دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سولفات (lll) آمونیوم ایرون – کد 103776

سولفات (lll) آمونیوم ایرون – کد 103776 یک ترکیب شیمیایی است که شامل یون‌های آمونیوم و یون‌های آهن با اکسیداسیون +۳ است. این ترکیب ممکن است به صورت یک جامد بلوری یا پودر قرمز رنگ باشد. سولفات (III) آمونیوم ایرون معمولاً در فرآیندهای شیمیایی و صنعتی به عنوان یک کاتالیزور، ماده اکسیدکننده، و در تولید رنگدانه‌ها و رنگ‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب نقش مهمی در صنایع مختلف شیمیایی، فلزات، و رنگسازی ایفا می‌کند.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. سولفات (lll) آمونیوم ایرون – کد 103776  یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

سولفات (lll) آمونیوم ایرون – کد 103776

سولفات (III) آمونیوم ایرون یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک نوع نمک آهن با فرمول شیمیایی (NH4)2Fe(SO4)3 شناخته می‌شود. این ترکیب از دو یون آمونیوم (NH4+) و یک یون آهن (Fe3+) به همراه سه یون سولفات (SO4^2-) تشکیل شده است.

سولفات (III) آمونیوم ایرون به عنوان یک ماده شیمیایی مهم در صنایع مختلف از جمله صنایع رنگ‌سازی، پوشش‌دهی فلزات، و همچنین در تولید رنگ‌ها و مواد رنگزای طبیعی استفاده می‌شود. این ترکیب به دلیل خواص آنتی‌اکسیدانی و ضدزنگ‌زدگی خود، در فرایندهای مختلف اکسیداسیون و رنگ‌دهی کاربرد دارد.

همچنین سولفات (III) آمونیوم ایرون در برخی محصولات آرایشی نیز به عنوان عامل پایدارکننده و رنگ‌دهنده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول به عنوان یک ترکیب شیمیایی با اثرات ضدقارچی و ضدباکتریایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات ماده:

  • نام مترادف: آهن آلوم، سولفات آمونیوم فریک، زاج آهن، سولفات آمونیوم (lll) آهن
  • کد: 103776
  • EC Number: 233-382-4
  • Mass molar: 482.19g/mol
  • فرمول: NH4)Fe(SO4)-2*12H2O)
  • درجه: ACS , ISO , Reag . Ph Eur
  • برند: مرک آلمان

کاربردهای سولفات (lll) آمونیوم ایرون

بخش های استفاده از FAS شامل تصفیه فاضلاب، دباغی، تولید مواد رنگرزی و به عنوان یک عامل جذب کننده رنگ در تولید ترکیبات الکترونیکی به کار گرفته می شود. استفاده از آن در جنبه های کاربردی بسیاری دیده از جمله آنالیز بیوشیمی و سنتز آلی.سولفات (lll) آمونیوم ایرون – کد 103776

سولفات (III) آمونیوم ایرون در صنایع مختلف از جمله صنایع رنگ‌سازی، پوشش‌دهی فلزات و تولید رنگ‌ها و مواد رنگزا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل ویژگی‌های آنتی‌اکسیدانی و ضدزنگ‌زدگی خود، در فرایندهای اکسیداسیون و رنگ‌دهی به کار می‌رود. همچنین در برخی محصولات آرایشی به عنوان عامل پایدارکننده و رنگ‌دهنده استفاده می‌شود. از این ماده به عنوان یک ترکیب شیمیایی با اثرات ضدقارچی و ضدباکتریایی نیز استفاده می‌شود.

خرید و فروش سولفات (lll) آمونیوم ایرون – کد 103776

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده سولفات (lll) آمونیوم ایرون – کد 103776 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. محیط کشت برلیانت گرین بابل براث

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خواص سولفات (lll) آمونیوم ایرون

آمونیوم فریک سولفات یا سولفات آمونیوم آهن NH4Fe(SO4)2.12 H2O یا NH4{Fe(H2O)6}(SO4)2.6 H2O که همچنین به عنوان iron alum یا یک نمک دوگانه در کلاس alum ها شناخته می شود. از ترکیبات با فرمول عمومی AB(SO4)2. 12 H2O تشکیل شده است. ظاهر آن به صورت کریستال های 8 ضلعی ضعیف بنفش رنگی است.

بحث هایی در رابطه با منشا رنگ کریستال ها وجود دارد، بعضی از آن ها به ناخالصی های ترکیب نسبت داده شده و سایرین ادعا می کنند که ویژگی خود کریستال باعث بروز این رنگ شده است.سولفات (lll) آمونیوم ایرون – کد 103776

آمونیوم فریک سولفات پارا مغناطیس، اسیدی و سمی می باشد. عامل اکسید کننده ی ضعیفی که قادر به کار می رود.

سولفات آمونیوم آهن (lll) (Ammonium iron (lll) sulfate) با فرمول شیمیایی NH4FE (SO4)2 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان سولفات فریک آمونیوم (FAS) و یا آلوم آهن شناخته شده است که جرم مولی آن 482,25 g/mol می باشد.

شکل ظاهری این ترکیب بلورهای بنفش کمرنگ می باشد.سولفات (lll) آمونیوم ایرون – کد 103776

اقدامات بیوشیمی سولفات (lll) آمونیوم ایرون

سولفات (III) آمونیوم ایرون در بیوشیمی می‌تواند به عنوان یک منبع آهن برای ساخت هموگلوبین و هموسیانین در ارگانیسم‌ها عمل کند. آهن یک عنصر اساسی برای ساختن هموگلوبین است که در انتقال اکسیژن در بدن نقش دارد. این ترکیب می‌تواند در جذب و تجزیه اکسیژن در بافت‌ها و انتقال آن به سلول‌ها و بافت‌های مختلف بدن انسان و دیگر ارگانیسم‌ها موثر باشد. همچنین این ترکیب می‌تواند در فرآیندهای مختلف بیوشیمیایی مربوط به سیستم ایمنی بدن و فرآیندهای متابولیکی دیگر نقش داشته باشد. سولفات (lll) آمونیوم ایرون – کد 103776

نتیجه‌گیری

سولفات (III) آمونیوم ایرون به دلیل خواص شیمیایی مطلوب و کاربردهای گسترده خود در صنایع مختلف، به عنوان یک ترکیب مهم در فرآیندهای رنگ‌سازی، آرایشی، و بیوشیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. درک بهتر از خصوصیات و کاربردهای این ترکیب می‌تواند به بهبود عملکرد و کارایی صنایع مختلف کمک کرده و از مزایای آن‌ها استفاده بیشتری را فراهم سازد.

قیمت – فروش سولفات (lll) آمونیوم ایرون – کد 103776

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص فروش سولفات (lll) آمونیوم ایرون – کد 103776 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع  قیمت میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)