۰۲۱-۶۶۸۵۹۲۱۶
  ۰۲۱-۶۶۸۵۹۲۲۰  

  (ساعات تماس:۸٫۳۰ الی ۱۹)
  واتساپ:۰۹۱۲۹۶۱۸۲۹۲  (۲۴ساعت)

  سوالات متداول:

   

  اهمیت مواد شیمیایی مرک آلمان

  حلال های شیمیایی مرک آلمان

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  ما را از میزان رضایت خود با خبر سازید:

  ار یک تا پنج ستاره امتیاز دهید.

  میانگین امتیاز کاربران ۰ / ۵٫ تعداد: ۰

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.