دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

تیو باربیتوریک اسید

تیو باربیتوریک اسید کد 108180 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک نوع اسید باربیتوریک معروف می‌باشد. این ترکیب به صورت شیمیایی با دیگر اسیدهای باربیتوریک مشترک است و دارای یک هسته اصلی به نام “تیوباربیتوریک” است. فرمول شیمیایی آن معمولاً به صورت C12H18N2O3S نمایش داده می‌شود.

تیوباربیتوریک اسید به عنوان یک مشتق از باربیتوراتها شناخته می‌شود و به عنوان دارویی آرام‌بخش و خواب‌آور مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب ممکن است اثرات مهارکننده بر سیستم عصبی مرکزی داشته باشد و در برخی موارد برای کنترل اختلالات خواب یا اضطراب به کار گرفته شود. اهمیت مصرف تیوباربیتوریک اسید تحت نظر پزشک و با رعایت دقیق دستورات مصرف آن از نظر اثرات جانبی و پتانسیل اعتیاد آور بسیار مهم است.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. تیو باربیتوریک اسید کد 108180  یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

تیو باربیتوریک اسید

تیوباربیتوریک اسید یک ترکیب شیمیایی از خانواده باربیتورات است که به عنوان یک مهارکننده سیستم عصبی مرکزی شناخته می‌شود. این ماده دارای یک اتم گوگرد در ساختار مولکولی خود است که نقش مهمی در ویژگی‌های فیزیکوشیمیایی آن ایفا می‌کند. تیو باربیتوریک اسید

با این حال، تیوباربیتوریک اسید به دلیل اثرات جانبی و احتمال اعتیاد، به طور گسترده برای کاربردهای درمانی ترکیبات باربیتوریک به کار نمی‌رود. استفاده از این ماده باید تحت نظر پزشک صورت گیرد و باید از آن با احتیاط و با رعایت دقیق دستورات پزشک استفاده شود. همچنین، مطالعات بیشتری در زمینه اثرات جانبی و ایمنی این ماده ممکن است الزامات مطالعات بیشتر را نشان دهد.

مشخصات محصول

تیو باربیتوریک اسید

ساختار تیو باربیتوریک اسید

ساختار تیوباربیتوریک اسید شامل اتم‌های گوگرد، هیدروژن، اکسیژن و نیتروژن است. فرمول شیمیایی این ترکیب، C11H14N2O3S، را به تصویر می‌کشد. در این فرمول، C نمایانگر اتم‌های کربن، H نمایانگر اتم‌های هیدروژن، N نمایانگر اتم‌های نیتروژن، O نمایانگر اتم‌های اکسیژن و S نمایانگر اتم گوگرد می‌باشد. تیو باربیتوریک اسید

ساختار مولکولی تیوباربیتوریک اسید شامل حلقه‌های آلی (باربیتورات) است که به اتم گوگرد متصل شده‌اند. این ساختار مولکولی نشان‌دهنده ویژگی‌های شیمیایی و فیزیکی این ترکیب است که به عنوان یک مهارکننده سیستم عصبی مرکزی با اثرات آرام‌بخش و خواب‌آور شناخته می‌شود.

تیوباربیتوریک اسید، به نام دیگر 2-Thiobarbituric acid، یک ترکیب شیمیایی از خانواده باربیتورات است. این ترکیب از اسیدهای باربیتوریک مشتق گرفته شده است و دارای گروه تیو (Sulfur) در ساختار مولکولی خود است.

از این ماده به عنوان یک مهارکننده سیستم عصبی مرکزی استفاده می‌شود و اثرات آرام‌بخش و خواب‌آوری دارد. کاربردهای اصلی تیوباربیتوریک اسید در کنترل اختلالات خواب و مدیریت اضطراب است.

مصرف این دارو باید تحت نظر پزشک باشد، زیرا ممکن است باعث اعتیاد شود و دارای اثرات جانبی جدی باشد. همچنین، باید توجه به دقیق دستورات پزشکی و محدودیت‌های مصرف این ترکیب داشت تا مصرف بهینه و ایمن صورت گیرد.

کاربرد تیو باربیتوریک اسید کد 108180

تیوباربیتوریک اسید یا 2-Thiobarbituric acid عمدتاً در زمینه‌های پزشکی و تحقیقات علمی کاربرد دارد. برخی از کاربردهای این ماده به شرح زیر است: تیو باربیتوریک اسید

  1. تحقیقات آزمایشگاهی: تیوباربیتوریک اسید به عنوان یک ترکیب شیمیایی مورد استفاده در آزمایشات آزمایشگاهی قرار می‌گیرد. به ویژه در زمینه شناسایی و تعیین آنتی‌اکسیدان‌ها و آنتی‌رادیکال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  2. سنجش آنتی‌اکسیدان‌ها: این ماده به عنوان یک شاخص آنتی‌اکسیدان در آزمایشات مورد استفاده قرار می‌گیرد. واکنش تیوباربیتوریک اسید با آنتی‌اکسیدان‌ها منجر به تولید محصولات با رنگ قابل اندازه‌گیری می‌شود که این امکان را می‌دهد که مقدار آنتی‌اکسیدان در نمونه‌ها اندازه‌گیری شود.
  3. مطالعات در زمینه شیمی فیزیولوژیک: تحقیقات بر روی تأثیرات تیوباربیتوریک اسید و مشتقات آن ممکن است به فهم بیشتر از نقش‌های بیولوژیکی و شیمیایی آن در سلول‌ها و اندام‌های مختلف بدن انسان کمک کند.

توجه به این نکته ضروری است که استفاده از تیوباربیتوریک اسید باید با دقت و با رعایت دستورات و ایمنی‌های مربوط به مصرف این ماده صورت گیرد.

تیو باربیتوریک اسید

خرید و فروش تیو باربیتوریک اسید کد 108180

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگیمرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده تیو باربیتوریک اسید کد 108180 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی ماده شیمیایی 2-Thiobarbituric acid

تیوباربیتوریک اسید به‌طور بیوشیمیایی در تحقیقات مختلف و مطالعات فیزیولوژیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از اقدامات بیوشیمیایی این ماده عبارتند از:

  • تشخیص تشکیل مشتقات با فلزات: تیوباربیتوریک اسید معمولاً با آلدهیدها و مشتقات اکسیداسیون فلزات تشکیل محصولات آلی رنگی می‌دهد. این ویژگی در تشخیص و تعیین میزان فلزات مختلف در نمونه‌های بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • سنجش آنتی‌اکسیدان‌ها: واکنش تیوباربیتوریک اسید با آنتی‌اکسیدان‌ها، مخصوصاً ترکیبات حاصل از آنتی‌اکسیدان‌های فنلی، منجر به تولید محصولات با رنگ قابل اندازه‌گیری می‌شود. این ویژگی برای سنجش فعالیت آنتی‌اکسیدان‌ها در نمونه‌های مختلف استفاده می‌شود.
  • بررسی استرس اکسیداتیو: تحقیقات در زمینه اثرات استرس اکسیداتیو بر بیومولکول‌ها مانند لیپیدها، پروتئین‌ها و اسیدهای نوکلئیک با استفاده از تیوباربیتوریک اسید انجام می‌شود.
  • بررسی تغییرات لیپیدی: واکنش تیوباربیتوریک اسید با ترکیبات لیپیدی، به ویژه آلدهیدهای مشتقه از اکسیداسیون لیپیدها، در مطالعات مربوط به تغییرات لیپیدی و استرس اکسیداتیو نقش دارد.

برای هر استفاده خاص، استفاده از تیوباربیتوریک اسید باید با دقت و با توجه به هدف تحقیقات صورت گیرد و اقدامات لازم در جهت ایمنی و دقت در نتایج انجام شود.

تیو باربیتوریک اسید
قیمت – فروش تیو باربیتوریک اسید کد 108180

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی بخصوص فروش تیو باربیتوریک اسید کد 108180 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید تیو باربیتوریک اسید کد 108180 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)