نیترات آهن(III)کد 103883 مرک

نیترات آهن(III)کد ۱۰۳۸۸۳ مرک

نیترات آهن(III)کد 103883 مرک

۰
(۰)
 • نیترات آهن(III)کد ۱۰۳۸۸۳ مرک

  نیترات آهن(III)کد ۱۰۳۸۸۳ مرک یکی از محصولات تولیدی مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان است ، که سالیانه بالغ بر ۳۵ میلیون دلار فروش این شرکت است ، به طوری که تولیدات این کمپانی را می توان در تمام آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی یافت.

  کمپانی مرک آلمان در سال ۲۰۱۵ توانست کمپانی سیگماآلدریچ را خریداری نموده و از آن پس محصولات سیگماآلدریچ تحت نظر مرک تولید می شود. همانطور که می دانید سیگماآلدریچ محصولات تخصصی تولید می نماید و این محصولات توانسته اند در تولید داروها و به علم پزشکی، تحقیقاتی خدمت شایانی برسانند.

  شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ایران است که پس از تحریمها با واردات مواد شیمیایی آزمایشگاهی و حتی صنعتی ،گامی بزرگ در پیشرفت علم و دانش در میهن عزیزمان بردارد. مشتریان این شرکت : مراکز علمی تحقیقاتی ، دانشگاهها ، پژوهشگاهها ، آزمایشگاهها و شرکت های داروسازی می باشند. امیدواریم بتوانیم با ارائه خدماتی ارزنده در خصوص قیمت و کیفیت محصولات شما عزیزان را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

  مشخصات ماده:

  • دمای ذوب : ۴۷,۲
  • دمای جوش : ۱۲۵ درجه سانتیگراد
  • چگالی : ۱,۶۸ گرم بر سانتی مترمکعب
  • حلال ها : الکل و استون

  ترکیب شیمیایی نیترات آهن یا فریک آهن یک جامد کریستالی بنفش رنگ با فرمول Fe(NO3)3 * 9H2O غیر قابل اشتعال است اما سوختن مواد قابل احتراق را تسریع می بخشد، اما وجود مقادیر زیاد آن در آتش، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آتش و یا حرارت می تواند منجر به انفجار گردد که باعث تولید اکسید نیتروژن سمی می شود.

  از آنجایی که نیترات آهن جاذب رطوبت است، معمولا به شکل نوناهیدرات با چگالی ۱,۶۴۲۹ گرم بر سانتی متر مکعب و به شکل بلورهای بی رنگ و یا بنفش کم رنگ یافت می شود. شکل هگزا هیدرات این ماده در آب نیز حل می شود. هنگام حل شدن این ماده ، به دلیل هیدرولیز محلول زرد رنگ تشکیل می شود. نیترات آهن از واکنش پودر فلز آهن با اسید نیتریک تهیه می شود.

  خصوصیات نیترات آهن ۹ آبه

  نیترات آهن(III) محلول در آب و الکل می باشد.
  موارد مصرف نیترات آهن ۹ آبه
  محلول نیترات آهن (III) در صنعت جواهر سازی برای جلا دادن نقره، برنز و آلیاژهای آنها استفاده می شود.
  از نیترات آهن (III) برای تولید کودهای آکواریومی و کودهای کشاورزی استفاده می شود.

  کاربرد نیترات آهن(III)کد ۱۰۳۸۸۳ مرک

  نیترات آهن به عنوان یک کاتالیزور در سنتز آمید سدیم در آمونیاک استفاده م شود. برخی از انواع رس آغشته به نیترات آهن اکساینده های مفیدی در سنتز آلی هستند. به عنوان مثال؛ نیترات آهن در مونتموریلونیت(شناساگری به نام کلیفن) برای اکسیداسیون الکل ها به آلدئیدها و تیول ها به دیسولفیدها استفاده می شود. جواهر سازان و آهنگران برای حکاکی بر روی نقره و آلیاژهای نقره از محلول های نیترات نقره استفاده می کنند. از نیترات نقره در رنگرزی ، دباغی، تجزیه شیمیایی و پزشکی نیز استفاده می شود.

  خطرات نیترات آهن(III)کد ۱۰۳۸۸۳ مرک

  استنشاق نیترات آهن بینی و گلو را تحریک می کند و بلعیدن این ماده موجب تحریک دهانی و معده می شود. گرد و غبار نیترات آهن چشم را تحریک کرده و می تواند پوست را در تماس طولانی مدت تحریک نماید.

  راهنمای ایمنی کار با نیترات آهن

  راهنمای کار کردن با مواد پودری:

  به منظور کاهش خطرات ناشی از استنشاق گرد و غبار مواد پودری و جلوگیری از آلودگی سطوح کار توصیه می شود از ترازویی که دارای محفظه سر بسته است استفاده نمایید، تا گرد و غبار در هوا پخش نشود و یا توزین در زیر هود انجام شود. برای انتقال مواد شیمیایی از ظرف به ترازو از قاشق استفاده نموده و از ریختن و یا پاشیدن پودر هنگام توزین اجتناب کنید. هنگام کار با پودرها از تجهیزات محافظت شخصی مانند ماسک و عینک ایمنی استفاده نمایید و پس از کار با مواد پودری سطوح آغشته به مواد را تمیز کنید.

  اطلاعات محصول

  • فرمول شیمیایی : Fe(NO3)3.9H2O
  • فرمول مولکولی : Fe(NO3)3.9H2O
  • چگالی : (۱٫۶۸g/cm3 (200C
  • دمای ذوب : ۴۷۰C
  • شرایط نگهداری : Store at +50C to +300C

  قیمت – فروش نیترات آهن(III)کد ۱۰۳۸۸۳ مرک

  شرکت دانش پژوهان شیمی یکی ازبزرگترین واردکنندگان موادشیمیایی، آزمایشگاهی و مرک (آلمان) و سیگماآلدریچ از جمله  نیترات آهن(III)کد ۱۰۳۸۸۳ مرک می باشد.شما می توانیدجهت خرید و استعلام قیمت با تلفن های مستقیم بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان فروش در ارتباط باشید،یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول ومقدارنیاز خودرا ارسال،تا درکمترین زمان پاسخ استعلام خودرادریافت نمائید.

  جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع قیمت نیترات آهن(III)کد ۱۰۳۸۸۳ مرک میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدارنیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

  راههای ارتباطی
  شماره های تماس:
  ۰۲۱-۶۶۸۵۹۲۲۰  (ساعات تماس:۸٫۳۰ الی ۱۹)
  ۰۲۱-۶۶۸۵۹۲۱۶
  واتساپ:۰۹۳۷۷۶۰۱۷۹۳  (۲۴ساعت)

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  ما را از میزان رضایت خود با خبر سازید:

  ار یک تا پنج ستاره امتیاز دهید.

  میانگین امتیاز کاربران ۰ / ۵٫ تعداد: ۰

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.