دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ واردات 100% اصلی

ارتباط با ما :

daneshchemistry78@gmail.com

021-66859220

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

شماره های تماس:

66859216 – 66859220

09129618292

دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ، بزرگترین شرکت وارد کننده مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص برندهای مرک آلمان . سیگماآلدریچ در ایران می باشد. قابل ذکر است که از سال 2015 این دو کمپانی با یکدیگر ادغام شده اند و مرک آلمان توانست امتیاز تولیدات سیگماآلدریچ را خریداری نموده و از آن زمان به بعد محصولات این دو شرکت با نام هر دو به بازارهای جهانی عرضه می گردد.

شرکت و کمپانی سیگماآلدریچ به عنوان تولیدکننده برتر جهانی در زمینه موادشیمیایی، آزمایشگاهی محسوب می شود. شرکت دانش پژوهان شیمی در ایران، نمایندگی سیگماآلدریچ را به صورت انحصاری دراختیار داشته ومحصولات ومواد شیمیایی این کمپانی را به هموطنان ایرانی ارائه می دهد.

شرکت دانش پژوهان شیمی بطور مستمر فعالیت خود را درحوزه فروش مواد شیمیایی وآزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده و این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی، مواد شیمیایی مورد نیاز درصنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند.

این شرکت با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع، مطلوب و با اتکاء به سال ها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش، شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین تجهیزات از کمپانی مرک که نمایندگی آن را به عهده دارد، همراهی می نماید. این شرکت در طول سال ‌های سپری شده تجهیزات قابل توجهی به مراکز مختلف تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی کشور ارائه داده است.

تاکنون افتخار داشته ایم با بیش از ۱۰ شرکت دارویی به شکل مستقیم و با بیش از ۲۰ شرکت دارویی به شکل غیر مستقیم همکاری داشته باشیم.و ما موفقیت خود را مدیون ارائه تجهیزات آزمایشگاهی با بهترین کیفیت، رعایت استانداردهای جهانی، گسترش روزافزون امکانات و بیش از هر چیز توجه خاص به رضایت مصرف ‌کنندگان می‌ دانیم.

دانش پژوهان شیمی نمایندگی سیگماآلدریچ ، تنها نمایندگی رسمی!

از آن جایی که در زمان خرید محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، نیاز به تامین کننده و تولیدکننده ای داریم که با اطمینان از محصولات آن خریداری کرده و از فرمولاسیون و کیفیت تولیدات مطمئن باشیم، نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، بهترین راه حل را مقابل ما قرار داده است.

در صورت عدم خرید از نمایندگی معتبر یک کمپانی شناخته شده، احتمال آن که مواد دریافتی شیمیایی، اعم از آن که ساده ترین ماده شیمیایی بوده یا یک ماده شیمایی تخصصی  که، دارای ناخالصی باشد، خواهد بود. اما این چه عوارضی به همراه دارد؟ در صورت ناخالص بودن ماده شیمیایی و نقص در فرمولاسیون آن، کلیه تولیدات و محصولی که از ترکیب آن با سایر مواد، قرار است به دست بیاید، معیوب و مخدوش خواهد شد.

دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ

مهم نیست که ماده شیمیایی را برای چه کاربردی در نظر دارید، به هر صورت لازم است که خلوص آن قطعی بوده و از فرمولاسیون مطمئن برخوردار باشد. شرکت تولیدی و کارخانه سیگماآلدریچ آمریکا، دارای سابقه و اعتبار طولانی مدت بوده و سال هاست که در زمینه تولیدات محصولات و مواد شیمیایی فعالیت می کند. این کمپانی در کشورهای مختلف جهان نمایندگی داشته و مواد شیمیایی آن، پرفروش ترین مواد شیمیایی در سطح جهان به حساب می آیند.

محصولات سیگماآلدریچ

این محصولات در گروه های مختلف از جمله مواد شیمیایی مورد استفاده در صنعت غذایی، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع پتروشیمی، نفت و گاز، محیط زیست، داروسازی، پزشکی، صنایع وابسته به کاشی و سرامیک، تولیدات پلاستیک و … جای  دارند. بسته به این که مواد شیمیایی را برای کدام صنعت مورد نیاز داشته باشید، این شرکت تولیدات شیمیایی خود را با ضریب خلوص و اطمینان قطعی، در اختیار شما قرار خواهد داد. دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ

شرکت سیگما در زمینه تولید محصولات بیوشیمی و شرکت آلدریچ در زمینه محصولات شیمی پیشرفت چشمگیری کردند. دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ

در این مطلب به معرفی محصولات و نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ می پردازیم.شرکت سیگماآلدریچ از ترکیب دو شرکت سیگما و آلدریچ تشکیل شد.هر کدام از این شرکت ها در ابتدا فعالیت های جداگانه ای برای تولید محصولات شیمیایی داشتند.مواد شیمیایی سیگماآلدریچ نمایندگی های زیادی در کشورهای مختلف دارد.از جمله:آلمان، اسپانیا، ایتالیا، ایران و کشورهای مختلف دیگر.شرکت سیگما به تولید آدنوزین تری فسفات و شرکت آلدریچ در تولید 1متیل، 3نیترو فعالیت داشتند.

 • پس از ادغام این دو مجموعه، چند شرکت به عنوان زیر مجموعه برای سیگماآلدریچ کار میکرد.
 • SIGMA RBI :
 • فعالیت اصلی این شرکت در شاخه سیگنالینگ و علوم اعصاب است.
 • ISO TEC:
 • فعالیت این شرکت در زمینه پروتئومیک، ساختار پروتئین، علوم مغناطیسی و … است.
 • CARBOLABS:
 • تولید مواد شیمیایی با استفاده از واکنش فسژن
 • SUPELCO:
 • تولید محصولات کروماتوگافی برای مصارف دارویی، آزمایشگاهی و…

کمپانی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ محصولات گوناگونی را تولید و روانه بازار کرده است.

 • کاربردهای شیمی و ژنتیکی
 • تولید آمینو اسید، انواع آنتی بادی، کربوهیدرات ها.
 • آنزیم ها و مهار کننده ها، لیپیدها، پروتئین ها و مشتقات.
 • بافرهای زیستی، پاک کننده ها، بیوشیمی و واکنش ها، ایزوتوپ های پایدار و …

از جمله فعالیت های و برنامه های این شرکت:

 • معرفی فرهنگ سلولی، کروماتوگرافی، کلونینگ و بیان، الکتروفورز.
 • طیف سنجی جرمی، پاک کردن اسید نوکلئیک، تشخیص و پاک کردن پروتئین، هماتولوژی و بافت شناسی.

همچنین این شرکت در زمینه های زیر تحقیقات فراوانی را به عمل آورده است:

 • سرطان و انواع آن، زیست شناسی سلولی، انواع مواد مخدر، ژنومیک عملی، اپی ژنتیک.
 • میکروبیولوژی، زیست شناسی مولکولی، تحقیقات در رابطه با تغذیه، بیوتکنولوژی گیاهی.
 • پروتئومیکس، تحقیقات در رابطه با سلول های بنیادی، زیست شناسی مصنوعی و …

کد مواد شیمیایی سیگماآلدریچ

دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ

یکی از موارد مهمی که در خصوص مواد شیمیایی سیگماآلدریچ باید نسبت به آن آگاهی داشته باشید، کد مواد شیمیایی سیگماآلدریچ است. در ادامه با ما همراه باشید تا شناخت بیشتری نسبت به این مورد پیدا کنیم.cas number مواد شیمیایی سیگماآلدریچ از یک سری رقم تشکیل شده است.

در صورتی که مایل به دنبال کردن شماره رجیستری مواد شیمیایی باشید، باید گفت که این شماره از سه بخش تشکیل شده است که معمولا بخش اول آن، 2 تا 5 رقم دارد. بخش دوم cas number مواد شیمیایی سیگماآلدریچ نیز مشتمل 2 رقم خواهد بود. در نهایت در بخش پایانی، 1 رقم خواهیم داشت.

نکته:

در نظر داشته باشید که گریدهای متفاوت از یک ماده شیمیایی، دارای شماره رجیستری یکسان هستند. به این ترتیب برای شناخت گریدهای مختلف از یک ماده شیمیایی سیگما آلدریچ، می توانید از کارشناسان این حوزه در خصوص اطلاعات دقیق تر سوال نمایید. به علاوه این شماره های رجیستری، در میان محصولات از برندهای مختلف با ماهیت یکسان نیز یکسان سازی شده اند. به شکلی می توان گفت که cas number عددی بین المللی بوده و تمامی کمپانی های مطرح تولید کننده مواد شیمیایی از آن تبعیت می کنند. دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ

برای اطلاع از نوع ماده شیماییی مورد نظر خود، می توانید Cas number آن را در وب سایت فروش محصولات شیمیایی وارد ساخته، سپس از نوع ماده شیمیایی مرتبط و ویژگی های آن آگاهی یابید. همان طور که گفتیم گریدهای مختلف آن ماده شیمیایی خاص نیز با همان کد رجیستری مرتبط، نمایش داده خواهند شد.از آن جایی که محصولات شیمیایی سیگماآلدریچ در زمره مشهورترین و معتبرترین مواد شیمیایی در سطح جهانی قرار دارند، دنبال کردن Cas number آن ها نیز در موتورهای جستجو به راحتی صورت می پذیرد. دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ

معرفی کمپانی های سیگماآلدریچ

از جمله کمپانی های سیگماآلدریچ که با این شرکت ارتباط دارند، ایزوتیک می باشد.

ایزوتیک در زمینه تولید محصولاتی جهت تعیین ساختار پروتئین فعالیت می کند از جمله:

 • سنتز پپتید
 • پروتئومیک
 • تحقیقات متابولیکیت
 • صویربرداری رزونانس مغناطیسی
 • رزونانس مغناطیسی هسته
 • شرکت دیگر سوپلکو است که تولید کننده ستون های کروماتوگرافی در زمینه دارویی، بیوتکنولوژی و … می باشد.
 • سیگما آر بی آی نیز از دیگر کمپانی سیگما آلدریچ است که در زمینه سیگنالینگ سلولی و علوم اعصاب فعالیت می کند.

از جمله محصولات تولید شده این شرکت می توان به مواد زیر اشاره نمود:

 • معرف های بیوشیمی استاندارد
 • لیگاندها
 • مهار کننده های آنزیم
 • آنتی بادی های اختصاصی فسفریک
 • آنزیم های انتقال سیگنال کلیدی
 • کیت های سیگنالینگ سلولی

شرکت اس ای اف سی نیز مرکز تولید و توزیع مواد شیمیایی دارویی و کشت سلول می باشد.

از محصولات این کمپانی مواد زیر می باشد:

 • پپتیدهای نشان دار ایزوتوپیک
 • کتابخانه های پپتید
 • الیکونوکلئوتیدهای RNA/DNA

نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران

 • در حال حاضر با توجه به نیازهای موسسات، صنایع و شرکت های گوناگون به مواد شیمیایی، در هر کشور نمایندگی وجود دارد.نمایندگی شرکت سیگماآلدریچ در ایران نیز، مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را وارد و به فروش می رساند.خریداری از نمایندگی این شرکت در ایران می تواند اطمینان مشتریان و خریداران را به خود جلب کند.با توجه به اینکه محصولات نمایندگی مستقیماً از شرکت سیگماآلدریچ وارد می شود، همه مواد اصل هستند.تقلبی نبودن و اصل بودن مواد شیمیایی یکی از دغدغه های اصلی خریداران مواد شیمیایی است.
 • نمایندگی این کمپانی در ایران در صورت عدم پاسخ دهی ماده شیمیایی به تست آزمایشگاهی، محصول را باز می گرداند.رضایت مشتریان از کیفیت و اصل بودن محصولات یکی از اهداف نمایندگی شرکت سیگماآلدریچ در ایران است.فروش مواد شیمیایی کمپانی سیگماآلدریچ یکی از فعالیت های مهم و اصلی نمایندگی در ایران است.در واقع نمایندگی شرکت سیگما، محصولات را از شرکت اصلی خریداری و وارد کشور می کند.

سخن پایانی دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ

با خرید محصولات و مواد شیمیایی از نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران یا هر نقطه دیگری از سراسر جهان، می توانید خط تولید خود را با اطمینان از کیفیت این ماده، فعال سازید. دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ

شرکت دانش پژوهان شیمی
نمایندگی سیگماآلدریچ

همین حالا برای خرید محصولات از نمایندگی سیگماآلدریچ با ما تماس حاصل فرمایید: دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچدانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ

راههای ارتباطی
شماره های تماس:دانش پژوهان شیمی، نمایندگی سیگماآلدریچ
021-66859216 (ساعات تماس:8.30 الی 19)
021-66859220
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/5″][vc_gallery type=”nivo” interval=”3″ images=”5333,5302″ onclick=”custom_link” css_animation=”right-to-left” custom_links=”www.daneshpazhoohaneshimi.com/product-category/نمایندگی-سیگما-آلدریچ”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][vc_gallery type=”nivo” interval=”3″ images=”5315,5236″ onclick=”custom_link” css_animation=”right-to-left” custom_links=”www.daneshpazhoohaneshimi.com/product-category/نمایندگی-سیگما-آلدریچ”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][vc_gallery type=”nivo” interval=”3″ images=”5298,5314″ onclick=”custom_link” css_animation=”right-to-left” custom_links=”www.daneshpazhoohaneshimi.com/product-category/نمایندگی-سیگما-آلدریچ”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][vc_gallery type=”nivo” interval=”3″ images=”5139,5135″ onclick=”custom_link” css_animation=”right-to-left” custom_links=”www.daneshpazhoohaneshimi.com/product-category/نمایندگی-سیگما-آلدریچ”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][vc_gallery type=”nivo” interval=”3″ images=”4977,5307″ onclick=”img_link_large” css_animation=”right-to-left”][/vc_column][/vc_row]