دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول اتیل4 (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905 را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعیست که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد. ا

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905

در این بخش توضیحاتی که در مورد اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905 خدمت شما عزیزان ارائه گردیده از سایت شرکت سیگماآلدریچ است و صرفاً جهت اطلاع می باشد.یک پلیمر آب دوست است که اتیل 4- (دی متیل آمینو) بنزوات  کد E24905 می تواند به عنوان مشتق 4 آمینوبنزوات نیز استفاده شود. این ماده به عنوان یک آغازگر عکس با فعالیت استروژنی قوی استفاده می شود ، که به عنوان یک فیلتر let ماوراء بنفش در ضد آفتاب ها کاربرد دارد.اتیل 4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905، یک آغازگر نور در سیستم نور مرئی است. اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905.

کاربرد اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905

می تواند به عنوان یک محرک عکس در برنامه های کپسول سازی سلول استفاده شود.

برای تشکیل (CQ) به عنوان یک آغازگر مشترک با کامفورکینون Et-PABA کامپوزیتی خود چسب برای ساخت مواد حساس به نور در مواد دندانی استفاده می شود.

مشخصات اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905

 • کد : E24905اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905-----min
 • نام ماده: اتیل 4-دی متیل آمینو بنزوات
 • نام لاتین:Ethyl 4-(dimethylamino)benzoate
 • کد: E24905
 • EC  شماره فهرست: 233-634-3
 • شماره CAS: 10287-53-3
 • بسته بندی: 5 گرم – 100 گرم – 500 گرم
 • فرمول خطی: (CH3)2NC6H4CO2C2H5
 • شماره CAS: 10287-53-3
 • وزن مولکولی: 193.24
 • شماره EC: 233-634-3
 • شماره بیلشتاین: 2210233
 • کشور سازنده : آمریکا
 • شرکت سازنده : سیگماآلدریچ
 • فرمول شیمیایی : CH3)2NC6H4CO2C2H5)
 • وزن مولکولی : 193.24

اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905

خلاصه سنتز اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

اتیل-4-آمینوبنزوات (Et-PABA) در حال حاضر به عنوان جایگزینی برای 4-آمینوبنزوات (PABA) در کرم های ضد آفتاب و پمادهای بی حس کننده استفاده می شود. با وجود استفاده گسترده و آب دوستی، Et-PABA هرگز در آب های محیطی یافت نشده است. اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905.

این مطالعه، وقوع Et-PABA را هم در منابع آب دریا و هم در منابع آب آشامیدنی در هنگ کنگ مورد بررسی قرار داد و محصولات تبدیل آن (TPs) و سرنوشت محیطی آن را از طریق تجزیه و تحلیل‌های پروفایل فتوکاتالیستی و قدرت تجمعی ارزیابی کرد. 11 فیلتر UV دیگر مورد استفاده در محصولات مراقبت از پوست نیز مورد مطالعه قرار گرفتند. Et-PABA در هیچ نمونه آبی مشاهده نشد. چهار فیلتر UV دیگر در سطح نانوگرم در لیتر در هر دو منبع آب دریا و آب آشامیدنی غالب بودند.

UHPLC-QTOF-MS برای روشن کردن ساختار TPs استفاده شد. با رزولوشن بالا داده های جرمی دقیق و منطقی سازی قطعه، 11 TP Et-PABA مشخص شدند، از جمله هفت واسطه که ابتدا به عنوان TPs پیشنهاد شدند. دو ترکیب برای اولین بار گزارش شد. پیشنهاد شده است که فوتوکاتالیز مسیرهای تبدیل (د) هیدروکسیلاسیون، دی متیلاسیون و بازآرایی مولکولی را القا می کند. اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905.

آزمایش‌های باکتری‌های درخشان سمیت کاهشی را با افزایش تابش Et-PABA نشان دادند، که نشان می‌دهد TPهای تابشی کمتر از ترکیب اصلی سمی هستند. به نظر می رسد تبدیل Et-PABA توضیح دهد که چرا Et-PABA در محیط طبیعی شناسایی نشده است. اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905.

اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905-----min

طبقه بندی و برچسب گذاری خطر

HelpGHS08: خطر جدی برای سلامتی GHS09: خطرناک برای محیط زیست

خطر! طبق طبقه‌بندی ارائه شده توسط شرکت‌ها به ECHA در ثبت‌های REACH، این ماده ممکن است به باروری یا جنین آسیب برساند و برای آبزیان سمی با اثرات طولانی مدت است. اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905.

اطلاعات مفید

این ماده تحت مقررات REACH ثبت شده است و در منطقه اقتصادی اروپا تولید و یا به آن وارد می شود، ≥ 100 تا < 1000 تن در سال. اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات.

این ماده در محصولات، توسط کارگران حرفه ای (مصرف های گسترده)، در فرمولاسیون یا بسته بندی مجدد و در سایت های صنعتی استفاده می شود. اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات.

کاربردهای مصرف کننده

ECHA هیچ داده ثبت شده عمومی ندارد که نشان دهد این ماده ممکن است در کدام محصولات شیمیایی استفاده شود یا خیر. ECHA هیچ داده ثبت شده عمومی در مورد مسیرهایی که از طریق آنها این ماده به احتمال زیاد در محیط منتشر می شود، ندارد. اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905.

عمر مفید مقاله

انتشار دیگر این ماده در محیط زیست احتمالاً از موارد زیر رخ می دهد: استفاده در فضای باز در مواد با عمر طولانی با سرعت انتشار کم (مانند فلز، چوب و پلاستیک و مصالح ساختمانی) و استفاده در فضای داخلی در مواد با عمر طولانی با سرعت انتشار کم ( به عنوان مثال کفپوش، مبلمان، اسباب بازی، مصالح ساختمانی، پرده، پوشاک، محصولات چرمی، محصولات کاغذ و مقوا، تجهیزات الکترونیکی).

این ماده را می‌توان در محصولات پیچیده، بدون هدف انتشار یافت: وسایل نقلیه، ماشین‌آلات، لوازم مکانیکی و محصولات الکتریکی/الکترونیکی (مانند رایانه، دوربین، لامپ، یخچال، ماشین لباسشویی) و باتری‌ها و باتری‌های الکتریکی.

این ماده را می توان در محصولاتی با مواد بر اساس: فلز (مانند کارد و چنگال، گلدان، اسباب بازی، جواهرات)، کاغذ (مانند دستمال کاغذی، محصولات بهداشتی زنانه، پوشک، کتاب، مجلات، کاغذ دیواری)، چوب (مانند کف، مبلمان، اسباب بازی) یافت.

پلاستیک (مانند بسته بندی و نگهداری مواد غذایی، اسباب بازی، تلفن همراه)، سنگ، گچ، سیمان، شیشه یا سرامیک (مانند ظروف، قابلمه/تبه، ظروف نگهداری مواد غذایی، مواد ساختمانی و جداسازی) و لاستیک (مانند لاستیک، کفش، اسباب بازی).

استفاده گسترده توسط کارگران حرفه ای.

ECHA هیچ داده ثبت شده عمومی ندارد که نشان دهد این ماده ممکن است در کدام محصولات شیمیایی استفاده شود یا خیر. ECHA هیچ داده ثبت شده عمومی در مورد انواع تولید با استفاده از این ماده ندارد. انتشار دیگر این ماده به محیط زیست احتمالاً از: استفاده در محیط داخلی رخ می دهد. اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات.

موادی که احتمالاً معیارهای سرطان زایی، جهش زایی، یا سمیت تولید مثلی رده 1A یا 1B را برآورده می کنند، یا با کاربرد(های) پراکنده یا منتشر، در مواردی که پیش بینی می شود احتمالاً معیارهای طبقه بندی برای خطرات بهداشتی یا زیست محیطی را برآورده می کند، یا جایی که نانوفرم محلول است. در رسانه های زیستی و محیطی

اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905-----min

سنتز دوم اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

اتیل 4-دی متیل آمینو بنزوات به عنوان یک شروع کننده نور در برنامه های کپسوله سازی سلولی استفاده می شود. همچنین برای سنتز آلی مفید است. علاوه بر این، در پوشش‌ها و جوهرهای فرآوری شده با اشعه ماوراء بنفش برای شروع پلیمریزاسیون عکس پیش پلیمرهای غیراشباع استفاده می‌شود. علاوه بر این، به عنوان یک ماده واسطه دارویی فعال عمل می کند. اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905.

این محصول با برند Thermo Scientific Chemicals در اصل بخشی از سبد محصولات آلفا ایسر بود. برخی از اسناد و اطلاعات برچسب ممکن است به برند قدیمی اشاره داشته باشد. کد اصلی محصول / کالای Alfa Aesar یا مرجع SKU به عنوان بخشی از انتقال نام تجاری به Thermo Scientific Chemicals تغییر نکرده است. اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905.

برنامه های کاربردی

اتیل 4-دی متیل آمینو بنزوات به عنوان یک شروع کننده نور در برنامه های کپسوله سازی سلولی استفاده می شود. همچنین برای سنتز آلی مفید است. علاوه بر این، در پوشش‌ها و جوهرهای فرآوری شده با اشعه ماوراء بنفش برای شروع پلیمریزاسیون عکس پیش پلیمرهای غیراشباع استفاده می‌شود. علاوه بر این، به عنوان یک ماده واسطه دارویی فعال عمل می کند.

 • انحلال پذیری:  نامحلول در آب.

یادداشت

 • ناسازگار با عوامل کاهنده، اکسید کننده، بازها و اسیدها.

قیمت – فروش اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات سیگماآلدریچ  اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905

با توجه به شرایط تحریم ها و مشکلات فراوانی که داشته ایم  توانستیم مواد شیمیایی دانشگاهها و شرکت های داروسازی را وارد و به دست متقاضیان محترم برسانیم. یکی از این موارد تنوع اقلام در مواد شیمیایی است که فضا و انبارهای بزرگی را می طلبد و همچنین برای نگهداری محصولات با شرایط دمایی نیاز به سردخانه و یخچالهای فراوان، همچنین نیروی کار مجرب دارد. اکنون با پشتیبانی مشتریان همیشگی و دلگرمی به رضایتمندی شما عزیزان توانستیم از این مشکلات عبور نماییم

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محصولات اتیل4- (دی متیل آمینو) بنزوات کد E24905، میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

 

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

از شما عزیزان دعوت می نمائیم به دیدن برخی از محصولات وارداتی در انتهای همین صفحه