دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

تیو سولفات سدیم صنعتی

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید برای خرید محصول تیو سولفات سدیم صنعتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود. محصولات این شرکت را می توان در تمامی مراکز تحقیقاتی و دانشگاهها و آزمایشگاهها یافت. فروش پودر کلر (پرکلرین) صنعتی. برند مرک آلمان یکی از پر فروشترین محصولات مواد شیمیایی در دنیا است. شرکت دانش پژوهان شیمی توانسته با ایجاد یک شرکت معتبر و بین المللی محصولات این برند را وارد و به دست متقاضیان عزیز برساند.

تیو سولفات سدیم صنعتی

تیو سولفات سدیم صنعتی یک جامد کریستالی بی رنگ است. که بیشتر با نام هیپوسولفیت سدیم یا هیپو خوانده می شود. نام تجاری و نام های دیگر این ماده عبارتند از :S- هیدریل ، سدیم هیپو سولفیت ، سدیم اکسید سولفید ، سودو تیول ، دی سدیم تیو سولفات می باشد.

سدیم تیو سولفات نمک اسید تیو سولفوریک می باشد که این اسید بر خلاف نمک هایش بسیار ناپایدار است . اگر به محلول تیو سولفات سدیم محلول یک اسید قوی مثل اسید کلریدریک افزوده شود پس از اندک مدتی گوگرد رسوب نموده و این محلول شدیداً بوی انیدرید سولفور می دهد.

تیو سولفات سدیم به آسانی کلر را احیا می کند.

با توجه به اینکه مصرف عمده ی سدیم تیو سولفات در حوزه های صنعتی و دارویی کاربرد بسیاری دارد از این رو شرکت دانش پژوهان شیمی این محصول را به صورت عمده که در کیسه های 25 کیلیویی و جزئی آن بصورت 1 کیلویی و ارسال به سراسر ایران عزیز انجام می دهد.

مشخصات ماده:

  • فرمول شیمیایی : 3O2S2Na
  • وزن مولکولی : g/mol 158.11
  • نقطه جوش : 100 درجه سانتیگراد
  • نقطه ذوب : 48 درجه سانتیگراد
  • انحلال پذیری : محلول در آب

کاربرد تیو سولفات سدیم

کاربرد این ماده و دیگر آبپوشهای سدیم سولفات مانند دکاهیدرات و هپتا هیدرات در بخش های مختلف صنعتی و تولیدی گسترش یافته است. سولفات سدیم با خلوص های متفاوت در تولید پودرهای لباس شویی ، تولید منسوجات، تولید شیشه ، کاغذ سازی ، در بخش آبکاری و عکاسی مورد استفاده قرار می گیرد. از سدیم تیو سولفات در گروه های دارویی به عنوان پادزهر مسمومیت با سیانور ، با آرسنیک و همینطور درمان عفونت قارچی پیتریازیس و رسیکالر مورد استفاده قرار می گیرد.

دربخش عکاسی هم از این ماده به عنوان داروی ثبوت کاربرد دارد. تیو سولفات سدیم صنعتی.

درشیمی تجزیه نیز واکنش بین تیو سولفات و ید اساس سنجش های یدومتری می باشد. تیو سولفات سدیم صنعتی.

روش تولید تیو سولفات سدیم

  • برای تهیه نمک تیو سولفات می توان از سولفیت سدیم و گوگرد استفاده کرد.
  • اگر سولفیت سدیم در دسترس نباشد می توان آن را از اثر گاز SO2 بر کربنات سدیم بدست آورد.
  • گاز SO2 از اثر اسید سولفوریک غلیظ بر پودر مس تهیه می گردد.
قیمت – فروش تیو سولفات سدیم

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصول تیو سولفات سدیم صنعتی می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت تیو سولفات سدیم صنعتی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)