دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سولفات آمونیوم صنعتی

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید برای خرید محصول سولفات آمونیوم صنعتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود. محصولات این شرکت را می توان در تمامی مراکز تحقیقاتی و دانشگاهها و آزمایشگاهها یافت. فروش پودر کلر (پرکلرین) صنعتی.

برند مرک آلمان یکی از پر فروشترین محصولات مواد شیمیایی در دنیا است. شرکت دانش پژوهان شیمی توانسته با ایجاد یک شرکت معتبر و بین المللی محصولات این برند را وارد و به دست متقاضیان عزیز برساند. سولفات آمونیوم صنعتی.

سولفات آمونیوم صنعتی

سولفات آمونیوم صنعتی ماده یک نمک غیر ارگانیک است که از واکنش اسید سولفوریک و آمونیا بدست می آید که شکلی جامد به رنگ سفید و دارای دمای ذوب بالای 280 درجه سانتیگراد است. خصوصیات این ماده این است که در آب بسیار حل شونده است (70,6 گرم از این ماده در 100 گرم آب). از این محصول به طور گسترده به عنوان کود برای خاکهای قلیایی استفاده می شود که این ماده توتنسته نقش کود را به صورت عالی ایفا نماید.

این ماده یک نمک آمونیوم و یک نمک غیر ارگانیک سولفات می باشد. آمونیوم سولفات یک ماده سفید بی بو می باشد که در آب به راحتی حل می شود. در حال حاضر از این محصول کمتر استفاده می گردد اما در مواقعی که نیتروژن و سولفور مورد نیاز هستند از ارزش بالایی برخوردار است.

از تولید آمونیوم سولفات بیشتر از 150 سال است که می گذرد در ابتدا با استفاده از آمونیای آزاد شده در هنگام تولید گاز ذغال سنگ یا از کک ذغال که برای تولید استیل استفاده می شود، بدست می آمد. اما در سالهای اخیر تولید کنندگان با استفاده از واکنش اسید سولفوریک و آمونیای حرارت داده شده آن را تولید می کنند. برای بدست آوردن اندازه سایز مورد نیاز این محصول می بایست کل فرآیند تولید تحت کنترل قرار گیرد.

محصولات جانبی بسیاری از صنایع به تولید آمونیوم سولفات ختم می شود. بطور مثال برای تولید نایلون، آمونیوم سولفات به عنوان محصول جانبی بدست می آید. به عبارتی دیگر محصولات جانبی که شامل آمونیا و یا شامل اسیدسولفوریک باشند به آمونیوم سولفات برای استفاده در کشاورزی تبدیل می شوند. رنگ این محصول از سفید تا بژ متغیر است و کریستال های آن قابلیت حل شدن بالا و خواص ذخیره کنندگی دارند.

استفاده در بخش کشاورزی

کشاورزان برای رشدگیاهانی که به نیتروژن و سولفور نیاز دارنددر ابتدا از آمونیوم سولفات استفاده می کنند.

این ماده دارای تنها 21 درصدنیتروژن است و کودهای دیگر منابع بهتری برای تامین نیتروژن می باشند.

درصورتی که آمونیوم سولفات منبع بسیارخوبی برای تامین سولفور می باشد.

فروش آمونیوم سولفات صنعتی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصول  سولفات آمونیوم صنعتی  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. سولفات آمونیوم صنعتی.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت سولفات آمونیوم صنعتی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)