دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

پروژسترون 4- کد P0130

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول پروژسترون 4- کد P0130 را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعیست که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

پروژسترون 4- کد P0130

محصول پروژسترون 4- کد P0130 یکی از محصولات سیگماآۀدریچ می باشد.  شرکت سیگماآلدریج یکی از بزرگترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص در بخش محصولات تخصصی می باشد. این کمپانی در بین تولید کنندگان محصولات دارویی، محققان، دانشمندان، دانشجویان، آزمایشگاهها و … از محبوبیت بالایی برخوردار است . محصول پروژسترون 4- کد P0130نیز یکی از این محصولات تولید شده با برند سیگماآلدریچ می باشد.

فروش محصولات این کمپانی بخصوص محصولات نایاب سیگماآلدریچ را می توانید از شرکت دانش پژوهان شیمی تهیه نمایید، این شرکت به دلیل تحریمها توانسته با ایجاد نمایندگی در کشور همسایه، این محصولات را وارد و به دست مصرف کنندگان یخصوص مشتریان خاص و قدیمی خود برساند. محصول پروژسترون 4- کد P0130 یکی از این موارد است.

P0130

مشخصات ماده پروژسترون 4- کد P0130

 • نام ماده : پروژسترون 4-
 • کد : P0130
 • مترادف : 4-Pregnene-3,20-dione
 • وزن مولکولی : 314.46
 • فرمول خطی : C21H30O2

شرح (توضیحات کلی):

بلوغ و فعالیت ترشحی اند و تلیوم رحم را ایجاد می کند. تخمک گذاری را سرکوب می کند. پروژسترون در اتیولوژی سرطان پستان نقش دارد.

کاربرد پروژسترون 4- کد P0130

پروژسترون 4 (Progesterone 4) به عنوان یک هورمون تخمدانی، در دوره‌ی قاعدگی و حاملگی نقش مهمی در حفظ بارداری و رشد جنین دارد. این هورمون در دوران بارداری در طول تمام دوره‌ی بارداری به صورت طبیعی افزایش می‌یابد و در صورت کاهش آن، ممکن است نشانگر مشکلاتی در بارداری باشد. همچنین، اختلالات تخمدانی مانند عدم تخمدان‌گیری و تخمدان پلی‌کیستیک نیز با کاهش پروژسترون 4 همراه هستند.

از سوی دیگر، کد P0130 که مربوط به حسگر اکسیژن خودرو است، به مشکلاتی اشاره می‌کند که با عملکرد حسگر اکسیژن در خودرو مرتبط هستند. این کد خطا ممکن است به این معنا باشد که حسگر اکسیژن در بانک 1، سنسور 1 به درستی عمل نمی‌کند و اطلاعات صحیحی را به کنترل‌کننده‌ی موتور خودرو ارائه نمی‌دهد. این مشکل ممکن است عوارضی مانند افزایش مصرف سوخت، کاهش عملکرد خودرو و یا افزایش آلایندگی محیط زیست را به دنبال داشته باشد.

ویژگی ها و مزایا

این ترکیب همچنین به عنوان بخشی از کتابخانه ترکیبات فعال دارویی سیگما، مجموعه حاوی بیولوژیکی ترکیبات آماده برای نمایش، ارائه می شود.

کد P0130 یک کد خطایی است که مربوط به حسگر اکسیژن (oxygen sensor) می‌باشد. این کد به معنای مشکل در عملکرد حسگر اکسیژن در بانک 1، سنسور 1 می‌باشد.

پروژسترون 4 (Progesterone 4) یک هورمون تولید شده توسط تخمدان در زنان می‌باشد. این هورمون در دوران بارداری نقش مهمی در حمایت از بارداری و رشد جنین دارد و علاوه بر این، در برخی از بیماری‌های تخمدانی و همچنین در برخی موارد از اختلالات تنظیم دوره‌ی قاعدگی نیز اهمیت دارد. با توجه به این توضیحات، پروژسترون 4 و کد P0130 با هم ارتباطی ندارند و جدا از هم هستند.

پروژسترون 4- کد P0130-min

کتابخانه ترکیبات فعال دارویی LOPAC 1282

قدرت و عملکرد مولکول های کوچک فعال در کتابخانه فعال مطمئن است. این مجموعه حاوی مهار کننده ها، (LOPA 1280) دارویی لیگانه های گیرنده، ابزارهای تولید شده توسط دارو و داروهای مورد تایید از نظر بیولوژیکی بر بیشتر مسیرهای سیگنالینگ تاثیر می گذارد و تمام گروه های اصلی هدف دارویی را تحت پوشش قرار می دهد.

ویژگی ها شامل :

 • ترکیب دارویی فعال 1280
 • داروها و ساختارهای دارویی مرتبط با فعالیت های بیولوژیکی به بازار عرضه می شوند.
 • ترکیبات از قبل حل شده و نرمال شده برای هدایت برنامه های کاربردی.
 • ذخایر آماده استفاده مجدد DMSO برای تهیه نمونه بر زمان کمتری نیاز دارند.
 • کیفیت تضمین شده و تامین آسان.
 • ترکیبات بسیار خالص، هر یک به عنوان یک مورد جداگانه از فروشگاه موجود است.

خواص پروژسترون 4- کد P0130

پروژسترون 4 یک هورمون تخمدانی است که در دوره‌ی قاعدگی و حاملگی نقش مهمی در حفظ بارداری و رشد جنین دارد. این هورمون به عنوان یکی از هورمون‌های اصلی بارداری، در مراحل مختلف بارداری افزایش می‌یابد و به حفظ بارداری و رشد سلامتی جنین کمک می‌کند. برخی از خواص پروژسترون 4 عبارتند از:

 • حفظ بارداری: پروژسترون 4 به عنوان یکی از هورمون‌های اصلی بارداری، نقش مهمی در حفظ بارداری دارد و با کمک این هورمون، رشد جنین و حفظ تعادل هورمونی در دوران بارداری افزایش می‌یابد.
 • کنترل تخمدان‌ها: پروژسترون 4 می‌تواند به عنوان یک درمان برای برخی اختلالات تخمدانی مانند تخمدان پلی‌کیستیک استفاده شود. این هورمون می‌تواند به کنترل هورمون‌های تخمدانی کمک کند و علائم تخمدان پلی‌کیستیک را بهبود بخشد.
 • تنظیم دوره‌ی قاعدگی: پروژسترون 4 می‌تواند به تنظیم دوره‌ی قاعدگی کمک کند و در برخی موارد، مانع از بروز آسیب‌های تخمدانی شود.

از سوی دیگر، کد P0130 که مربوط به حسگر اکسیژن خودرو است، می‌تواند مشکلاتی مانند افزایش مصرف سوخت، کاهش عملکرد خودرو و افزایش آلایندگی محیط زیست را به دنبال داشته باشد. به همین دلیل، برطرف کردن این مشکل می‌تواند به بهبود عملکرد خودرو و کاهش آلایندگی محیط زیست کمک کند.

پروژسترون 4- کد P0130-min

قیمت – فروش پروژسترون 4- کد P0130

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی بخصوص فروش پروژسترون 4- کد P0130 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

با توجه به شرایط تحریم ها و مشکلات فراوانی که داشته ایم  توانستیم مواد شیمیایی دانشگاهها و شرکت های داروسازی را وارد و به دست متقاضیان محترم برسانیم. یکی از این موارد تنوع اقلام در مواد شیمیایی است که فضا و انبارهای بزرگی را می طلبد و همچنین برای نگهداری محصولات با شرایط دمایی نیاز به سردخانه و یخچالهای فراوان، همچنین نیروی کار مجرب دارد. اکنون با پشتیبانی مشتریان همیشگی و دلگرمی به رضایتمندی شما عزیزان توانستیم از این مشکلات عبور نماییم

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220   (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)