دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

برم (برومین)

برم (برومین) کد 820171 یک عنصر شیمیایی با نماد Br و عدد اتمی 35 است. این یک فلز غیرفلز است که در حالت طبیعی به صورت یک مولکول دی‌اتمی (Br2) وجود دارد. برم در دمای اتاق به صورت یک مایع قهوه‌ای قهوه‌ای قرمز رنگ است. این عنصر در کلروفرم، متانول و آب قابل حل است.

برمین یک ترکیب شیمیایی است که حاوی برم است و به عنوان یک عامل اکسید کننده و ضدعفونی کننده در برخی از فرآیندهای شیمیایی و پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، برم در برخی از ترکیبات دارویی و داروهای ضدعفونی کننده نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این عنصر به عنوان یک ایجاد کننده‌ی رنگ نیز در تولید مواد رنگزای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از نمایندگی فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی با برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله برم (برومین) کد 820171 مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید برم (برومین) کد 820171 مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

برم (برومین)

برمین یک ترکیب شیمیایی است که حاوی عنصر برم می‌باشد. برم به عنوان یک فلز غیرفلز با ویژگی‌های خاص شناخته می‌شود و ویژگی‌های این عنصر، از جمله قابلیت ایجاد ترکیبات با ویژگی‌های ضدعفونی کننده و اکسید کننده، آن را به یک ابزار مؤثر در علوم شیمی و پزشکی تبدیل کرده است.

برمین معمولاً به عنوان یک ترکیب شیمیایی با ویژگی‌های ضدعفونی کننده در فرآیندهای صنعتی و پزشکی استفاده می‌شود. همچنین، در برخی از ترکیبات دارویی و مواد شیمیایی، برمین به عنوان یک عنصر کلیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت دانش پژوهان شیمی نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

مشخصات برم (برومین) کد 820171 مرک آلمان

 • برم (برومین)
 • Bromine
 • کد: 820171
 • CAS: 7726-95-6
 • EC Number: 231-778-1
 • Molar Mass: 159.82 g/mol
 • Hill Formula: Br₂
 • ظاهر قهوه ای مایل به قرمز
 • نقطه ذوب (Br2) 265.8 K (-7.2 درجه سانتی گراد، 19 درجه فارنهایت)
 • نقطه جوش (Br2) 332.0 K (58.8 درجه سانتی گراد، 137.8 درجه فارنهایت)
 • تراکم (نزدیک r.t.) Br2، مایع: 3.1028 g/cm3
 • بسته بندی: 250ml – 1L

در دمای محیط، برم (برومین) مایع قرمز مایل به قهوه ای است. دارای بخار رنگی مشابه با بوی تند و خفه کننده است. این تنها عنصر غیر فلزی است که در شرایط عادی مایع است، در دمای استاندارد به راحتی تبخیر می‌شود و در بخار قرمز فشار می‌آورد که بوی نامطبوعی قوی شبیه بوی کلر دارد. برم از نظر شیمیایی کمتر از کلر و فلور است اما از ید فعال تر است. ترکیبات آن مشابه سایر هالوژن ها است. بروم در حلال‌‌‌‌های آلی و آب حل می‌شود.

برم (برومین) کد 820171 مرک آلمان چیست؟ چه کاربردی دارد؟

برم (برومین) یک عنصر شیمیایی با نماد Br و عدد اتمی 35 است. این سومین سبک ترین هالوژن است و یک مایع دود کننده قهوه ای قرمز رنگ در دمای اتاق است که به راحتی تبخیر شده و بخار رنگی مشابه ایجاد می‌کند. خواص آن بین خواص کلر و ید است. به طور مستقل توسط دو شیمیدان، کارل جیکوب لوویگ (در 1825) و آنتوان ژرم بالارد (در 1826) جدا شده است، نام آن از یونان باستان βρῶμος (“بوی تعفن”) گرفته شده است، که به بوی تند و نامطبوع آن اشاره دارد.

برم ( برومین) برومین min 1

بروم در محیط

برم (برومین) یک عنصر طبیعی است که در بسیاری از مواد معدنی یافت می‌شود. با این حال، انسانها سالها پیش معرفی بروم‌‌‌‌های آلی را در محیط آغاز کرده اند. اینها همه ترکیباتی هستند که طبیعی نیستند و می‌توانند به سلامت انسان و محیط زیست آسیب جدی وارد کنند.

بروم عنصری بسیار واکنشی است و بنابراین در طبیعت بصورت آزاد وجود ندارد، اما در نمک‌‌‌‌های کریستالی حلال رنگی محلول بی رنگ، مشابه نمک سفره، وجود دارد. در حالی که در پوسته زمین بسیار نادر است، حلالیت زیاد یون برومید (Br−) باعث تجمع آن در اقیانوس ها شده است. از نظر تجاری، این عنصر به راحتی از استخر‌‌‌‌های تبخیر آب نمک، بیشتر در ایالات متحده، اسرائیل و چین استخراج می‌شود. جرم برم در اقیانوس ها تقریباً یک سیصدم کلر است.

خرید برم (برومین) کد 820171

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید برم (برومین) کد 820171 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

برنامه‌‌‌‌های کاربردی برم

بروم در صنعت برای ساخت ترکیبات ارگانوبروم استفاده می‌شود. یکی از مهمترین آنها دیبرومتان عامل بنزین سربی بود، قبل از آنکه به دلیل ملاحظات زیست محیطی تا حد زیادی از بین برود. سایر ارگانوبرومین ها به عنوان حشره کش، در کپسول آتش نشانی و در ساخت داروها استفاده می‌شوند. بروم در ساخت مواد دودزا، رنگها، مواد ضد آتش، ترکیبات تصفیه آب، ضد عفونی کننده ها، داروها، عوامل عکاسی و در روغن‌‌‌‌های گیاهی برومینات استفاده می‌شود که به عنوان امولسیفایر در بسیاری از نوشیدنی‌‌‌‌های حلال با طعم مرکبات استفاده می‌شود.

برم( برومین)

اثرات  (برومین) بر سلامتی

بروم در حالت مایع برای بافت انسان خورنده است و بخارات آن چشم و گلو را تحریک می‌کند. بخارات برم با استنشاق بسیار سمی است. برم یکی از عناصر شیمیائی جدول تناوبی است که دارای نشان Br و عدد اتمی 35 می باشد. برم که عنصری هالوژن است در حرارت اتاق به صورت مایع قرمز رنگ فراری می باشد که با کلر و ید واکنش پذیری دارد.

این عنصر در حالت مایع برای بافتهای بدن انسان مضر، و بخار آن چشم و گلو را تحریک می کند. خصوصیات قابل توجه برم تنها عنصر غیر فلز مایع در حرارت اتاق است. این عنصر، مایعی سنگین، سیال و قهوه ای متمایل به قرمز است که به راحتی در دما و فشار استاندارد تبخیرمی شود ( رنگ آن شبیه دی اکسید نیتروژن است) و بوی بسیار نا خوشا یندی دارد.

برم که هالوژن می باشد از نظر شیمیایی مثل کلر اما با فعالیتی کمتر است. (اما بهرحال از ید فعال تر است). برم در آب یا دی سولفید کربن بسیار قابل حل بوده و تولید محلولی قرمز رنگ می کند. این عنصر به راحتی با عناصر زیادی پیوند برقرار کرده و از قدرت سفید کنندگی بالایی برخوردار است.

برم عنصری، برای تولید انواع گسترده ای از ترکیبات برم که در صنعت و کشاورزی کاربرد دارند مورد استفاده قرار می گیرد. از نظر سنتی بیشترین کاربرد برم در تولید دی برمید اتیلین بود که بعنوان عامل محلول ضد ضربه در بنزینهای سرب دار (که به سوخت اتومبیل می افزایند) استفاده می شد، اما در حال حاضر به دلیل ملاحظات زیست محیطی از رده خارج شده است .

قیمت – فروش برم (برومین) کد 820171

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش برم (برومین) کد 820171 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)