دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

ایزو پروپیل الکل (صنعتی)

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین فروشندگان مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی در ایران است. این شرکت آماده ارائه خدمات در بخش فروش ایزو پروپیل الکل (صنعتی) با کیفیتی عالی و قیمت مناسب و در مقادیر دلخواه به شما عزیزان می باشد. این محصول ایرانی بوده و بصورت مایع ارائه می گردد. در زیر اطلاعات محصول جهت آگاهی در خدمت شما عزیزان قرار می گیرد. ایزو پروپیل الکل (صنعتی)

ایزو پروپیل الکل (صنعتی)

برای آشنایی ایزو پروپیل الکل (صنعتی) می توانید با شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل نمایید. این شرکت برای اعتماد مشتریان خود تمامی محصولات صنعتی را به مقدار کم و بصورت نمونه عرضه می نماید و پس از تایید می توانید ماده خود را با قیمت و کیفیت مناسب و تضمینی خریداری نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ایزو پروپیل الکل (صنعتی)

آشنایی با ایزو پروپیل الکل صنعتی

ایزو پروپیل الکل که با نام 2- پروپانل نیز شناخته می شود، یک مایع بی رنگ، قابل اشتعال و با بویی قوی است. این محصول با نام های ایزو پرو پانول و پروپان 2- ال نیز شناخته می شود.

کاربرد ها

کاربردهای ایزو پروپیل الکل (صنعتی) بسیار زیاد است اما یکی از کاربردهای پیش رو، پدهای الکلی ای هستند که برای انجام امور تزریقات مورد استفاده قرار می گیرند. این ماده ساده ترین الکل نوع دوم است. این ماده ایزومر ساختاری 1 پروپانل و اتیل متیل اتر است. این ماده قابل ترکیب با آب، اتانول، اتر و کلروفرم است. این محصول اتیل سلولز، پلی وینیل بوتیرات و بسیاری از روغن ها را حل می کند. برخلاف اتانول و متانول، ایزوپروپیل الکل با محلول های نمکی قابل ترکیب نیست و به راحتی می توان آن را با اضافه کردن مقداری نمک مانند سدیم کلرید از آب جدا کرد. ایزو پروپیل الکل (صنعتی)

این ماده کاربردهای بسیاری در صنعت دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

 • شیشه شورها
 • ضد عفونی کننده ها
 • رنگبرها
 • عامل ضد عفونی کننده پوست(در بسیاری از اعمال جراحی برای ضد عفونی کردن پوست پیش از عمل استفاده می شود. در بخش تزریقات نیز قبل از تزریق پوست را با این ماده تمیز و ضد عفونی می نمایند.
 • پد الکلی
 • افزودنی سوخت خودرو
 • ماده ضد عفونی کننده در آزمایشگاهها
 • نگهداری نمونه های بیولوژیکی
 • حلال صنعتی (برای تمیز کردن تجهیزات ظریف و تولید اجزای کامپیوتری)
 • چاپگرهای دیجیتال
 • به عنوان ماده اولیه در مواد آرایشی مانند اسپری های مو، لاک ناخن

روش تولید ایزو پروپیل الکل 

نحوه تولید این ماده در اواخر قرن بیستم با استفاده از ترکیب آب و پروپن (واکنش هیدراسیون) بود. البته 2- پروپانول با استفاده از هیدروژنیشن استون نیز تولید می شود. ایزو پروپیل الکل (صنعتی)

قیمت – فروش ایزو پروپیل الکل صنعتی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص  ایزو پروپیل الکل صنعتی می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. ایزو پروپیل الکل (صنعتی)

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائید. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش ایزو پروپیل الکل صنعتی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

ایزو پروپیل الکل به صورت صنعتی و آزمایشگاهی که با برند مرک آلمان تولید می شود سپس توسط شرکت های وارد کننده به دست متقاضیان این محصول می رسد. ایزو پروپیل الکل (صنعتی)

راههای ارتباطی :
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)