دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

آمونیوم استات کد101115

آمونیوم استات کد101115 یک نوع نمک آمونیم است که به صورت یک جامد بلوری سفید یا بی رنگ وجود دارد. این ترکیب شیمیایی دارای فرمول شیمیایی CH3COONH4 است. آمونیوم استات در بسیاری از فرآیندهای شیمیایی و صنعتی به عنوان یک منبع آمونیوم و استات استفاده می‌شود. از آن به عنوان یک ماده میانی در تولید مواد شیمیایی، داروها، رنگ‌ها، و کودها استفاده می‌شود. همچنین، این ترکیب در برخی از موارد در آزمایشگاه‌ها و در فرآیندهای تهیه مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. آمونیوم استات کد101115 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

 آمونیوم استات کد101115

آمونیوم استات یک نوع نمک آمونیوم است که در شیمی با فرمول شیمیایی CH3COONH4 نماینده می‌شود. این ترکیب شیمیایی در شرایط استاندارد به صورت یک جامد بلوری سفید یا بی رنگ مشاهده می‌شود. آمونیوم استات به عنوان یک منبع از یون‌های آمونیوم و استات در فرآیندهای شیمیایی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب در تولید مواد شیمیایی، داروها، رنگ‌ها، و کودها از جمله کاربردهای مهم خود استفاده می‌شود.آمونیوم استات کد101115

اطلاعات محصول

 • کد: 101115
 • چگالی: (1.17g/cm3(200C
 • دمای ذوب: 1140C
 • شرایط نگهداری: Store at + 150C to +250C
 • گرید: ACR,Reag. Ph Eur
 • CAS #: 631-61-8
 •  EC Number: 211-162-9
 • Molar Mass: 77.08 g/mol
 • Chemical Formula: CH₃COONH₄
 • Hill Formula: C₂H₇NO₂
 • بسته بندی: 1 کیلویی – 5 کیلویی

آمونیوم استات با فرمول شیمیایی CH3COONH4 جامد بلوری سفید رنگ و هیگروسکوپیک است که می تواند از واکنش آمونیاک و اسید استیک بدست آید. آمونیوم استات یکی از نمک های مهم و پرکاربرد استات می باشد.

خصوصیات آمونیوم استات

آمونیوم استات خصوصیات شیمیایی و فیزیکی مختلفی دارد که آن را در کاربردهای مختلف مفید می‌کند. برخی از خصوصیات این ترکیب عبارتند از:

۱. حلالیت: آمونیوم استات در آب حل می‌شود و محلولی که تشکیل می‌دهد، قابل استفاده در فرآیندهای شیمیایی است.

۲. خصوصیات بافت‌دهی: این ترکیب در برخی از فرآیندهای بافت‌دهی مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند به عنوان یک ماده نرم‌کننده عمل کند.

۳. ویژگی‌های باکتری‌کشی: آمونیوم استات ممکن است خصوصیات باکتری‌کشی داشته باشد که از آن در برخی از محصولات ضدعفونی کننده استفاده می‌شود.

۴. خاصیت باز: این ترکیب به عنوان یک ماده باز در برخی از واکنش‌های شیمیایی عمل می‌کند و می‌تواند به عنوان یک کاتیون در واکنش‌های شیمیایی شرکت کند. آمونیوم استات کد101115

کاربرد آمونیوم استات

آمونیوم استات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

۱. صنایع شیمیایی: آمونیوم استات به عنوان یک منبع از یون‌های آمونیم و استات در فرآیندهای شیمیایی مختلف استفاده می‌شود.آمونیوم استات کد101115

۲. صنایع داروسازی: این ترکیب در تولید برخی از داروها و مواد دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۳. صنایع رنگسازی: آمونیوم استات ممکن است در تولید انواع رنگ‌ها و رنگدانه‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

۴. کاربردهای آزمایشگاهی: این ترکیب ممکن است در آزمایشگاه‌ها و فرآیندهای تهیه مواد شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد.آمونیوم استات کد101115

با توجه به ویژگی‌های خاص آمونیوم استات، در صنایع مختلف به عنوان یک ماده مهم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید و فروش آمونیوم استات کد101115

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده آمونیوم استات کد101115 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. محیط کشت برلیانت گرین بابل براث

زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

موارد مصرف

 • استات آمونیوم اغلب با اسید استیک برای ایجاد یک محلول بافر استفاده می شود.
 • یک معرف جهت رسوب پروتئین می باشد.
 • آمونیوم استات برای تعیین میزان پتاسیم خاک بعنوان جایگزین عمل می کند.
 • آمونیوم استات بعنوان یک ماده افزودنی به مواد غذایی جهت تنظیم میزان اسیدیته اضافه می شود.

اقدامات بیوشیمی آمونیوم استات

ممکن است آمونیوم استات در برخی از اقدامات بیوشیمیایی نقش داشته باشد. این اقدامات می‌توانند شامل موارد زیر باشند:

 • تأثیر بر راه‌های متابولیکی: آمونیوم استات ممکن است در تعامل با برخی از آنزیم‌ها و مسیرهای متابولیکی در سلول‌ها تأثیراتی داشته باشد.
 • تأثیرات بر سیستم‌های زیستی: این ترکیب ممکن است در تعامل با سیستم‌های زیستی مختلف نظیر سیستم عصبی و سیستم ایمنی نقش داشته باشد.

لطفاً توجه داشته باشید که قبل از هر گونه استفاده یا تعامل با آمونیوم استات در محیط‌های زیستی، مشورت با متخصصین مربوطه و رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و مقررات ایمنی ضروری است.آمونیوم استات کد101115

ویژگی های آمونیوم استات

برخی از ویژگی‌های آمونیوم استات عبارتند از:

۱. حلالیت در آب: آمونیوم استات به خوبی در آب حل می‌شود و محلولی است که می‌توان از آن در فرآیندهای مختلف شیمیایی استفاده کرد.

۲. خصوصیات بافت‌دهی: این ترکیب می‌تواند در فرآیندهای بافت‌دهی مورد استفاده قرار گیرد و به عنوان یک ماده نرم‌کننده عمل کند.

۳. خاصیت باز: آمونیوم استات می‌تواند در برخی از واکنش‌های شیمیایی به عنوان یک ماده باز عمل کند.

۴. خصوصیات باکتری‌کشی: ممکن است آمونیوم استات خصوصیات باکتری‌کشی داشته باشد که از آن در محصولات ضدعفونی کننده استفاده می‌شود.

این ویژگی‌ها به آمونیوم استات امکان استفاده گسترده در صنایع مختلف را می‌دهد.

قیمت – خرید آمونیوم استات کد101115

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی در ایران می باشد .آمونیوم استات با کد 101115 برند مرک آلمان از درصد خلوص بالاتری برخوردار است که در آزمایشگاه ها و داروسازی ها استفاده بسیاری دارد. این ماده وارداتی بوده اما برای جلوگیری از سوء استفاده برخی باید آنرا از نمایندگی ها یا شرکت های معتبر تهیه نمود. شما می توانید از ما آنالیز محصول خودرا نیز دریافت نمایید.آمونیوم استات کد101115

شما می توانید برای تهیه  آمونیوم استات کد101115 آزمایشگاهی (مرک آلمان) و یا صنعتی با شرکت دانش پژوهان شیمی به دو روش، ابتدا با خط های مستقیم (فروش) این شرکت تماس بگیرید یا از طریق کانال واتساپ شرکت، محصول به همراه مشخصات را ارسال تا در اولین فرصت استعلام خود را دریافت نمایید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)