راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

پلی وینیل پیرولیدون PVP (صنعتی)

پلی وینیل پیرولیدون PVP (صنعتی)

پلی وینیل پیرولیدون PVP (صنعتی) به نام های پوویدون یا پلی ویدون نیز شناخته می شود. پوویدون به صورت پودر و محلول آبی ارائه می شود. شکل پودری آین ماده سفید یا شیری رنگ می باشد که می تواند تا 40% وزن خود رطوبت محیط را جذب کند . به دلیل حضور حلقه آمیدی بسیار قطبی و امکان تشکیل پیوند هیدروژنی ،این پلیمر در آب و بسیاری از حلال های قطبی دیگر حل می شود. پوویدون در PH های مختلف پایدار است و پایداری حرارتی خوبی دارد. این پلیمر وینیلی زیست تخریب پذیر نمی باشد اما زیست سازگاری خوبی دارد. مهمترین ویژگی های پوویدون که باعث شده به سرعت در طیف وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار بگیرد عبارتند از :

  • دامنه حلالیت و سازگاری زیاد
  • بی اثر بودن از لحاظ فیزیولوژی
  • توانایی تشکیل کمپلکس با دیگر مواد
  • توانایی تشکیل فیلم
  • چسبندگی ذاتی

تولید کنندگان این پلیمر،محصول خود را بر اساس K-value دسته بندی می کنند.

این ماده رابطه مستقیمی با متوسط جرم مولکولی پلیمر دارد.

کاربرد پلی وینیل پیرولیدون PVP (صنعتی)

این محصول در صنایع غذایی گاهی با نام تجاری پلی کلار یا پلاسدون شناخته می شود. سازمان غذا و داروی آمریکا محدودیت خاصی برای استقاده از پوویدون اعلام نکرده است .سازمان بهداشت جهانی میزان قابل قبول دریافت روزانه پوویدون را تا 25 میلی گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن اعلام نموده است. همچنین معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت استفاده از پلی وینیل پیرولیدون را در مکمل های غذایی رژیمی تا رسیدن به نتیجه مطلوب مجاز اعلام نموده است.

مصرف پوویدون به عنوان استبلایزر و عامل غلظت دهنده در صنایع غذایی مطرح است. لذا به دلیل خاصیت چسبندگی و غیر سمی بودن آن در بسته بندی محصولات به ویژه مواردی که مستقیماً با مواد غذایی در تماس هستند ، استفاده می شود. پوویدون شبکه ای به عنوان عامل شفاف کننده در نوشیدنی ها و سرکه (حد مجاز در سرکه، حداکثر ppm 40) کاربرد دارد.

قیمت – فروش پلی وینیل پیرولیدون PVP (صنعتی)

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصول پلی وینیل پیرولیدون PVP (صنعتی) می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت پلی وینیل پیرولیدون PVP (صنعتی) میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)

بازدیدها: 12

 چکونه می توانیم کمکتان کنیم؟