دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات

سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات (Sodium Hydrogen Sulfate Monohydrate) یک ترکیب شیمیایی مهم است که به عنوان یک نمک استفاده می‌شود. این ترکیب شیمیایی دارای فرمول NaHSO4.H2O است و به صورت بلورهای سفید بدون بو تولید می‌شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات مرک آلمان و  سیگماآلدریچ است که سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات

سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات یک ترکیب شیمیایی است که به صورت بلورهای سفید بدون بو و شکل ثابت تولید می‌شود. این ماده شیمیایی از نظر فیزیکی به شکل بلورهای سفید متراکم ظاهر می‌شود و در دمای حدود 315 درجه سلسیوس ذوب می‌شود. وزن مولکولی آن تقریباً 138.08 گرم بر مول است.

این ترکیب شیمیایی از اتم‌های سدیم (Na)، هیدروژن (H)، سولفور (S) و اکسیژن (O) تشکیل شده است که به وسیله پیوندهای شیمیایی به یکدیگر متصل هستند.

سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات به عنوان یک ماده شیمیایی کلیدی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله کاربردهای آن می‌توان به استفاده در صنایع شیمیایی برای تولید ترکیبات شیمیایی دیگر، تصفیه آب جهت حذف مواد جامد و ناخالصی، و استفاده در داروسازی به عنوان یک ماده شیمیایی کلیدی اشاره کرد.

در زمینه بیوشیمی، این ماده به عنوان یک ماده کمکی برای تنظیم pH محلول‌های آزمایشگاهی و محیط‌های کشت سلول‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در تولید برخی داروها و ترکیبات دارویی به عنوان یک ماده شیمیایی کلیدی به کار می‌رود.

به عنوان هر ماده شیمیایی دیگر، استفاده نادرست یا بدون توجه از این ترکیب ممکن است به خطرات جدی منجر شود. بنابراین، هنگام استفاده از آن باید دقت کامل و رعایت دستورالعمل‌های ایمنی مورد توصیه است.

سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات

سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات

مشخصات فیزیکی:

شکل: بلورهای سفید
حالت فیزیکی: جامد
وزن مولکولی: تقریباً 138.08 گرم بر مول
دمای ذوب: حدود 315 درجه سلسیوس
دمای غلیان: ندارد، تجزیه می‌شود
حلالیت: در آب حل می‌شود

مشخصات فنی:

خلوص: سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات با درجه خلوص بالا تا 99.9٪ تولید می‌شود.
بسته‌بندی: معمولاً در کیسه‌های پلی اتیلنی یا مخازن مخصوص حمل و نگهداری عرضه می‌شود.
کاربرد: این ترکیب در صنایع مختلفی از جمله صنایع شیمیایی، آب‌شناسی، پزشکی، داروسازی، و تصفیه آب به عنوان یک ماده شیمیایی کلیدی به کار می‌رود.
ساختار:
سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات از یک اتم سدیم (Na)، یک اتم هیدروژن (H)، یک اتم سولفور (S) و چند اتم اکسیژن (O) تشکیل شده است. اتم‌ها به وسیله پیوندهای شیمیایی به یکدیگر متصل هستند.

سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات

سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات

کاربردهای سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات

صنایع شیمیایی: در صنایع شیمیایی به عنوان ماده شیمیایی اولیه برای تولید سایر ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تصفیه آب: برای تصفیه آب و حذف مواد جامد و ناخالصی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
داروسازی: در تولید برخی داروها و ترکیبات دارویی به عنوان ماده شیمیایی کلیدی به کار می‌رود.

خرید و فروش سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک و سیگماآلدریچ در ایران است، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. سدیم دی سولفیت (متابی سولفیت سدیم) کد106357

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی:

در بیوشیمی، سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات به عنوان یک ماده کمکی برای تنظیم pH محلول‌های آزمایشگاهی و محیط‌های کشت سلول‌ها استفاده می‌شود. این ترکیب به تنظیم شرایط مناسب برای انجام آزمایش‌های بیوشیمیایی و بیولوژیکی کمک می‌کند.

استفاده در تولید داروها:

سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات به عنوان یک ماده شیمیایی اصلی در تولید برخی داروها و ترکیبات دارویی به کار می‌رود. این ترکیب در فرآیند تولید داروهای مختلف، به ویژه داروهایی که برای درمان برخی بیماری‌ها و اختلالات پزشکی مورد نیاز هستند، به عنوان یک ماده کلیدی و مهم به کار می‌رود.

سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات

سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات

خطرات استفاده:

استفاده نادرست یا بدون توجه از سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات می‌تواند به خطرات جدی منجر شود. این ماده باید با دقت و با رعایت دستورالعمل‌های ایمنی مورد استفاده قرار گیرد. ممکن است در برخی موارد برای افراد حساسیتی مشکلات تنفسی یا پوستی ایجاد کند. همچنین در موارد مصرف داروها و محصولات دارویی، توصیه می‌شود همواره تحت نظر پزشک مصرف شود.

قیمت -فروش سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید سدیم هیدروژن سولفات مونوهیدرات   میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)