کد مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

کد مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

کد مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

سیگما آلدریچ

یکی از موارد مهمی که در خصوص مواد شیمیایی سیگما آلدریچ باید نسبت به آن آگاهی داشته باشید، کد مواد شیمیایی سیگما آلدریچ است. در ادامه با ما همراه باشید تا شناخت بیشتری نسبت به این مورد پیدا کنیم.

cas number مواد شیمیایی سیگما آلدریچ یا کد مواد شیمیایی سیگما 

cas number مواد شیمیایی سیگما آلدریچ از یک سری رقم تشکیل شده است. در صورتی که مایل به دنبال کردن شماره رجیستری مواد شیمیایی باشید، باید گفت که این شماره از سه بخش تشکیل شده است که معمولا بخش اول آن، ۲ تا ۵ رقم دارد. بخش دوم cas number مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نیز مشتمل ۲ رقم خواهد بود. در نهایت در بخش پایانی، ۱ رقم خواهیم داشت.

کد مواد سیگما آلدریچ

مطالعه بیشتر

نمایندگی سیگما آلدریچ 

نکته: در نظر داشته باشید که گریدهای متفاوت از یک ماده شیمیایی، دارای شماره رجیستری یکسان هستند. به این ترتیب برای شناخت گریدهای مختلف از یک ماده شیمیایی سیگما آلدریچ، می توانید از کارشناسان این حوزه در خصوص اطلاعات دقیق تر سوال نمایید. به علاوه این شماره های رجیستری، در میان محصولات از برندهای مختلف با ماهیت یکسان نیز یکسان سازی شده اند. به شکلی می توان گفت که cas number عددی بین المللی بوده و تمامی کمپانی های مطرح تولید کننده مواد شیمیایی از آن تبعیت می کنند.

برای اطلاع از نوع ماده شیماییی مورد نظر خود، می توانید Cas number آن را در وب سایت فروش محصولات شیمیایی وارد ساخته، سپس از نوع ماده شیمیایی مرتبط و ویژگی های آن آگاهی یابید. همان طور که گفتیم گریدهای مختلف آن ماده شیمیایی خاص نیز با همان کد رجیستری مرتبط، نمایش داده خواهند شد.

از آن جایی که محصولات شیمیایی سیگما آلدریچ در زمره مشهورترین و معتبرترین مواد شیمیایی در سطح جهانی قرار دارند، دنبال کردن Cas number آن ها نیز در موتورهای جستجو به راحتی صورت می پذیرد.

برای رای دادن روی ستاره کلیک کن!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *