دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سدیم تیو سیانات کدمرک 106627

سدیم تیو سیانات کدمرک 106627 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ماده شیمیایی مهم در آزمایشگاه‌ها و صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب عمدتاً در تحقیقات زیست‌شناسی و میکروبیولوژی بکار می‌رود و برای مقاصد مختلف از جمله تهیه محیط‌های کشت و آزمایش‌های بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این ترکیب ممکن است در تولید برخی محصولات دارویی و شیمیایی نیز به کار رود.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران است. سدیم تیو سیانات کدمرک 106627 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

سدیم تیو سیانات کدمرک 106627

سدیم تیو سیانات با کد مرک 106627 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ملح استفاده می‌شود. این ترکیب شامل سدیم (Na) و تیوسیانات (Thiocyanate یا SCN-) می‌باشد. سدیم تیو سیانات به عنوان یک ماده شیمیایی مورد استفاده در آزمایش‌ها، تحقیقات علمی و فرآیندهای صنعتی مختلف استفاده می‌شود.

این ترکیب در آزمایش‌های شیمیایی، زیست‌شیمیایی، و کاربردهای متنوع داروسازی و شیمی فرآیندی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسته به نیازها و مقاصد مختلف، سدیم تیو سیانات ممکن است در آزمایش‌ها و فرآیندهای مختلف به عنوان یک کاتیون سدیم و یون تیوسیانات (SCN-) مورد استفاده قرار گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده اولیه در تولید محصولات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در مطالعات مختلف شیمیایی و بیولوژیکی نیز اهمیت دارد. سدیم تیو سیانات کدمرک 106627

مشخصات محصول

در این بخش شما را با محصول فروش سدیم تیو سیانات کدمرک 106627 آشنا می کنیم:

 • نام ماده: سدیم تیوسیانات (Sodium thiocyanate)
 • CAS: 540-72-7
 •  EC Number: 208-754-4
 • Molar Mass: 81.07 g/mol
 • Chemical Formula: NaSCN
 • Hill Formula: CNNaS
 • سدیم تیوسیانات یک ترکیب شیمیایی سفید یا بی رنگ و بدون بو است.
 • فرمول و جرم مولکولی آن NaSCN   81.07 می باشد.

خواص فیزیکی و شیمیایی

 • مترادف: سیانور سدیم گوگرد
 • نام انگلیسی: تیو سیانات سدیم، کریستال سفید اورتورومبیک یا پودر
 • چگالی نسبی: 1.735
 • نقطه ذوب: 0C 287
 • محلول در آب، اتانول، استون و حلال دیگر
 • تیوسیانات سدیم بلوری با طعم نمک و خنک کننده است و به عنوان معرف مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد  سدیم تیو سیانات

سدیم تیو سیانات کاربردهای متعددی در زمینه‌های مختلف دارد. این ترکیب می‌تواند در زمینه‌های شیمیایی، زیست‌شیمیایی، و علوم زیستی مورد استفاده قرار گیرد. برخی از کاربردهای سدیم تیو سیانات عبارتند از:

۱. استفاده در آزمایش‌های شیمیایی: سدیم تیو سیانات ممکن است در آزمایش‌های شیمیایی مختلف به عنوان یک منبع یون تیوسیانات (SCN-) مورد استفاده قرار گیرد.

۲. استفاده در تحقیقات بیولوژیکی: این ترکیب می‌تواند در تحقیقات مربوط به زیست‌شیمی، زیست‌شناسی مولکولی، و دیگر حوزه‌های بیولوژیکی مورد استفاده قرار گیرد.

۳. کاربردهای در داروسازی: سدیم تیو سیانات ممکن است در تولید برخی از داروها و ترکیبات دارویی مورد استفاده قرار گیرد.

۴. استفاده در صنایع شیمیایی: این ترکیب می‌تواند در فرآیندهای صنعتی مختلف، مانند تولید مواد شیمیایی و ترکیبات مختلف شیمیایی، مورد استفاده قرار گیرد.

سدیم تیو سیانات به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم، اهمیت بسیاری در صنایع مختلف دارد و در تحقیقات علمی و صنعتی به عنوان یک ماده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید و فروش سدیم تیو سیانات کدمرک 106627

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده سدیم تیو سیانات کدمرک 106627ر با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. محیط کشت برلیانت گرین بابل براث

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

ساختار سدیم تیو سیانات

سدیم تیو سیانات یک نمونه از نمونه‌های ملح‌های آلی است که شامل یک یون سدیم (Na+) و یک یون تیوسیانات (SCN-) می‌باشد. این ترکیب شیمیایی با فرمول NaSCN شناخته می‌شود. یون سدیم یک یون فلزی با بار مثبت یک است که به آن عنصر سدیم (Na) نیز گفته می‌شود. سدیم تیو سیانات کدمرک 106627

یون تیوسیانات نیز یک یون آنیونی با فرمول SCN- است که شامل یک اتم گوگرد، یک اتم کربن، و یک اتم نیتروژن می‌باشد که به آن یون تیوسیانات (thiocyanate) یا یون رودانی (rhodanide) نیز گفته می‌شود. این ترکیب شیمیایی معمولاً به صورت جامد سفید به ظاهر می‌باشد و در آب قابل حل است. سدیم تیو سیانات کدمرک 106627

خطرات 
 • تیوسیانات سدیم یک ماده شیمیایی خطرناک محسوب می شود.
 • استنشاق گرد و غبار سدیم تیوسیانات خطرناک است و باعث تحریک بینی و گلو می شود.
 • در اثر تماس سدیم تیوسیانات با چشم باعث التهاب جدی و آسیب به آن می شود.
 • تماس طولانی مدت این ماده با پوست نیز بسیار خطرناک است و ممکن است واکنش های مختلف پوستی ایجاد کند.
 • مسمومیت با این ماده می تواند علائم آنفولانزا، بثورات پوستی، ضعف، خستگی، سرگیجه، تهوع، استفراغ، اسهال و سردرگمی ایجاد کند. سدیم تیو سیانات کدمرک 106627
 • تزریق دوزهای بالای تیوسیانات سدیم موجب استفراغ ،هیحان مغزی، تشنج و مرگ در عرض 10 تا 48 ساعت می شود.

قیمت – فروش تیوسیانات صنعتی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات سدیم تیو سیانات کدمرک 106627 (مرک) می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت سدیم تیو سیانات کدمرک 106627 (مرک آلمان) میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)