راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

نمایندگی مرک آلمان

نمایندگی مرک آلمان، یکی از نمایندگان برجسته در زمینه تأمین مواد شیمیایی و لوازم آزمایشگاهی، به عنوان یک پل ارتباطی بین علم و صنعت شناخته می‌شود. رضایت مشتریان ارزشمندترین دارایی ماست. شرکت دانش پژوهان شیمی فعالیت خود را با هدف ارتقای سطح کیفی مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی کشور آغاز نموده است. اینک پس از گذشت مدت‌ ها از شروع فعالیت این مجموعه شرکتی پیشرو در زمینه تامین مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مرک و سیگماآلدریچ می باشد.

معرفی نمایندگی مرک آلمان

ردیابی تاریخچه نمایندگی مرک آلمان و گسترش فعالیت‌های آن در زمینه محصولات شیمیایی.
مراحل تکوین و توسعه به عنوان یکی از ارائه‌دهندگان برجسته مواد شیمیایی جهان.

شرکت MERCK مرک آلمان که معمولا با نام گروه مرک Merck Group شناخته می‌شود یک شرکت چند ملیتی و بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی و محیط کشت های میکروبی در دنیا می باشد. در قرن هفدهم میلادی و در سال 16668 در کشور آلمان تاسیس شد و با قدمت 350 ساله خود می توان گفت قدیمی ترین شرکت دارویی جهان می باشد.

خدمات نمایندگی مرک آلمان 

تاکنون همواره در مسیر گسترش و توسعه فعالیت های خود در زمینه فرآورده های مختلف شیمیایی، دارویی، تجهیزات آزمایشگاهی و سایر موارد مربوط گام برداشته به طوری که کاتالوگ سل 1860 میلادی این شرکت 800 محصول اختصاصی را در بر داشته ولی در حال حاضر ده هزار ماده شیمیایی آزمایشگاهی مرک و بیش از 40 هزار محصول تخصصی تولید می شود و این کار چشمگیر با مجموعه ای قریب به 25 هزار نفر امکان پذیر گشته است.

به همین دلیل است که امروزه نام شرکت مرک Merck یکی از معتبرترین و مشهورترین مجموعه های فعال در عرصه بین الملل تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک و دارویی است.دانش

پشتیبانی فنی:

بررسی خدمات پشتیبانی فنی ارائه شده توسط نمایندگی مرک آلمان به پژوهشگران و کاربران.
ارائه اطلاعات جامع در زمینه مشاوره‌های فنی و علمی.

 تحقیقات و توسعه:

نقش نمایندگی مرک آلمان در حمایت از پروژه‌های تحقیقاتی و توسعه فناورانه.
همکاری با مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌ها در جهت توسعه فناوری‌های نوین.

 

دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمانی مرک آلمان

دانش پژوهان شیمی، نمایندگی مرک آلمان

شرکت دانش پژوهان شیمی، نمایندگی مرک آلمان در ایران ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. که کلیه محصولات مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و کلیه محصولات مرک را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان (Merck) ، با توجه به نیازهای جامعه در زمینه استفاده از مواد شیمیایی فعالیت می کند. شرکت مرک آلمان، بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی است که با نام گروه مرک شناخته می شود. این شرکت در سال 1668 تأسیس شد و می توان گفت قدیمی ترین شرکت شیمیایی و دارویی در جهان است. این شرکت در آلمان شروع به فعالیت کرد و دفتر اصلی آن در شهر دارمشتات می باشد.

نمایندگی مرک آلمان، در اروپا، آفریقا، اقیانوسیه، آمریکا و آسیا موجود می باشند. قدمت شرکت مرک به 350 سال می رسد و محصولات دارویی، شیمیایی و فرآورده های آزمایشگاهی تولید می کند. امروزه با توجه به فعالیت چشمگیر این شرکت، نام مرک یکی از معتبر ترین مجموعه های فعال تولید مواد شیمیایی است.دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

شرکت مرک با فروش حدوداً 35 میلیارد دلار از محصولات، در رتبه چهارم شرکت بزرگ از لحاظ دارویی به شمار می رود. شرکت مرک از ابتدا شرکتی خصوصی بوده که در سال 1995 از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شده است.

در حال حاضر 70 درصد سهام شرکت مرک آلمان، مربوط به خاندان مرک می باشد. در حال حاضر دانش پژوهان شیمی،نمایندگی مرک آلمان، نمایندگی مرک در ایران ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

زمینه اصلی فعالیت شرکت مرک شامل موارد زیر می باشد:دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

 • تولید مواد شیمیایی
 • تولید مواد دارویی
 • داروسازی
 • علوم زیستی
 • بیوتکنولوژی
 • لوازم بهداشتی
 • لوازم آرایشی
 • انواع محصولات پلاستیکی
 • و …

 نمایندگی مرک آلمان دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

دانش پژوهان شیمی، نمایندگی مرک آلمان، نمایندگی مرک در ایران امکان و موقعیت خرید محصولات شیمیایی و دارویی را به مشتریان و متقاضیان می دهد.

محصولاتی که در نمایندگی ایران هستند، کاملا تضمین شده هستند از جمله دانش پژوهان شیمی، نمایندگی مرک آلمان، نمایندگی مرک در ایران و هر کدام از مواد، دارای فرم گارانتی می باشند. گارانتی مواد و یا داروهای شیمیایی در مورد عدم پاسخ مواد شیمیایی نسبت به تست های آزمایشگاهی می باشد. در صورتی که این تست ها به خوبی پاسخ ندهند، نمایندگی وظیفه دارد مواد و داروهای شیمیایی را از مشتری بازگیرد.

همچنین از وظایف دیگر نمایندگی مرک آلمان در ایران، پرداخت مبلغ دریافتی از مشتری می باشد.

دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

نمایندگی های ایران، برای خدمت به مردم جامعه، به تولید و عرضه مواد شیمیایی آزمایشگاهی می پردازند. واکنش کیفیتی که هر یک از نمایندگی ها انجام می دهند، نشان از اعتماد و کیفیت بالای کار نمایندگی ها می باشد. در ایران شرکت دانش پژوهان شیمی علاوه بر فروش محصولات شیمیایی صنعتی مواد شیمیایی مورد نیاز در صنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند.دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

همچنین فعالیت های دیگر نمایندگی مرک آلمان، صرف تولید مواد اولیه دارویی، مواد آرایشی و بهداشتی می شود. برخی از نمایندگی ها نیز به تولید ترکیبات الکترولیومسیستم و بلوک های ساختمانی کریستال مایع پرداخته اند.

در ایران نمایندگان زیادی هستند که به تولید و فروش مواد شیمیایی شرکت مرک می پردازند. شرکت دانش پژوهان شیمی، نمایندگی مرک آلمان، نمایندگی مرک در ایران ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. شما می توانید برای بازدید از سایت اصلی مرک آلمان به آدرس www.merckmillipore.comمراجعه کنید.دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

و هم چنین به سایت دانش پژوهان شیمی ،نمایندگی مرک در ایران می باشد اطلاعات جامعی را بدست بیاورید.

کیفیت محصولات مرک آلمان

محصولات شرکت مرک آلمان به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر و معروف در زمینه علم و صنعت، به دلیل استانداردهای بالا و کیفیت برتر خود، مورد توجه و اعتماد بسیاری از مصرف‌کنندگان و صنایع مختلف قرار می‌گیرد. این شرکت از تکنولوژی‌های پیشرفته و روش‌های نوین در تولید محصولات خود استفاده می‌کند تا بتواند نیازهای مختلف بازارهای علمی، دارویی، شیمیایی و دیگر صنایع را برآورده کند. محصولات مرک آلمان به دلیل دقت در فرایند تولید و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا، به عنوان نمونه‌ای از بهترین محصولات موجود در صنایع مرتبط شناخته می‌شوند.

فروش مواد شیمیایی نمایندگی مرک آلمان

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات شیمیایی مرک می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

فعالیت های نمایندگی مرک آلمان دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

از دیگر کارها و فعالیت هایی که برخی از نمایندگی مرک آلمان انجام می دهند، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • توسعه ایمونولوژی و انکولوژی
 • تولید مواد شیمایی و دارویی
 • توزیع مواد ابزارهای تحقیقاتی
 • بازاریابی مواد و داروهای آزمایشگاهی
 • تحقیقات علمی و کاربردی
 • ارائه تجزیه و تحلیل ستوکین ها دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان
 • ارائه فاکتورهای رشد
 • ارائه پروتئین های محلول دان ش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

شرکت مرک، دارای شهرت زیادی در زمینه تولید مواد دارویی و شیمیایی است به همین جهت ممکن است نمونه های تقلبی مواد شیمایی و دارویی شرکت مرک در بازار موجود باشد. خریداران و مصرف کنندگان در صورتی که شناخت کافی از صحت محصولات نداشته باشند، ضرر خواهند کرد.

به این دلیل که نمونه های مواد تقلبی از نظر ظاهر و بسته بندی کاملاً مشابه مواد اصلی این شرکت هستند. با در نظر داشتن وجود این مواد تقلبی در سطح جامعه و بازار، نیاز به وجود نمایندگی شرکت مرک آلمان احساس می شود. نمایندگی های موجود این شرکت، با تولید و فروش مواد اصلی این نیاز مشتریان را رفع می نمایند.

پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

کاربرد محصولات شرکت مرک merck عبارتند از:

آزمایشگاه های علوم زیستی (همانند سم شناسی، یاخته شناسی، قارچ شناسی، انگل شناسی، میکروبیولوژی، ژنتیک، کالبد شناسی و ژنتیک و بیولوژی سلولی و ملکولی و…)، صنایع غذایی، آزمایشگاه های تشخیص طبی، آزمایشگاه های کنترل کیفی و استاندارد، تولید واکسن و سرم ، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع پتروشیمی، پالایشگاه ها، نفت و گاز، محیط زیست و منابع طبیعی، صنایع چسب و رنگ و رزین،دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

آزمایشگاه های آب و فاضلاب، صنایع داروسازی، صنایع آبکاری و صنایع کاشی و سرامیک، نیروگاه های حرارتی برق، پروژه های دانشگاهی و دانشجویی، امور دام و طیور، گیاه شناسی و گیاه پزشکی، پزشکی و طب. همچنین شرکت مرک در حوزه شیمی معدنی و آلی، در کنار انواع واکنشگرها و حلال ها، انواع مواد مرجع و مواد با گریدهای مناسب برای جداسازی و کروماتوگرافی را نیز تولید می کند.دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

برای اینکه مقیاس این شرکت را بهتر درک کنید، می‌توانیم به این نکته اشاره کنیم که فروش فصلی شرکت مرک، در حدود ۱۰ میلیارد دلار است.

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک و محصولات تقلبی مشابه و قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک
از آنجایی که برند مرک سال ها است که به عنوان مشهورترین برند مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ایران نیز شناخته می شود، در حال حاضر نمونه های تقلبی مواد شیمیایی مرک به وفور در بازار وجود دارد و این مسئله موجب سردرگمی و زیان خریداران و مصرف کنندگان مواد آزمایشگاهی شده است و قیمت مواد شیمیایی مرک را در گستره متفاوت قرار داده است.

نمونه های تقلبی از لحاظ بسته بندی و شکل ظاهری ماده و تاریخ انقضا و لات نامبر با نمونه های اصلی مشابه است. در نتیجه شرکت دانش پژوهان شیمی درصدد است تا کلیه مواد شیمیایی شرکت مرک را با کیفیتی تضمینی و خدماتی منحصر به فرد به دست خریداران و مصرف کنندگان محترم برساند.دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

کاربرد محصولات شرکت مرک آلمان دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

از کاربرد های محصولاتی که در نمایندگی مرک آلمان، می توان برشمرد موارد زیر است:

 • آزمایشگاه های علوم زیستی
 • آزمایشگاه سم شناسی
 • آزمایشگاه قارچ شناسی
 • آزمایشگاه میکروبیولوژی
 • آزمایشگاه کالبد شناسی
 • آزمایشگاه ژنتیک دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان
 • آزمایشگاه انگل شناسی
 • آزمایشگاه بیولوژی سلولی
 • آزمایشگاه بیولوژی ملکولی
 • آزمایشگاه یاخته شناسی
 • صناع غذایی
 • آزمایشگاه های کنترل کیفی
 • آزمایشگاه های تشخیص طبی
 • صنایع آرایشی و بهداشتی
 • محیط زیست
 • منابع طبیعی
 • آزمایشگاه های آب و فاضلاب
 • صنایع آبکاری و سرامیک
 • نفت و گاز و پالایشگاه ها
 • نیروگاه های حرارتی
 • امور دام و طیور
 • پزشکی و طب
 • گیاه شناسی
 • پروژه های دانشگاهی
 • دارو سازی
 • مواد شیمیایی
 • محصولات پلاستیکی
 • محصولات چسب و رنگ
 • شیمی معدنی
 • شیمی آلی
 • تولید مواد مرجع
 • تولید مواد با گریدهای مناسب
 • مواد شیمیایی اصل
 • تولید داروهای طبی
 • تولید داروهای آزمایشگاهی
 • صنایع کاشی
 • نیروگاه های برق دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان
 • و …

نمایندگی شرکت دارویی مرک در ایران

از فعالیت های مهم شرکت مرک آلمان در زمینه ی تولید مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی می توان به تولید مواد شیمیایی لازم برای تولید دارو ها می باشد. نمایندگی شرکت دارویی مرک در ایران وجود ندارد و شرکت دانش پژوهان شیمی علاوه بر فروش محصولات شیمیایی صنعتی مواد شیمیایی مورد نیاز در صنعت داروسازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین می کند.

تاکنون افتخار داشته ایم با بیش از 10 شرکت دارویی به شکل مستقیم و با بیش از 20 شرکت دارویی به شکل غیر مستقیم همکاری داشته باشیم. شرکت های دارویی مختلف برای سفارش مواد شیمیایی مورد نیاز خود می توانند از طریق شماره های تماس با ما در ارتباط باشند. دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

فعالیت‌های این شرکت در زمینه تحقیق و توسعه داروهای نوین برای درمان بیماری‌های مختلف از جمله سرطان، بیماری‌های قلبی و عروقی، بیماری‌های اتوایمیونی و دیگر بیماری‌های ژنتیکی مورد توجه قرار گرفته است.

علاوه بر زمینه داروسازی، مرک در تولید مواد شیمیایی و مواد مصرفی آزمایشگاهی نیز فعالیت دارد. محصولات شیمیایی مرک به عنوان مهمترین ابزارهای تحقیقاتی در دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و صنایع مختلف شناخته می‌شوند. این محصولات از جمله شیمی‌های آلی و غیرآلی، حلال‌ها، مواد آزمایشگاهی و مواد مصرفی دیگر هستند.

با توجه به تمرکز بر تحقیق و توسعه، مرک همچنین در زمینه بیوتکنولوژی و فناوری‌های نوین مانند توسعه داروهای بیولوژیکی و سلول‌های بنیادی فعالیت دارد. این شرکت به طور مداوم به توسعه روش‌های نوین در تشخیص بیماری‌ها و درمان‌های دقیق‌تر و مؤثرتر متمرکز است. دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

مرک آلمان با مدیریت موثر و تعهد به استانداردهای بین‌المللی کیفیت و ایمنی، به عنوان یکی از برترین شرکت‌های علمی و صنعتی جهان مورد توجه و احترام قرار گرفته است. ارتباط نزدیک این شرکت با جوامع علمی و صنعتی، همکاری‌های بین‌المللی و تعهد به پیشرفت علمی و فناوری، از ویژگی‌های برجسته مرک آلمان است. دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

نتیجه‌گیری:

در نهایت، نمایندگی مرک آلمان نه تنها به عنوان یک تأمین‌کننده مواد شیمیایی بلکه به عنوان یک همکار استراتژیک در تحقیقات علمی و صنعتی جلب توجه می‌شود. این نمایندگی با ارائه خدمات شیمیایی متنوع و پشتیبانی فنی قوی، در بهبود کیفیت علم و فناوری نقش بسزایی ایفا می‌کند و تلاش برای پایداری و مسئولیت اجتماعی نشان از تعهد عمیق خود به سوی علم و جامعه دارد.

دانش پژهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

فروش مواد شیمیایی مرک آلمان

مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

Visits: 202