راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

پارافرمالدهید

پارافرمالدهید

نام شیمیایی : پارافرمالدهید Paraformaldehyde

فرمول شیمیایی : O-(CH2O)n-O

نوع بسته بندی : کیسه 25 کیلویی

کشور سازنده : ایران

پارافرمالدهید، یک ماده جامد سفید با محتوای فرمالدئید بین 78 و 98% است .به عنوان یک جداکننده گرانول یا گرانوله عرضه می شود. تمام اشکال حاوی بیش از 95,5 درصد محتوای پارا فرمالدهید است.پارافرمالدهید پلیمری است که معمولا به عنوان یک پودر سفید به دست می آید. اگر با آب گرم مخلوط شود، و آن را به طور کامل بخار دهند به محلول فرمالدئید یا فرمالین تبدیل می شود. فرمالدئید یک گاز بی رنگ با بوی تند است.

تفاوت فرمالدئید و پارافرمالدهید چیست؟

پارافرمالدهید شکل پلیمری فرمالدئید که جامد است و فرمالدئید یک گاز است. محلول های فرمالدئید عبارتند از گاز فرمالدئید که در یک حلال حل شدنی است.پارافرمالدهید خود عامل ثابت نیست، وباید به بلوک ساختمانی اولیه خود ،فرمالدئید شکسته شود. می توان با حرارت دادن یا شرایط اساسی انجام داد تا آنکه محلول شود.

کاربرد فرمالدهید:

 •  ضدعفونی کننده ها، حشره کش ها و سموم دفع آفات
 • قارچ کش و ضد باکتری
 • رزین تبادل یونی
 • رزین های حرارتی
 • پوشش رزین و مینا
 • گلیفوزات
 • رنگ خودرو
 • پوشش الکتریکی و آب
 • صنایع جوهر
 • صنعت دام و طیور
 • ساینده
 • داروسازی
 • رنگ نساجی و پلاستیک های مخصوص

نگرشی جدید برای ضدعفونی و مزایای استفاده از پارافرمالیدها:

پارافرمالیدها علاوه برآنکه کارایی بسیار قوی در زمینه ضدعفونی دارد و کاملا در ردیف فرمالین مایع قرار می گیرد در هزینه ها صرفه جویی می کند زیزا احتیاج به کاتالیزور (پرمنگنات) ندارد. در انبار دارای فضای کمتری را اشغال می کند و شایان ذکراست که حمل و نقل پارافرمالدهید مقرون به صرفه تر و با سهولت بیشتری انجام می شود.

عمرمفید پارافرمالدهید

عمر مفید این ماده مشخص نشده است، اما تضمین کیفیت یک سال از زمان تولید بطری های باز نشده ، ذخیره شده در دمای 2 تا 8 در جه سانتیگراد است. اما می توان انتظار داشت که این محصول با کیفیت و خوب را حداقل برای 2 سال بتوان استفاده کرد.اغلب پارافرمالدهید دارای ناخالصی های نامحلول هستند و بهترین آنها این است که از طریق یک چرخش سریع در یک سانتریفیوژ روی میز ویا با عبور از راه حل آماده شده از طریق یک سرنگ فیلتر برداشته شوند. همچنین لازم است بدانیم که میزان اثر بخشی و ناخالصی پارافرمالدهید پودر می تواند به میزان زیادی از تعداد دانه به تعداد زیادی از واکنش ها متفاوت باشد.

نگهداری-بسته بندی و روش استفاده

این ماده در کیسه های در بسته و با دقت بالا نگهداری می شود تا از نور مستقیم خورشید و رطوبت جلوگیری شود.این ماده در کیسه های 25 کیلوگرمی که پلی اتیلن فشرده PP/PE  می باشد.مقدار مورد نیاز پارافرمالدئید را در درون ظرف فلزی دهانه گشاد ریخته و توسط حرارت دهی غیر مستقیم در زمان نیم ساعت کلیه پارافرمالیدها به بخار فرمالین تبدیل شده و در محیط پراکنده می گردد.

ایمنی 

سطوح بالاتر از0.1 ppm می تواند باعث حساسیت و مشکلات حاد بهداشتی شود، برای مثال گلودرد، سوزش پوست، حالت تهوع، سوزش چشم و سرفه، فرمالدئی همچنین به عنوان ترکیبات بسیار سرطان زا طبقه بندی می شود. قرار گرفتن در معرض مقدار متوسط فرمالدئید با سرطان، مرتبط است.

قیمت – فروش پارافرمالدهید

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی (مرک آلمان) بخصوص، پارافرمالدهید در کشور می باشد . شما می توانید جهت خرید یا استعلام قیمت تمامی محصولات شیمیایی ابتدا با شماره های مستقیم بخش فروش تماس گرفته و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید و یا جهت استعلام نام محصول مورد نیاز خود را به همراه مقدار آن از طریق کانال واتساپ شرکت ارسال تا در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت نمائید.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت پارافرمالدهید میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

بازدیدها: 74

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟