دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

ان آمیل الکل کدمرک 807500

ان آمیل الکل کدمرک 807500 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک نوع الکل چربی در دسته‌بندی الکل‌ها قرار می‌گیرد. این الکل به شکل ایزومر الکل متیلیک (Isomer of Methyl Alcohol) شناخته می‌شود و دارای ساختار مولکولی C5H12O می‌باشد. گروه هیدروکسیل (-OH) در مولکول ان‌آمیل‌الکل، آن را به عنوان یک الکل تشخیص می‌دهد.

ان آمیل الکل اغلب به عنوان یک حلال در صنایع مختلف از جمله صنایع شیمیایی، داروسازی، و صنایع نساجی استفاده می‌شود. این الکل به دلیل ویژگی‌های مانند توانایی حلالیت، بخارپذیری، و تبخیر سریع، به عنوان یک حلال در فرآیندهای صنعتی بسیار مفید است. همچنین، در تهیه محصولات خوراکی و آرایشی نیز از ان‌آمیل‌الکل استفاده می‌شود. این الکل همچنین در تهیه عطرها، داروها، و محصولات بهداشتی نیز به‌کار می‌رود.

شرکت دانش پژوهان شیمی پس از اعمال تحریمهای ظالمانه با ایجاد دفتری در کشورهای همسایه محصولات برندهای مختلف را از مبانی قانونی وارد و به دست متقاضیان عزیز برساند. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات، شما را به رسیدن به اهدافتان یاری نماییم. که ان آمیل الکل کدمرک 807500 یکی از این محصولات وارداتی می باشد.

ان آمیل الکل کدمرک 807500

ان آمیل الکل، یک ترکیب شیمیایی با فرمول CH3(CH2)4OH است که به عنوان یک الکل چربی شناخته می‌شود. این الکل از خانواده الکل‌ها می‌باشد و دارای گروه هیدروکسیل (-OH) در مولکول خود است. ان‌آمیل‌الکل به‌عنوان حلالی موثر در صنایع مختلف به‌کار می‌رود و ویژگی‌هایی مانند بخارپذیری مناسب، حلالیت خوب، و تبخیر سریع دارد.

این ترکیب به‌طور گسترده در صنایع شیمیایی، داروسازی، نساجی و صنایع مصرفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در تهیه محصولات خوراکی، آرایشی، عطرسازی، و داروسازی نقش مهمی دارد. با ویژگی‌های خود به عنوان یک حلال مؤثر، ان‌آمیل‌الکل به بهبود فرآیندهای صنعتی و تولید محصولات مختلف کمک می‌کند.

به عنوان یک ماده حلال متوسط به‌کار رفته و به دلیل خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مفید خود، ان‌آمیل‌الکل به‌طور گسترده در صنایع مختلف مصرف می‌شود. ان آمیل الکل کدمرک 807500

ان آمیل الکل کدمرک 807500 یکی از محصولات تولیدی کمپانی مرک آلمان می باشد. کمپانی مرک یکی از معروفترین شرکت های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که این شرکت نام آشناترین تولید کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی در بین محققان و دانش پژوهان است که به جرات می توان گفت در هر آزمایشگاه و مراکز تحقیقاتی می توان محصولات این شرکت را دید.کیفیت محصولات تولیدی این کمپانی با بالاترین خلوص تولید می گردد.

 ان آمیل الکل

مشخصات محصول ان آمیل الکل

 • نام: ان آمیل الکل
 • کد محصول: 807500
 • مترادف: 1-پنتانول، الکل پنتیل
 • فرمول شیمیایی: CH3 (CH2) HOH
 • EC: 200-752-1
 • فرمول هیل: C5H12O
 • CAS No: 71-41-0
 • جرم مولی: 88,15 گرم در مول

مشخصات ان آمیل الکل

اطلاعات فیزیکو شیمی

 • نقطه جوش: 138 درجه سانتیگراد (1013 هکتار ساعت)
 • تراکم: 815,. (g/cm3 (20 درجه سانتیگراد
 • حد انفجار: 1,6% (V)
 • نقطه اشتعال: 47 درجه سانتیگراد
 • دمای اشتعال: 300 درجه سانتیگراد DIN 51794
 • نقطه ذوب: 78 درجه سانتیگراد
 • فشار بخار: 4.,2 hpa درجه سانتیگراد
 • حلالیت: 22 گرم در لیتر

اطلاعات سم شناسی

LD 50 خوراکی LD50 موش صحرایی 3670 میلی گرم / کیلوگرم

LD 50 پوستی LD50 خرگوش 23,6 میلی گرم در کیلو گرم

کاربرد ان آمیل الکل

ان‌آمیل‌الکل به عنوان یک حلال چرب و متوسط در صنایع مختلف به کار می‌رود. کاربردهای این ترکیب در زمینه‌های مختلف عبارتند از: ان آمیل الکل کدمرک 807500

 • صنایع شیمیایی: ان‌آمیل‌الکل به عنوان یک حلال مؤثر در تولید مواد شیمیایی، رزین‌ها، و پلیمرها استفاده می‌شود.
 • داروسازی: در صنعت داروسازی، ان‌آمیل‌الکل به عنوان یک حلال مورد استفاده قرار می‌گیرد، و در فرآیند تولید برخی از داروها و محصولات دارویی مورد استفاده است.
 • نساجی: در صنعت نساجی، این الکل به عنوان حلال در رنگرزی و پردازش بافت‌ها و الیاف مصنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • تولید محصولات بهداشتی و آرایشی: ان‌آمیل‌الکل در تهیه عطرها، لوسیون‌ها، و محصولات آرایشی به عنوان یک حلال مؤثر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • تولید مواد غذایی: در برخی از فرآیندهای تولید مواد غذایی، این الکل به عنوان یک حلال برای عطرها و اسانس‌ها استفاده می‌شود.
 • صنایع مصرفی: در صنایع مصرفی، ان‌آمیل‌الکل به عنوان یک حلال در تولید محصولات مانند مواد تمیزکننده و اسپری‌های مختلف به‌کار می‌رود.
  به طور کلی، ان‌آمیل‌الکل به دلیل ویژگی‌های حلالیت، بخارپذیری، و تبخیر سریع، در صنایع گوناگون به‌عنوان یک ماده مفید و کلیدی در فرآیندهای تولید و تهیه محصولات مختلف به‌کار می‌رود. ان آمیل الکل کدمرک 807500

خرید ان آمیل الکل کدمرک 807500

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید ان آمیل الکل کدمرک 807500 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خرید ان آمیل الکل کدمرک 807500

ویژگی های ان آمیل الکل

ان‌آمیل‌الکل یک ترکیب شیمیایی با ویژگی‌های مهم و متنوع است که در مختلف صنایع به‌کار می‌رود. ویژگی‌های مهم این الکل عبارتند از:

 1. حلالیت: ان‌آمیل‌الکل به عنوان یک حلال چرب به خوبی مواد مختلف را حل کرده و در فرآیندهای مختلف صنایع از جمله شیمیایی، داروسازی، و نساجی به عنوان حلال مؤثر استفاده می‌شود.
 2. بخارپذیری: این الکل دارای بخارپذیری مناسبی است که این خاصیت در فرآیندهای تولید و پردازش مختلف از جمله رنگرزی، پوشش دهی، و تولید محصولات بهداشتی و آرایشی بسیار مفید است.
 3. تبخیر سریع: ویژگی تبخیر سریع ان‌آمیل‌الکل باعث می‌شود که در فرآیندهای تولید سریع و کارآمد عمل کند و زمان تبخیر کمی نیاز داشته باشد. ان آمیل الکل کدمرک 807500
 4. استفاده در صنایع مختلف: با توجه به خصوصیات حلالیت و ویژگی‌های فیزیکی مثبت، این الکل در صنایع مختلف از جمله شیمیایی، نساجی، داروسازی، و صنایع مصرفی به‌عنوان یک ماده کلیدی به‌کار می‌رود.
 5. استفاده در صنایع غذایی: بخشی از ان‌آمیل‌الکل نیز در صنایع غذایی به عنوان حلال در تهیه عطرها، اسانس‌ها، و مواد آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 6. تأثیر مثبت بر فرآیندهای صنعتی: ویژگی‌های ان‌آمیل‌الکل در بهبود فرآیندهای صنعتی و تولید محصولات متنوع، این ترکیب را به یک ابزار مهم در صنایع مختلف تبدیل کرده است.
  به طور کلی، ان‌آمیل‌الکل با ویژگی‌های حلالیت و استحکام فیزیکی مناسب، در صنایع مختلف به‌عنوان یک ماده کلیدی به‌کار می‌رود و در بهبود فرآیندها و کیفیت محصولات تأثیرگذار است. ان آمیل الکل کدمرک 807500

قیمت – فروش ان آمیل الکل کدمرک807500

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فروش ان آمیل الکل کدمرک 807500 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)