دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

پیرازین

پیرازین کد 807064 یک ترکیب شیمیایی با ساختار حلقوی است که شامل دو اتم نیتروژن در موقعیت مقابل یکدیگر می‌باشد. فرمول شیمیایی آن C4H4N2 می‌باشد. این ترکیب به عنوان یک هتروسایکل مهم شناخته می‌شود و در مختلف زمینه‌های شیمی و صنایع به کار می‌رود. پیرازین به عنوان پایه‌ای برای ترکیبات آلی و شیمی فلزات مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در صنعت داروسازی و تولید مواد اولیه برای سنتز ترکیبات آلی پیچیده، نقش مهمی ایفا می‌کند. از آن به عنوان سازنده مواد رنگزای آلی نیز استفاده می‌شود.به عنوان یک ترکیب مهم در شیمی، پیرازین از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و برای تولید انواع محصولات شیمیایی و مواد مفید در صنایع مختلف به کار می‌رود. شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. پیرازین کد 807064 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

پیرازین

پیرازین، یک ترکیب شیمیایی با فرمول C4H4N2 است که دارای ساختار حلقوی با دو اتم نیتروژن مقابل یکدیگر می‌باشد. این ترکیب در صنایع مختلف کاربردهای گسترده‌ای دارد. به عنوان پایه‌ای در ترکیبات آلی، پیرازین در سنتز مواد شیمیایی و داروسازی از اهمیت بالایی برخوردار است. پیرازین به عنوان یک ساختار هتروسایکلیک، در ترکیبات آلی پیچیده و ترکیبات آلی متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در صنعت رنگسازی به عنوان پایه برای ساخت مواد رنگزای آلی استفاده می‌شود. از ویژگی‌های خاص پیرازین می‌توان به استقرار قوی در ساختارهای مولکولی، پایداری شیمیایی و قابلیت شیمیایی خود اشاره کرد. این ویژگی‌ها باعث شده تا پیرازین به عنوان یک ماده اصلی در سنتز مواد شیمیایی پیچیده و نوآورانه به کار رود.

مشخصات محصول

پیرازینساختار پیرازین

ساختار پیرازین به صورت یک حلقه حلقوی با دو اتم نیتروژن در مواقع مقابل یکدیگر است. فرمول شیمیایی این ترکیب C4H4N2 می‌باشد. در ساختار پیرازین، دو اتم نیتروژن به صورت مقابل یکدیگر در حلقه قرار گرفته‌اند. ساختار این ترکیب از نظر شیمیایی به صورت زیر نمایش داده می‌شود: N≡C−C=N در این ساختار، نمادهای N برای اتم‌های نیتروژن و C برای اتم‌های کربن استفاده شده‌اند. این ساختار نشان‌دهنده دو اتم نیتروژن که به صورت مقابل یکدیگر در حلقه قرار دارند، با استفاده از اتصالات دوگانه بین اتم‌های کربن است. این حلقه حلقوی با دو اتم نیتروژن به Pyrazine خاصیت ویژه‌ای می‌بخشد و این ترکیب در مختلف صنایع از جمله شیمی، داروسازی و رنگ‌سازی به کار می‌رود.

کاربرد پیرازین

پیرازین یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای متنوع در صنایع و زندگی روزمره است. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از:
  • صنایع شیمیایی: Pyrazine به عنوان ماده اصلی در تولید انواع ترکیبات آلی استفاده می‌شود. این ترکیب مهم در سنتز مواد شیمیایی، تولید مواد حاصل از نفت، و ترکیبات آلی پیچیده مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • داروسازی: پیرازین در صنعت داروسازی به عنوان پایه‌ای برای ساخت انواع داروها و ترکیبات داروئی به کار می‌رود. این ترکیب از اهمیت ویژه‌ای در تولید داروهای مختلف برخوردار است.
  • رنگسازی: پیرازین به عنوان یک پایه مهم برای تولید رنگ‌های آلی در صنعت رنگسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب در ساخت رنگ‌های متنوع با خواص مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • صنعت لاستیک: Pyrazine به عنوان یک ماده فعال در فرآیند ساخت لاستیک‌ها و پلیمرها به کار می‌رود و بهبود ویژگی‌های فیزیکی و مکانیکی این مواد را فراهم می‌کند.
  • محصولات آرایشی: در برخی از محصولات آرایشی نیز از Pyrazine به عنوان یک ماده افزودنی جهت بهبود خواص و رنگدهی استفاده می‌شود.
از طریق این کاربردها، Pyrazine به عنوان یک ماده اساسی در تولید محصولات مختلف شیمیایی و صنایع مختلف دارای نقش مهمی در پیشرفت تکنولوژی و بهبود کیفیت محصولات می‌باشد.

پیرازین

خرید و فروش پیرازین کد 807064

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده پیرازین کد 807064 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی پیرازین

اقدامات بیوشیمیایی مرتبط با پیرازین به استفاده از روش‌ها و فرآیندهای بیوشیمیایی برای تحقیقات و کاربردهای مختلف در زمینه‌های مختلف اشاره دارد. برخی از اقدامات بیوشیمیایی Pyrazine عبارتند از:
  1. سنتز مولکول‌های آلی پیچیده: پیرازین به عنوان یک ساختار هتروسایکلیک در سنتز مولکول‌های آلی پیچیده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب مهم در ترکیبات آلی مختلف، مواد داروئی، و مواد شیمیایی پیچیده به کار می‌رود.
  2. تحقیقات در زمینه داروسازی: پیرازین به عنوان پایه‌ای در طراحی و سنتز داروها به کار می‌رود. این ترکیب در تحقیقات مرتبط با کشف و تولید داروهای جدید و بهبود آنها نقش دارد.
  3. تحقیقات بر روی مکانیسم‌های ساختاری: محققان با استفاده از Pyrazine بر روی مکانیسم‌های ساختاری مولکول‌ها و ترکیبات شیمیایی تحقیقات انجام می‌دهند. این تحقیقات به درک عمیق‌تر از ویژگی‌های شیمیایی و بیوشیمیایی پیرازین کمک می‌کند.
  4. تولید مواد رنگزای آلی: Pyrazine به عنوان یک پایه مهم در صنعت رنگسازی برای تولید مواد رنگزای آلی استفاده می‌شود. این ترکیب بهبود رنگدهی و ویژگی‌های رنگی محصولات رنگزایی را تقویت می‌کند.
از طریق این اقدامات بیوشیمیایی، پیرازین به عنوان یک ماده اصلی در تحقیقات علمی و تولید محصولات شیمیایی و داروئی به کار می‌رود و نقش اساسی در تحقیقات بیوشیمی و تکنولوژی پیشرفته دارد.
پیرازین
قیمت – فروش پیرازین کد 807064
شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی فروش  پیرازین کد 807064 می باشد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)