دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

خریدفنول کد مرک 100206

خریدفنول کد مرک 100206 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک نوع فرمول مولکولی آلیفاتیک در نظر گرفته می‌شود. این ترکیب شیمیایی از یک گروه هیدروکسیل (-OH) به یک اتم هیدروژن در پوزیشن‌های مختلف بر روی یک نواحی زنجیره‌های کربنی تشکیل شده است. فنول‌ها از اهمیت وسیعی در شیمی، صنعت، پزشکی و سایر زمینه‌ها برخوردار هستند.

از جمله کاربردهای رایج فنول‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

صنایع شیمیایی: فنول‌ها به عنوان مواد اولیه در تولید مواد شیمیایی مختلف مانند رنگ‌ها، رزین‌ها، پلاستیک‌ها و مواد شوینده مورد استفاده قرار می‌گیرند. خریدفنول کد مرک 100206

صنایع دارویی: برخی از ترکیبات فنولی از جمله فنولفتالین به عنوان مهارکننده‌های آنزیم‌ها در داروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. خریدفنول کد مرک 100206

ضد عفونی و ضد عفونی کننده‌ها: فنول‌ها به عنوان مواد ضد عفونی کننده در محیط‌های پزشکی، بهداشتی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

صنعت خوراک: برخی از ترکیبات فنولی به عنوان افزودنی‌های غذایی یا مواد ضد اکسیدان در صنعت خوراک استفاده می‌شوند.

صنعت آرایشی و بهداشتی: فنول‌ها به عنوان مواد مؤثر در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مانند صابون‌ها، کرم‌ها و عطرها مورد استفاده قرار می‌گیرند. خریدفنول کد مرک 100206

تحقیقات علمی: فنول‌ها به عنوان ترکیبات مهم در تحقیقات علمی و آزمایش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لطفاً توجه داشته باشید که مشخصات دقیق فنول با کد محصول 100206 وابسته به منبع یا تولیدکننده ممکن است متفاوت باشد. برای اطلاعات دقیق‌تر در مورد این محصول، به منابع تخصصی و مراجعه به نمایندگان معتبر در زمینه شیمی مشورت کنید.

فنول کد مرک 100206

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از واردکنندگان محصولات تخصصی مرک آلمان و همچنین سیگماآلدریچ می باشد. البته قابل ذکر است که شرکت مرک چندی پیش امتیاز شرکت سیگماآلدریچ راخریداری نموده و توانسته محصولات این شرکت راکه بیشتر تخصصی می باشند.را تولید و دربازارهای جهانی بفروش برساند. شما عزیزان می توانید هنگام خریدفنول کد مرک 100206  از شرکت دانش پژوهان شیمی آنالیز محصول را نیز دریافت نمایید. خریدفنول کد مرک 100206

معرفی محصول:

  • فنول یکی از ترکیبات ساده آلی بوده که از اتصال یک گروه هیدروکسیل و یک حلقه بنزنی تشکیل می شود.
  • فنول با فرمول C6H5OH با نام های هیدروکسی بنزن و کربولیک اسید نیز شناخته می شود.
  • در صورت تنفس یا خورده شدن این ماده توسط انسان این ماده وارد گردش خون خواهد شد.
  • قرار گرفتن در معرض فنول باعث سوزش چشم و سردرد شود. افرادی که تماس پوستی با مقدار از فنول دارند.
  • سوزش پوست، ضایعات کبدی، ادرار تیره و ضربان نا منظم قلب در آنها مشاهده می شود.
  • فنول می تواند در علم پزشکی به عنوان یک ماده بیهوش کننده و همچنین یک ماده ضد عفونی کننده مورد استفاده قرار گیرد.

اقدامات بیوشیمی فنول کد مرک 100206

اقدامات بیوشیمیایی مرتبط با فنول به تعامل‌های مختلفی اشاره دارد که این ترکیبات با سایر مواد و سیستم‌های بیولوژیکی در محیط زنده و غیرزنده واکنش می‌دهند. فنول‌ها در رفتار‌های متعددی در حضور میکروارگانیسم‌ها، انسان، گیاهان و محیط‌های طبیعی نقش دارند. در زیر به برخی اقدامات بیوشیمیایی مرتبط با فنول اشاره می‌شود:

اکسیداسیون و تخریب: فنول‌ها به طور طبیعی به تجزیه و تحلیل اکسیداتیونی توسط آنزیم‌ها در محیط‌های زیستی واکنش می‌دهند. این تخریب ممکن است توسط آنزیم‌هایی همچون پراکسیداز، کاتالاز، و غیره انجام شود.

بیوسنتز فنلیکس: گیاهان می‌توانند فنول‌ها را تولید کنند. این ترکیبات در فرآیند تشکیل مواد مقاومت‌دهنده به تنش‌های محیطی مانند آفت، خشکی و تنش‌های حرارتی نقش دارند. خریدفنول کد مرک 100206

استفاده در دفاع گیاهان: در پاسخ به تهدیدات خارجی مانند حمله حشرات یا میکروب‌ها، گیاهان می‌توانند فنول‌ها را به عنوان مواد دفاعی ترشح کنند تا باعث ضربه به حشرات یا میکروب‌ها شود.

آنتی‌اکسیدان: برخی از فنول‌ها از طریق تمایل به انتقال اسیدهیدروژنی (H atom) به رادیکال‌های آزاد اکسیژنی به عنوان آنتی‌اکسیدان‌ها عمل می‌کنند و از آسیب‌های اکسیداتیو محیط زیست و بیولوژیکی جلوگیری می‌کنند.

تشکیل مرکاپتان‌ها: برخی از میکروب‌ها می‌توانند فنول‌ها را با گروه‌های -SH (مرکاپتان) ترکیب کرده و ترکیبات مرکاپتانی تولید کنند که در فرآیندهای متابولیک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

آنتی‌بیوتیک‌ها و ضدمیکروبی: برخی از ترکیبات فنولی به عنوان ضدعفونی‌کننده‌ها و آنتی‌بیوتیک‌ها در پزشکی و بهداشت عمومی استفاده می‌شوند. خریدفنول کد مرک 100206

این تعاملات بین فنول‌ها و سیستم‌های زیستی نشان‌دهنده تأثیرات گسترده‌ای است که این ترکیبات در محیط‌های مختلف ایفا می‌کنند. ترکیبات فنولی برای حفظ تعادل بین تجزیه و تحلیل و بیوسنتز در محیط‌های زیستی بسیار مهم هستند.

قیمت – فروش فنول کد 100206

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص فروش خریدفنول کد مرک 100206 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) بابخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش  خریدفنول کد مرک 100206 میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)