راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

سولفوسالسیلیک اسید

سولفوسالسیلیک اسید یک ماده شیمیایی و با فرمول C7H6O6S است . جرم مولکولی آن 218.185g/mol می باشد. این ماده یک معرف است که به عنوان یک محلول ثابت در الکتروفورز پروتئین استفاده و کاربرد دارد. برای اطلاع از قیمت محصولات شیمیایی می توانید از سایت شرکت دانش پژوهان شیمی بازدید نمایید. این شرکت امکان خریدی مطمئن و آسان را برای شما عزیزان فراهم نموده است .

برای خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی می توانید آنالیز محصول مورد نیاز خود را از همکاران ما درخواست نمایید. برای اطمینان از محصولات شرکت دانش پژوهان شیمی و جلوگیری از سودجویی برخی شرکت نماها می توانید مقادیر کم به عنوان نمونه خریداری نموده تا در صورت اطمینان خرید خود را انجام دهید.

کاربرد سولفوسالسیلیک اسید 

یکی از کاربردهای مهم این معرف شامل استفاده به عنوان ماده کلاتور فلزات و تهیه مواد فعال کننده سطحی، کاتالیزورهای آلی و مواد افزودنی گریس می باشد . استفاده از اسید Sulfosalicylic در تشخیص فلزات در محلول ها و در نمونه های حاصل از حالت جامد گزارش شده است. ماده شیمیایی ذکر شده قبل از تجزیه و تحلیل HPLC برای میتوکسانترون و 6-مرکاپتورین در پلاسما در بارش پروتئین نمونه های پلاسما استفاده شده است. از این ماده شیمیایی برای تعیین میزان دقیق پروتئین ادرار در آزمایشات ادرار استفاده می شود. این محصول موجب رسوب پروتئین های محلول می شود که از درجه کدورت اندازه گیری می شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی صنعتی می باشد . این شرکت به عنوان یک بانک جامع مواد شیمیایی شناخته شده است. ارائه انواع مواد شیمیایی بخصوص سولفوسالسیلیک اسید با کیفیت و عالی و قیمتی مناسب در انواع گرید و بسته بندی های مختلف به متقاضیان گرامی عرضه می گردد.

Sulfosalicylic acid.پروتئین ادرار به روش اسید سولفوسالسیلیک

روش اجرائی آزمایش های پروتئین ادرار به روش پرسیپتاسیون

روش آزمایش به این شکل است که بعد از سانتریفیوژ نمونه های ادرار قسمت بالایی را به لوله دیگر که دارای همان شماره است منتقل کرده به میزان 2 تا 3 سی سی این ماده در  3%  را به آن اضافه می نماییم و بعد از 10 دقیقه و در مقابل نور معمولی و در حرارت اتاق آنرا قرائت می کنیم.

نکات ایمنی

  • موجب تحریک پوست می گردد.
  • برای چشم مضر است و باعث تحریک آن می گردد.
  • اگر بلعیده شود مضر است.
  • در صورت تماس با پوست با آب و صابون زیاد شستشو دهید.

قیمت – فروش مواد شیمیایی صنعتی

برای خرید آنلاین اسید سولفوسالسیلیک و دیگر محصولات شیمیایی مرک و سیگماآلدریچ و صنعتی ابتدا قیمتها را مقایسه نموده سپس اقدام به خرید نمایید. یکی از مشخصه هایی که برای مصرف کنندگان مواد شیمیایی مهم است قیمت و کیفیت محصول مورد نیاز می باشد.

شرکت دانش پژوهان شیمی با واردات مستقیم محصولات و حذف واسطه ها تمامی محصولات را با کیفیت اصلی و حذف واسطه ها با قیمتی عالی به دست مشتریان خود می رساند. برای خرید و استعلام قیمت می توانید به دو روش ابتدا اینکه با شماره های مستقیم شرکت تماس گرفته و با کارشناسان بخش فروش شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق واتساپ نام و مشخصات محصول مورد نیاز خود را ارسال نموده تا در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید.

 

سوالات متداول:

سولفوسالسیلیک اسید چیست؟

یک ماده شیمیایی و با فرمول C7H6O6S است .برای خرید آنلاین اسید سولفوسالسیلیک و دیگر محصولات شیمیایی مرک و سیگماآلدریچ و صنعتی می توانید با همکاران فروش دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمائید.

کاربرد سولفوسالسیلیک اسید چیست؟

یکی از کاربردهای مهم این معرف شامل استفاده به عنوان ماده کلاتور فلزات و تهیه مواد فعال کننده سطحی، کاتالیزورهای آلی و مواد افزودنی گریس می باشد .جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت دانش پژوهان شیمی مراجعه بفرمائید.

 

 

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220   (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)

بازدیدها: 43

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟