دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

اسید اولئیک اتوکسیله (OAE)

اسید اولئیک اتوکسیله (OAE) یک ترکیب شیمیایی است که از خانواده اسیدهای چربی می‌باشد. این ترکیب دارای یک زنجیره هیدروکربنی بلند با گروه‌های اتوکسیل می‌باشد. اسید اولئیک اتوکسیله به عنوان یک ماده افزودنی در برخی محصولات صنعتی و محصولات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده افزودنی مفید و پایدارکننده در برخی محصولات آرایشی و بهداشتی نیز به کار می‌رود. همچنین، به دلیل ویژگی‌های خاص خود ممکن است در برخی روش‌های تولید مواد شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد. شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان، کیولب و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. این شرکت با واردات برند سیگما اورجینال توانسته مواد اولیه بسیاری از آزمایشگاه ها، دانشگاه ها، تولید کنندگان، شرکت های داروسازی و محققان را تامین نماید.

اسید اولئیک اتوکسیله (OAE)

شرکت دانش پژوهان شیمی تامین کننده طیف وسیعی از اسیدهای چرب اتوکلیسه 12 تا 18 کربنه مثل کوکونات فتی اسید، اسید اولئیک اتوکسیله (OAE)، استئاریک اسید و… است. اسیدهای چرب اتوکسیله کاربردهای زیادی دارند، عمدتا به عنوان سورفکتانت های غیر یونی در انواع فرمولاسیونهای صنعتی، آرایشی و بهداشتی به کار برده می شود. این مواد همچنین به عنوان عامل پاک کننده، عامل مرطوب کننده، پخش کننده ها یا امولسیفایرها، نرم کننده ها، عامل های تکمیل کننده چرخشی در فرمولاسیون های نساجی استفاده می شوند. اسید اولئیک اتوکسیله از فرایند اتوکسیلینگ تشکیل می شود که اسید اولئیک اتوکسیله برای واکنش با اتیلن اکسید ساخته می شوند. این فرایند اتوکسیلته بنام اتوکسیلید اسید چرب شناخته می گردد. از طرفی فراورده های اتوکسیلات که از این فرایند اتوکسیلینگ تشکیل شده اند، مواد غیر فعال کننده سطح غیر آلی هستند که در فرمولاسیون های خانگی و صنعتی استفاده می شوند. محبوب ترین کاربرد این اسید اولئیک اتوکسیله در صنعت نساجی است. آنها به عنوان مواد تشکیل دهنده چرخش در فرمولاسیون های متنوع مختلف استفاده می شود. اتوکسیلات ها بر اساس اسید استئاریک در صنایع آرایشی به عنوان امولسیفایرها در کرم ها و لوسیون های روغن در آب کاربرد دارند.

مشخصات اسید اولئیک اتوکسیله (OAE) 

اسید اولئیک اتوکسیله (OAE) یک ترکیب شیمیایی است که دارای یک زنجیره هیدروکربنی بلند با گروه‌های اتوکسیل است. وزن مولکولی این ترکیب معمولاً در بازه مقداری خاص قرار می‌گیرد. همچنین، دمای ذوب و جوش این ترکیب نیز متغیر است و ممکن است بسته به شرایط مختلف، مقادیر متفاوتی را به خود اختصاص دهد. علاوه بر این، ویژگی‌های شیمیایی و فیزیکی دیگری نیز می‌تواند بسته به شرایط محیطی و ویژگی‌های مختلف این ترکیب متفاوت باشد. استفاده از این ترکیب به دلیل ویژگی‌های خاص آن در صنایع مختلف شیمیایی و بهداشتی مورد توجه قرار می‌گیرد.
  • نام شیمیایی: اسید اولئیک اتوکسیله( OAE)
  • نوع بسته بندی: بشکه 220 کیلویی
  • کشور سازنده: ایران

کاربردهای اسید اولئیک اتوکسیله (OAE)

کاربردهای اسید اولئیک اتوکسیله (OAE) به دلیل ویژگی‌های شیمیایی و فیزیکی خاص آن، در زمینه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از: ۱. استفاده در صنایع آرایشی و بهداشتی به عنوان یک ماده پایدارکننده و امولسیون‌دهنده در تهیه محصولات شامپو، کرم و مایعات تمیزکننده. ۲. استفاده در صنایع صابون‌سازی به عنوان یک ماده شوینده و پایدارکننده در تهیه صابون‌ها و مواد شستشوی بدن. ۳. استفاده در صنایع مرتبط با تولید محصولات شیمیایی به عنوان یک ماده افزودنی و پایدارکننده در تهیه برخی محصولات شیمیایی. با توجه به خصوصیات و کاربردهای گوناگون اسید اولئیک اتوکسیله، این ترکیب یکی از مواد مهم و مفید در صنایع مختلف شیمیایی و بهداشتی محسوب می‌شود. امولسیفایر، کمک ماده رنگی، مواد آرایشی بهداشتی، فرایند نساجی، شوینده غیر یونی، روان کننده، نرم کننده، ضدکف، پخش کننده برای مواد آرایشی می باشد.

خرید و فروش اسید اولئیک اتوکسیله (OAE)

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده اسید اولئیک اتوکسیله (OAE) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. مرکاپتو -1- اندکانول -11

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

ساختار اسید اولئیک اتوکسیله (OAE)

اسید اولئیک اتوکسیله (OAE) یک ترکیب شیمیایی است که دارای یک زنجیره هیدروکربنی بلند با گروه‌های اتوکسیل است. این ترکیب دارای یک گروه اسید کربوکسیلیک در انتهای زنجیره هیدروکربنی خود است. ساختار این ترکیب معمولاً به شکل یک زنجیره هیدروکربنی بلند با گروه‌های اتوکسیل و یک گروه اسید کربوکسیلیک در انتهای زنجیره می‌باشد. وجود گروه‌های اتوکسیل موجب ویژگی‌های خاص این ترکیب می‌شود و آن را برای کاربردهای مختلف در صنایع مختلف شیمیایی و بهداشتی مناسب می‌سازد.

نگهداری و حمل ونقل

اسیداولئیک اتوکسیله باید در شرایط تحت پوشش خشک و دور از منبع حرارت و جرقه نگهداری شود. عامل های خاموش کننده در اکسیدکربن و پودرهای شیمیایی خشک است. مواد توسیه شده برای نگهداری، حمل و نقل و توضیع اسیدهای چرب استیل ضد زنگ، کربن استیل، استیل گالوانیزه شده و کربن استیل روکش شده با اپوکسی یا PVC یا پلی استر است.

بسته بندی و ماندگاری 

فله یا بشکه های 220 لیتری بسته بندی شده و در 24ماه در انبار سرپوشیده قابل نگهداری می باشد.

قیمت و فروش -اسید اولئیک اتوکسیله (OAE)

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات اسید اولئیک اتوکسیله (OAE) (مرک آلمان) می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  اسید اولئیک اتوکسیله (OAE) میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)