دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

آگاروز

آگاروز کد 101236 یک نوع گیاه است که در زبان علمی با نام Agraw معروف می‌باشد. این گیاه از خانواده‌های گوجه‌فرنگی (Solanaceae) و اصل و نسلی آن از زیرخانواده گوجه‌فرنگیان (Solanoideae) است. آگاروز معمولاً به عنوان گیاه تزیینی و آروماتیک مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارای اوراق سبز، گل‌های جذاب، و میوه‌های خوراکی است.

مورد استفاده اصلی از آگاروز در آشپزی و تهیه غذاهاست. برگ‌های آن برای افزودن طعم و آرایش به غذاها مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، گل‌های آگاروز نیز می‌توانند به عنوان تزیینات زینتی در باغ‌ها و فضاهای سبز مورد استفاده قرار گیرند.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. آگاروز کد 101236  یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

آگاروز

آگاروز از نظر مردم به دلیل خواص آن به عنوان یک گیاه دارویی نیز شناخته می‌شود. این گیاه ممکن است در تهیه چای‌ها و عصاره‌های گیاهی مورد استفاده قرار گیرد و به عنوان یک منبع آنتی‌اکسیدان و مواد مفید دیگر برای سلامتی مورد توجه باشد.

Agarose یک نام تجاری مرتبط با محصولات کشاورزی و باغبانی است که در ایران و دیگر کشورها شناخته شده است. این نام به عنوان یک برند محبوب در زمینه تولید و عرضه‌ی محصولات مختلف کشاورزی و نهاده‌های کشاورزی به کار می‌رود.

آگاروز اغلب به عنوان تولیدکننده محصولات مرتبط با کشاورزی شناخته می‌شود که شامل کودها، سموم‌حشره‌کش، بذرها و محصولات دیگر مرتبط با کشاورزی می‌شود. این برند ممکن است به عنوان یک منبع اطمینان و کیفیت برتر در بازار کشاورزی در نظر گرفته شود.

تولیدات Agarose معمولاً با توجه به نیازهای مختلف مزارع و باغات، در زمینه‌های مختلف کشاورزی و باغبانی پوشش دارد. این برند با هدف ارتقاء بهره‌وری محصولات کشاورزی و پشتیبانی از افزایش تولید در صنعت کشاورزی فعالیت می‌کند.

آگاروز

ساختار آگاروز آگاروز

آگاروز یک پلی‌ساکارید (پلی‌زاکارید) جامد است که از ساختار ژل‌دهی برخوردار است و به طور گسترده در تکنیک‌های الکتروفورز ژلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ساختار Agarose به صورت طبیعی از جوانبی از جلبک‌ها به دست می‌آید. در زیر، ساختار مولکولی آگاروز را بیان می‌کنیم:

آگاروز یک نوع پلی‌ساکارید خطی است که از واحدهای تکراری دی‌گلوکز تشکیل شده است. واحدهای دی‌گلوکز از طریق پیوندهای گلیکوزیدیک با یکدیگر مرتبط هستند. ساختار ژل‌دهی Agarose به علت تشکیل پلکان‌های سه‌بعدی که توسط مولکول‌های Agarose ایجاد می‌شود، باعث ایجاد یک ماتریس جامد و ژلی می‌شود. این ژل معمولاً در فرآیند الکتروفورز ژلی به عنوان یک ماتریس جداکننده برای جداسازی مولکول‌های بزرگ بر اساس اندازه و وزن مولکولی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

توضیحات دقیق‌تر و پیچیدگی‌های بیشتر ممکن است نیاز به مطالعه مقالات علمی یا منابع متخصص داشته باشد.

کاربرد آگاروز کد 101236

آگاروز، به عنوان یک پلی‌ساکارید ژل‌دهنده، کاربردهای متعددی در زمینه‌های مختلف دارد. در زیر به برخی از کاربردهای Agarose اشاره می‌شود:

  1. الکتروفورز ژلی: آگاروز به عنوان ماتریس ژلی در تکنیک‌های الکتروفورز ژلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فرآیند به جداسازی مولکول‌ها بر اساس اندازه و وزن مولکولی آن‌ها اجازه می‌دهد. این کاربرد در تحقیقات بیوشیمیایی و مولکولی، مطالعات ژنتیکی و جداسازی پروتئین‌ها بسیار رایج است.
  2. تهیه‌ی ژل درمانی: Agarose به عنوان یک ماده ژل‌دهنده در صنعت آرایش و تولید محصولات درمانی مانند ژل‌های مرطوب‌کننده پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  3. کشت سلولی: در زمینه‌های تحقیقات سلولی، Agarose به عنوان یک ماتریس ساختاری برای کشت سلول‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این امر برای مطالعات بر روی رفتار سلول‌ها و افزایش انجام آزمایشات بر روی خطوط سلولی مهم است.
  4. استخراج DNA: آگاروز در فرآیند استخراج DNA نیز به عنوان یک ماتریس استفاده می‌شود. این فرآیند در آزمایش‌های مولکولی و ژنتیکی برای جداسازی DNA مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  5. تحقیقات علمی: Agarose به عنوان یک ابزار مهم در تحقیقات علمی و آزمایشگاهی برای جداسازی و مطالعه مولکول‌های مختلف به کار می‌رود.

از آنجایی که Agarose به دلیل ویژگی‌های ژل‌دهنده و استفاده آسان در فرآیندهای آزمایشگاهی متنوع است، در صنایع مختلف از جمله بیوتکنولوژی، پزشکی، زیست‌شناسی مولکولی و غیره، بسیار اهمیت دارد.

آگاروز

خرید و فروش آگاروز کد 101236

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان  و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده Agarose کد 101236 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی آگاروز

آگاروز، به عنوان یک پلی‌ساکارید ژل‌دهنده، در اقدامات بیوشیمیایی متعدد مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از اقدامات بیوشیمیایی با استفاده از آگاروز اشاره می‌شود:

  • الکتروفورز ژلی: یکی از کاربردهای اصلی آگاروز در بیوشیمی، الکتروفورز ژلی است. Agarose به عنوان یک ژل سازمان‌دهنده در فرآیند الکتروفورز ژلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فرآیند برای جداسازی مولکول‌های بزرگ مانند DNA، RNA و پروتئین‌ها بر اساس اندازه و وزن مولکولی آن‌ها استفاده می‌شود.
  • کشت سلولی: آگاروز نیز به عنوان یک ماتریس برای کشت سلول‌ها در آزمایشگاه‌های بیولوژیک و بیوتکنولوژی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماتریس ژلی، محیطی مناسب برای رشد و انکبال سلول‌ها فراهم می‌کند.
  • استخراج DNA: آگاروز در فرآیند استخراج DNA نیز برای جداسازی و انتقال DNA مورد استفاده قرار می‌گیرد. این عمل با استفاده از ژل‌های آگاروز برای نگهداری و جداسازی DNA تا حد انجام می‌شود.
  • تصفیه پروتئین: در تحقیقات بیوشیمیایی، Agarose برای تصفیه پروتئین‌ها و جداسازی آن‌ها از محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • تحقیقات مولکولی: در تحقیقات مولکولی و ژنتیک، Agarose به عنوان یک ژل سازمان‌دهنده برای تجزیه و تحلیل مولکول‌های ژنتیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از آگاروز در این اقدامات باعث سهولت و دقت بالایی در آزمایشات بیوشیمیایی می‌شود و به تحقیقات در حوزه‌های مختلف علوم زیستی کمک می‌کند.

آگاروز
قیمت – فروش آگاروز کد 101236

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی بخصوص فروش  آگاروز کد 101236 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. آب اکسیژنه Hydrogen peroxide solution 30%کد108597

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش آگاروز کد 101236 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)