دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

محیط کشت MRS آگار کدمرک: 110660

محیط کشت MRS آگار کدمرک: 110660، یک محیط کشت است که ابتدا توسط دونالد دی من و دو دیگر از همکارانش به منظور کشت و جداسازی باکتری‌های لاکتیک اسید تولیدکننده از نمونه‌های مختلف توسعه داده شده است. این محیط کشت به منظور تشخیص و تمیزگویی باکتری‌های تولیدکننده لاکتیک اسید، به ویژه لاکتوباسیلوس و لاکتوکوکوس، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات مرک آلمان و سیگماآلدریچ می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین وارد کنندگان موارد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران به شمار می رود. دانش پژوهان شیمی در بخش واردات محیط کشت، محیط های با برند مرک آلمان و کیولب را وارد و به دست متقاضیان گرامی می رساند. شما می توانید برای تهیه محصولات اصلی و اورجینال محیط کشت MRS آگار کدمرک: 110660 با بخش فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

محیط کشت MRS آگار کدمرک: 110660

شرکت دانش پژوهان در این مقاله شما را با یکی از محصولات محیط کشت به نام محیط کشت MRS آگار کدمرک: 110660 آشنا می کنیم.

محیط کشت (Growth medium) یا محیط رشد یک محیط جامد، مایع یا نیمه جامد است که برای حمایت از رشد جمعیت میکروارگانیسم ها یا سلول ها تهیه شده است. محیط کشت براساس نیاز میکروارگانیسم ها حاوی مواد مغذی مختلفی است تا رشد آنها را تسهیل کند. محیط کشت MRS آگار کدمرک: 110660

دو نوع محیط کشت اصلی وجود دارد:

  • یکی از آنها برای کشت سلولی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • دیگری برای کشت میکروبیولوژیکی

برای رشد میکروارگانیسم هایی مانند باکتری یا قارچ استفاده می شود.

متداول ترین محیط های رشد برای میکروارگانیسم ها نوترینت براث و پلیت های جامد آگار هستند.

محیط های کشت تخصصی گاهی اوقات برای میکروارگانیسم ها یا سلول های خاص مورد نیاز هستند.

بعضی از ارگانیسم ها که به عنوان ارگانیسم های مشکل پسند شناخته می شوند.

به دلیل نیازهای غذایی پیچیده به محیط های تخصصی احتیاج دارند.

به عنوان مثال ویروس ها که انگل های اجباری داخل سلولی هستند و به ترکیباتی برای رشد احتیاج دارند که در سلول های زنده موجود است. محیط کشت MRS آگار کدمرک: 110660

ویژگی‌ها و کاربردهای محیط کشت MRS آگار کدمرک: 110660

تشخیص باکتری‌های لاکتیک اسید تولیدکننده: این محیط کشت به ویژه برای تشخیص و جداسازی باکتری‌های لاکتیک اسید تولیدکننده از نمونه‌های مختلف از جمله مواد غذایی، نمونه‌های محیط زیستی و انسانی، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محیط انتخابی: این محیط با شامل موادی مانند پپتون، گلوکز، آب گلیسرول و دیگر ترکیبات مورد نیاز، به باکتری‌های لاکتیک اسید تولیدکننده اجازه می‌دهد تا به طور بهتر رشد کنند و مورد تشخیص قرار گیرند.

تمیزگویی و شناسایی: از طریق تشخیص تولید اسیدهای چرب مختلف به ویژه لاکتیک اسید، می‌توان باکتری‌های لاکتیک اسید تولیدکننده را تشخیص داد و تمیزگویی کرد. محیط کشت MRS آگار کدمرک: 110660

تحقیقات میکروبیولوژیک و غذایی: این محیط کشت به عنوان ابزاری مهم در تحقیقات میکروبیولوژیک برای مطالعه و شناسایی باکتری‌های لاکتیک اسید تولیدکننده، مطالعات مرتبط با تولید اسیدهای چرب، و بررسی میکروارگانیسم‌ها و نقش آنها در فرآوری مواد غذایی به کار می‌رود.

تولید محصولات مختلف: باکتری‌های لاکتیک اسید تولیدکننده به عنوان میکروارگانیسم‌های مفید، در فرآوری مواد غذایی، تولید محصولات لبنی، تولید پروبیوتیک‌ها و غیره استفاده می‌شوند. محیط کشت MRS به عنوان ابزاری مهم در این زمینه‌ها عمل می‌کند.

در کل، محیط کشت MRS آگار 110660 به عنوان یک ابزار مهم در تشخیص، تمیزگویی و تحقیقات مرتبط با باکتری‌های لاکتیک اسید تولیدکننده، به ویژه در زمینه‌های میکروبیولوژی و صنایع غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت-فروش محیط کشت TOS پروپیونات آگار کدمرک: 100043

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) محیط کشت MRS آگار کدمرک 110660 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت محیط کشت MRS آگار کدمرک 110660،میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)