راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

شماره های تماس:

66859216 – 66859220

09129618292

برم (برومین)

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از نمایندگی فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است. این شرکت آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی از جمله برم(برومین) کد 820171 مرک آلمان با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید برم (برومین) کد 820171 مرک آلمان می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیای مرک در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

نمایندگی مرک آلمان تقریبا در تمام عمر خود (غیراز دو دهه اخیر ) شرکت خصوصی بوده است. در سال 1995 تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد که البته هنوز هم 70 درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

مشخصات برم (برومین) کد 820171 مرک آلمان

  • برم (برومین)
  • Bromine
  • کد: 820171
  • ظاهر قهوه ای مایل به قرمز
  • نقطه ذوب (Br2) 265.8 K (-7.2 درجه سانتی گراد، 19 درجه فارنهایت)
  • نقطه جوش (Br2) 332.0 K (58.8 درجه سانتی گراد، 137.8 درجه فارنهایت)
  • تراکم (نزدیک r.t.) Br2، مایع: 3.1028 g/cm3

در دمای محیط، برم مایع قرمز مایل به قهوه ای است. دارای بخار رنگی مشابه با بوی تند و خفه کننده است. این تنها عنصر غیر فلزی است که در شرایط عادی مایع است، در دمای استاندارد به راحتی تبخیر می‌شود و در بخار قرمز فشار می‌آورد که بوی نامطبوعی قوی شبیه بوی کلر دارد. برم از نظر شیمیایی کمتر از کلر و فلور است اما از ید فعال تر است. ترکیبات آن مشابه سایر هالوژن ها است. بروم در حلال‌‌‌‌های آلی و آب حل می‌شود.

برم (برومین) کد 820171 مرک آلمان چیست؟ چه کاربردی دارد؟

بروم یک عنصر شیمیایی با نماد Br و عدد اتمی 35 است. این سومین سبک ترین هالوژن است و یک مایع دود کننده قهوه ای قرمز رنگ در دمای اتاق است که به راحتی تبخیر شده و بخار رنگی مشابه ایجاد می‌کند. خواص آن بین خواص کلر و ید است. به طور مستقل توسط دو شیمیدان، کارل جیکوب لوویگ (در 1825) و آنتوان ژرم بالارد (در 1826) جدا شده است، نام آن از یونان باستان βρῶμος (“بوی تعفن”) گرفته شده است، که به بوی تند و نامطبوع آن اشاره دارد.

برم(برومین) کد 820171 مرک آلمان

برم(برومین) کد 820171 مرک آلمان

برم(برومین) کد 820171 مرک آلمان

بروم در محیط

بروم یک عنصر طبیعی است که در بسیاری از مواد معدنی یافت می‌شود. با این حال، انسانها سالها پیش معرفی بروم‌‌‌‌های آلی را در محیط آغاز کرده اند. اینها همه ترکیباتی هستند که طبیعی نیستند و می‌توانند به سلامت انسان و محیط زیست آسیب جدی وارد کنند.

بروم عنصری بسیار واکنشی است و بنابراین در طبیعت بصورت آزاد وجود ندارد، اما در نمک‌‌‌‌های کریستالی حلال رنگی محلول بی رنگ، مشابه نمک سفره، وجود دارد. در حالی که در پوسته زمین بسیار نادر است، حلالیت زیاد یون برومید (Br−) باعث تجمع آن در اقیانوس ها شده است. از نظر تجاری، این عنصر به راحتی از استخر‌‌‌‌های تبخیر آب نمک، بیشتر در ایالات متحده، اسرائیل و چین استخراج می‌شود. جرم برم در اقیانوس ها تقریباً یک سیصدم کلر است.

برنامه‌‌‌‌های کاربردی برم

بروم در صنعت برای ساخت ترکیبات ارگانوبروم استفاده می‌شود. یکی از مهمترین آنها دیبرومتان عامل بنزین سربی بود، قبل از آنکه به دلیل ملاحظات زیست محیطی تا حد زیادی از بین برود. سایر ارگانوبرومین ها به عنوان حشره کش، در کپسول آتش نشانی و در ساخت داروها استفاده می‌شوند. بروم در ساخت مواد دودزا، رنگها، مواد ضد آتش، ترکیبات تصفیه آب، ضد عفونی کننده ها، داروها، عوامل عکاسی و در روغن‌‌‌‌های گیاهی برومینات استفاده می‌شود که به عنوان امولسیفایر در بسیاری از نوشیدنی‌‌‌‌های حلال با طعم مرکبات استفاده می‌شود.

اثرات  (برومین) بر سلامتی

بروم در حالت مایع برای بافت انسان خورنده است و بخارات آن چشم و گلو را تحریک می‌کند. بخارات برم با استنشاق بسیار سمی است.  برم یکی از عناصر شیمیائی جدول تناوبی است که دارای نشان Br و عدد اتمی 35 می باشد.برم که عنصری هالوژن است در حرارت اتاق به صورت مایع قرمز رنگ فراری می باشد که با کلر و ید واکنش پذیری دارد.

این عنصر در حالت مایع برای بافتهای بدن انسان مضر ، و بخار آن چشم و گلو را تحریک می کند.خصوصیات قابل توجه برم تنها عنصر غیر فلز مایع در حرارت اتاق است. این عنصر، مایعی سنگین ، سیال و قهوه ای متمایل به قرمزاست که به راحتی در دما و فشار استاندارد تبخیرمی شود ( رنگ آن شبیه دی اکسید نیتروژن است) و بوی بسیار نا خوشا یندی دارد.

برم که هالوژن می باشد از نظر شیمیایی مثل کلر اما با فعالیتی کمتر است.( اما بهرحال از ید فعال تر است.) برم در آب یا دی سولفید کربن بسیار قابل حل بوده و تولید محلولی قرمز رنگ می کند.این عنصر به راحتی با عناصر زیادی پیوند برقرار کرده و از قدرت سفید کنندگی بالایی برخوردار است.

برم عنصری، برای تولید انواع گسترده ای از ترکیبات برم که در صنعت وکشاورزی کاربرد دارند مورد استفاده قرار می گیرد.از نظر سنتی بیشترین کاربرد برم در تولید دی برمید اتیلین بود که بعنوان عامل محلول ضد ضربه در بنزینهای سرب دار (که به سوخت اتومبیل می افزایند) استفاده می شد ، اما در حال حاضر به دلیل ملاحظات زیست محیطی از رده خارج شده است .

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش برم (برومین) کد 820171 مرک آلمان می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید: