دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

ان هگزان کد مرک 100795

ان هگزان کد مرک 100795 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک اسیدهای چرب اساسی محسوب می‌شود. این ترکیب از یک زنجیره هگزانی تشکیل شده است که شامل شش اتم کربن می‌باشد. ان‌هگزان مرک آلمان معمولاً از منابع طبیعی مانند روغن‌های گیاهی به دست می‌آید و در بسیاری از محصولات غذایی و دارویی به عنوان یک ماده مفید استفاده می‌شود.

این ترکیب به عنوان یک منبع انرژی مهم برای بدن انسان و همچنین به عنوان یک ماده افزودنی موثر در برخی محصولات غذایی به کار می‌رود. همچنین، ان‌هگزان مرک آلمان به عنوان یک ماده موثر در تولید برخی محصولات آرایشی و بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان  و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. این شرکت با واردات برند سیگما اورجینال توانسته مواد اولیه بسیاری از آزمایشگاه ها، دانشگاه ها، تولید کنندگان، شرکت های داروسازی و محققان را تامین نماید.

ان هگزان کد مرک 100795

ان هگزان کد مرک 100795 به عنوان یک حلال آلی و به چهره مخلوط با حلال های دیگر ، استفاده های بسیاری دارد. کاربرد باطل از ترکیبات در برگیرنده ان هگزان نظیر بو کردن باعث ورود این ترکیبات به داخل بدن شده و موجب برخی صدمات نظیر فلج شدن دست و پا می گردد. ان هگزان یک ترکیب شیمیایی است  که از نفت خام بدست می آید. این مونث در حالت ناب -سره مایعی بی رنگ با بویی طاقت مطبوع می باشد که دارای خاصیت اشتعال پذیری بوده و بخارات آن قابل پکیدن می باشد.

ان هگزان ناب-سره در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد . ان هگزان بیشتر در صنایع با ترکیبات شیمیایی همانند خود که حلال های آلی می باشند مورد استفاده قرار گرفته و کاربرد اصلی این ماده به عنوان حلال برای استخراج روغن گیاهی از دانه هایی شبیه سویا است. این حلال ها به عنوان عامل های منزه کننده در صنایعی همچون چاپ ، منسوجات ، آرایشی و تزئینی کاربرد دارد. ان هگزان کد مرک 100795

برخی از چسب های خاص که در پوشش های بام ساختمان ها و یا در صنایع تولید کفش و چرم به کار می روند، چسب های تندالعمل و محصولات مصرفی مشابه بنزین و افزار بازی ها حائزان هگزان می باشند.هگزان یا هیدریدهکسیل یک ترکیب آلی از دسته آلکان ها با شش اتم کربن است که از نفت خام بدست می آید و در حالت خاص مایعی بی رنگ و با بویی نا مطلوب است. ان هگزان کد مرک 100795

تاریخچه ان هگزان 

تاریخچه ان‌هگزان مرک آلمان به شرح زیر است:

ان‌هگزان مرک آلمان ابتدا از روغن‌های گیاهی استخراج شد و در سال‌های ابتدایی بیشتر به عنوان یک ترکیب چربی مورد استفاده قرار گرفت. این ترکیب به مرور زمان به عنوان یک منبع اسیدهای چرب ضروری و یک عامل مؤثر در سلامتی پوست شناخته شد. در ادامه، تحقیقات بیشتری در مورد خواص و کاربردهای این ترکیب صورت گرفت و مورد توجه بیشتری در زمینه تغذیه و بهداشت قرار گرفت. همچنین، از ان‌هگزان مرک آلمان در صنایع مختلفی مانند صنایع غذایی، دارویی و آرایشی استفاده می‌شود. امروزه این ترکیب به عنوان یکی از مواد مهم در صنایع مختلف شناخته شده و در تولید محصولات مختلف به کار می‌رود. ان هگزان کد مرک 100795

ساختار ان هگزان مرک آلمان

ان‌هگزان مرک آلمان یک ترکیب شیمیایی است که از یک زنجیره هگزانی تشکیل شده است. ساختار این ترکیب شامل یک زنجیره هگزانی یکنواخت می‌باشد که شش اتم کربن در آن قرار دارد. هر یک از این اتم‌های کربن به یکدیگر متصل بوده و همچنین به اتم‌های هیدروژن نیز متصل می‌باشد. این ترکیب معمولاً از یک ساختار مشابه و یکنواخت تشکیل شده است که از ترکیبات ساده‌ای مانند کربن و هیدروژن تشکیل یافته است. این ساختار می‌تواند به عنوان یک الگوی مهم در شیمی آلی و شیمی بیوشیمیایی مورد استفاده قرار گیرد و در مطالعات مرتبط با ساختار و خصوصیات مختلف ترکیبات شیمیایی مورد توجه قرار گیرد.

خصوصیات ان هگزان کد مرک 100795

 • هگزان قابلیت اشتعال پذیری بالایی دارد و بخارات آن نیز قابل انفجار است.

اطلاعات محصول

 • نام ماده: n-Hexane
 • CAS: 110-54-3
 • شماره EC: 203-777-6
 • جرم مولی: 86.18 گرم در مول
 • فرمول شیمیایی: CH3(CH2)4CH3
 • فرمول تپه: C6H14
 • فرمول شیمیایی: C6H14
 • فرمول مولکولی: C6H14
 • چگالی: (0.66g/cm3 (200C
 • دمای ذوب 94.30C
 • شرایط نگهداری: Store at +50C to =300C
 • گرید: for analysis EMSURE ACS
 • بسته بندی: 1 لیتری – 2.5 لیتری

کاربرد ان هگزان

 • هگزان خالص در آزمایشگاهها مورد استفاده می باشد.
 • هگزان بیشتر در صنایع با ترکیب شیمیایی مشابه خود که حلال های آلی می باشند مورد استفاده قرار گرفته و استفاده اصلی آن به عنوان حلال برای استخراج روغن گیاهی از دانه هایی شبیه سویا است.
 • پسب های سریع العمل و محصولات مصرفی مانند بنزین و اسباب بازی ها دارای هگزان می باشند.
 • این حلال ها به عنوان عامل های پاک کننده در صنایع چاپ ، منسوجات ، آرایشی و تزئینی مورد استفاده است.

خرید و فروش ان هگزان کد مرک 100795

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده ان هگزان کد مرک 100795 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی ان هگزان کد مرک 100795

ان‌هگزان مرک آلمان یک ترکیب چربی است که در بدن انسان و دیگر موجودات زنده اقدامات مهمی انجام می‌دهد. برخی از اقدامات بیوشیمیایی ان‌هگزان مرک آلمان عبارتند از:

۱. تأمین انرژی: ان‌هگزان مرک آلمان به عنوان یک منبع انرژی مهم در بدن انسان عمل می‌کند و می‌تواند به صورت یک منبع سوختی مؤثر برای سلول‌ها عمل کند.

۲. تأمین اسیدهای چرب ضروری: این ترکیب می‌تواند به عنوان یک منبع مهم از اسیدهای چرب ضروری در بدن عمل کند که برای سلامتی و عملکرد سلول‌ها ضروری هستند.

۳. حفظ سلامت پوست: ان‌هگزان مرک آلمان به عنوان یک عنصر مهم در حفظ سلامت پوست و حفظ رطوبت آن عمل می‌کند و می‌تواند به بهبود سلامت پوست کمک کند.

۴. حمایت از سیستم ایمنی: این ترکیب می‌تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کرده و در مقابله با عوامل بیماری‌زا مؤثر باشد.

قیمت – فروش ان هگزان کد مرک 100795

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی در ایران می باشد . فروش  ان هگزان کد مرک 100795 که در آزمایشگاه ها و داروسازی ها استفاده بسیاری دارد .این ماده وارداتی بوده اما برای جلوگیری از سوء استفاده برخی باید آنرا از نمایندگی ها یا شرکت های معتبر تهیه نمود.شما می توانید از ما آنالیز محصول خودرا نیزدریافت نمایید.

شما می توانید برای تهیه مواد شیمیایی آزمایشگاهی (مرک آلمان و سیگماآلدریچ) و یا صنعتی بخصوص ان هگزان کد مرک 100795 با شرکت دانش پژوهان شیمی به دو روش، ابتدا با خط های مستقیم (فروش) این شرکت تماس بگیرید یا از طریق کانال واتساپ شرکت، محصول به همراه مشخصات را ارسال تا در اولین فرصت استعلام خود را دریافت نمایید.

جهت مشاهده اطلاعات جامع تر و آنالیز محصول کلیک کنید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)