دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377

دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377 دی ال-تارتاریک یک ترکیب شیمیایی است که به صورت اسید دوبل به فرمول C4H6O6 شناخته می‌شود. این ترکیب دارای دو گروه کربوکسیلیک و دو گروه هیدروکسیلی است. دی ال-تارتاریک اغلب به عنوان یک عامل اسیدی یا ماده حافظه‌کننده در صنایع مختلف شناخته می‌شود. از آن در تولید مواد غذایی، محصولات آرایشی، داروها و در برخی فرآورده‌های شیمیایی استفاده می‌شود. این اسید معمولاً به صورت پودر سفید یا بلوری و یا به صورت مایع به دست می‌آید.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377

دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377 ، یا همان اسید تارتاریک دوبل، یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C4H6O6 است. این ترکیب دارای دو ایزومر استریوئمری است که با نام های D-تارتاریک اسید و L-تارتاریک اسید نیز شناخته می‌شود. دی ال-تارتاریک اسید معمولاً به صورت پودر سفید یا بلوری یافت می‌شود و در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جمله صنایع غذایی، داروسازی، آرایشی و بهداشتی، و همچنین در صنایع شیمیایی. این ترکیب به دلیل خواص اسیدی و حافظه‌کننده‌اش مورد توجه زیادی قرار گرفته است و در تولید محصولات متنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377

مشخصات محصول دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377

 • نام: دی ال تارتاریک اسید
 • نام لاتین: DL-Tartaric acid
 • کد: 843377
 • CAS Number: 133-37-9
 • EC Number: 205-105-7
 • Molar Mass: 150.09 g/mol
 • Hill Formula: C4H6O6
 • کمپانی تولید کننده: مرک آلمان
 • وارد کننده: شرکت دانش پژوهان شیمی

DL-Tartaric acid Code: 843377

ساختار دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid

ساختار دی ال-تارتاریک اسید شامل یک مولکول تارتاریک اسید است که دارای دو ایزومر استریوئمری D و L است. این مولکول دارای چهار اتم کربن، شش اتم هیدروژن و شش اتم اکسیژن است. در ساختار آن، دو گروه کربوکسیلیک و دو گروه هیدروکسیلی در موقعیت‌های مختلف اتصال یافته‌اند. این ترکیب به صورت یک ماده بلوری یا پودر سفید با فرمول شیمیایی C4H6O6 به دست می‌آید. دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377

کاربرد دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid

دی ال-تارتاریک اسید (DL-Tartaric Acid) در صنایع مختلف به عنوان یک ماده مهم و کاربردی شناخته می‌شود. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از: دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377
 • صنایع غذایی: دی ال-تارتاریک اسید به عنوان یک اسید طبیعی و ماده اصلاح‌کننده طعم و اسیدیته در مواد غذایی استفاده می‌شود. این ترکیب در تولید انواع محصولات نظیر نوشیدنی‌ها، مربا، کیک، شیرینی‌ها و انواع آبمیوه‌ها به کار می‌رود. دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377
 • صنایع دارویی: این اسید در برخی از داروها به عنوان یک ماده فعال یا ترکیبات کمکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنایع آرایشی و بهداشتی: در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مانند محصولات مراقبت از پوست، شامپو، لوسیون و غیره به عنوان یک ماده اصلاح‌کننده و تنظیم‌کننده استفاده می‌شود.
 • صنایع شیمیایی: این ترکیب در فرآیندهای شیمیایی مختلف به عنوان یک کاتالیست یا ماده شیمیایی اصلاح‌کننده استفاده می‌شود. دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377
به عنوان اسیدی طبیعی و ماده‌ای با ویژگی‌های متعدد، دی ال-تارتاریک اسید در صنایع مختلف به عنوان یک ماده اساسی و مهم مورد استفاده قرار می‌گیرد. دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377

کاربرد دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid-min

خرید دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.                                    زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد                                                نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک                         ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

ویژگی های دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid

ویژگی‌های دی ال-تارتاریک اسید (DL-Tartaric Acid) شامل موارد زیر می‌شود:
 1. خواص اسیدی: این اسید دارای خواص اسیدی قوی است که در تنظیم pH مواد غذایی و دیگر محصولات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377
 2. خواص حافظه‌کننده: دی ال-تارتاریک اسید به عنوان یک ماده حافظه‌کننده در تولید برخی محصولات مانند شراب و مواد غذایی به کار می‌رود.
 3. قابلیت تنظیم طعم و عطر: این ترکیب می‌تواند در تنظیم طعم و عطر مواد غذایی و محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد.
 4. قابلیت حل شدن در آب: دی ال-تارتاریک اسید به راحتی در آب حل می‌شود که این ویژگی موجب می‌شود که در فرآیندهای تولید و تهیه محصولات مختلف به خوبی مورد استفاده قرار گیرد.
 5. مقاومت در برابر حرارت: این ترکیب معمولاً مقاوم در برابر دمای بالا است که این ویژگی آن را به یک ماده مناسب برای استفاده در فرآیندهای حرارتی می‌کند.
 6. خواص استحکام: دی ال-تارتاریک اسید به دلیل ویژگی‌های شیمیایی خود می‌تواند به عنوان یک ماده استحکام‌بخش در برخی از فرآیندهای صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377
با توجه به این ویژگی‌ها، دی ال-تارتاریک اسید به عنوان یک ماده چند منظوره در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فروش دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid-min

فروش دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص فروش دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid کد 843377 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت دی ال-تارتاریک اسید DL-Tartaric acid میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)