دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگما آلدریچ

دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگما آلدریچ

دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگما آلدریچ

دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگما آلدریچ

شرکت و کمپانی سیگما آلدریچ به عنوان تولیدکننده برتر جهانی در زمینه موادشیمیایی، آزمایشگاهی محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران، نمایندگی سیگما آلدریچ را به صورت انحصاری دراختیار داشته ومحصولات ومواد شیمیایی صنعتی این کمپانی را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

شرکت دانش پژوهان شیمی بطور مستمر فعالیت خود را درحوزه فروش مواد شیمیایی وآزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده و این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی،مواد شیمیایی مورد نیاز درصنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

تاکنون افتخار داشته ایم با بیش از ۱۰ شرکت دارویی به شکل مستقیم و با بیش از ۲۰ شرکت دارویی به شکل غیر مستقیم همکاری داشته باشیم.و ما موفقیت خود را مدیون ارائه تجهیزات آزمایشگاهی با بهترین کیفیت، رعایت استانداردهای جهانی، گسترش روزافزون امکانات و بیش از هر چیز توجه خاص به رضایت مصرف ‌کنندگان می‌ دانیم.

دانش پژوهان شیمی نمایندگی سیگما آلدریچ ، تنها نمایندگی رسمی!

از آن جایی که در زمان خرید محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، نیاز به تامین کننده و تولیدکننده ای داریم که با اطمینان از محصولات آن خریداری کرده و از فرمولاسیون و کیفیت تولیدات مطمئن باشیم، نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران، بهترین راه حل را مقابل ما قرار داده است.در صورت عدم خرید از نمایندگی معتبر یک کمپانی شناخته شده،احتمال آن که مواد دریافتی شیمیایی، اعم از آن که ساده ترین ماده شیمیایی بوده یا یک ماده شیمایی تخصصی  که، دارای ناخالصی باشد، خواهد بود. اما این چه عوارضی به همراه دارد؟ در صورت ناخالص بودن ماده شیمیایی و نقص در فرمولاسیون آن، کلیه تولیدات و محصولی که از ترکیب آن با سایر مواد، قرار است به دست بیاید، معیوب و مخدوش خواهد شد.

سیگما آلدریچ

مهم نیست که ماده شیمیایی را برای چه کاربردی در نظر دارید، به هر صورت لازم است که خلوص آن قطعی بوده و از فرمولاسیون مطمئن برخوردار باشد. شرکت تولیدی و کارخانه صنعتی سیگما آلدریچ آمریکا، دارای سابقه و اعتبار طولانی مدت بوده و سال هاست که در زمینه تولیدات محصولات و مواد شیمیایی فعالیت می کند. این کمپانی در کشورهای مختلف جهان نمایندگی داشته و مواد شیمیایی آن، پرفروش ترین مواد شیمیایی در سطح جهان به حساب می آیند.از آن جایی که نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران نیز به صورت انحصاری به دانش پژوهان شیمی تعلق دارد، برای خرید محصولات و مواد شیمیایی تولیدی این شرکت، باید به شرکت دانش پژوهان شیمی مراجعه داشته باشید.

 

محصولات سیگماآلدریچ

این محصولات در گروه های مختلف از جمله مواد شیمیایی مورد استفاده در صنعت غذایی، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع پتروشیمی، نفت و گاز، محیط زیست، داروسازی، پزشکی، صنایع وابسته به کاشی و سرامیک، تولیدات پلاستیک و … جای  دارند. بسته به این که مواد شیمیایی را برای کدام صنعت مورد نیاز داشته باشید، این شرکت تولیدات شیمیایی خود را با ضریب خلوص و اطمینان قطعی، در اختیار شما قرار خواهد داد.

نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران

 • در حال حاضر با توجه به نیازهای موسسات، صنایع و شرکت های گوناگون به مواد شیمیایی، در هر کشور نمایندگی وجود دارد.
 • نمایندگی شرکت سیگما آلدریچ در ایران نیز، مواد شیمیایی سیگما آلدریچ را وارد و به فروش می رساند.
 • خریداری از نمایندگی این شرکت در ایران می تواند اطمینان مشتریان و خریداران را به خود جلب کند.
 • با توجه به اینکه محصولات نمایندگی مستقیماً از شرکت سیگما آلدریچ وارد می شود، همه مواد اصل هستند.
 • تقلبی نبودن و اصل بودن مواد شیمیایی یکی از دغدغه های اصلی خریداران مواد شیمیایی است.
 • نمایندگی این کمپانی در ایران در صورت عدم پاسخ دهی ماده شیمیایی به تست آزمایشگاهی، محصول را باز می گرداند.
 • رضایت مشتریان از کیفیت و اصل بودن محصولات یکی از اهداف نمایندگی شرکت سیگما آلدریچ در ایران است.
 • فروش مواد شیمیایی کمپانی سیگما آلدریچ یکی از فعالیت های مهم و اصلی نمایندگی در ایران است.
 • در واقع نمایندگی شرکت سیگما، محصولات را از شرکت اصلی خریداری و وارد کشور می کند.
 • با توجه به نیازهای خریداران، مشاوره های مناسبی در جهت خریداری صحیح به مشتریان می دهد.
 • در نهایت رضایت مشتریان و اطمنیان خاطر آنها با خریداری از نمایندگی جلب می شود.
سخن پایانی

با خرید محصولت و مواد شیمیایی از نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران یا هر نقطه دیگری از سراسر جهان، می توانید خط تولید خود را با اطمینان از کیفیت این ماده، فعال سازید.

شرکت دانش پژوهان شیمی
نمایندگی سیگما آلدریچ
همین حالا برای خرید محصولات از نمایندگی سیگما آلدریچ با ما تماس حاصل فرمایید!

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصولات با ما در تماس باشید:

۶۶۸۵۹۲۲۰ – ۰۲۱

۶۶۸۵۹۲۱۶ – ۰۲۱

7 دیدگاه در “دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگما آلدریچ”

 1. بسیار مفتخرم که با شرکت شما آشنا شدم ،امیدوارم این همکاری ادامه داشته باشه

  1. محصولاتتون خیلی عالیه من برای دانشگاهمون استفاده کردم واقعا جواب داد متشکرم ازتون

 2. من نه یکبار بلکه۱۰بار خرید کردم سایتتون ومحصولاتتون فوق العادس تاالان نتونسته بودم مرک اصل پیداکنم ولی توسایت ومجموعه شما پیداکردم ممنونم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *