راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

شماره های تماس:

66859216 – 66859220

09129618292

کرونوس ۲۲۲۰ چیست و کاربرد آن چیست؟

کرونوس ۲۲۲۰ چیست و کاربرد آن چیست؟ این محصول در صنایع شیمیایی است که مزایایی زیادی را به محصولات تولیدی اضافه می کند. کرونوس ۲۲۲۰ نوعی دی اکسید تیتانیوم فرآوری شده است که در بازار به صورت پودری سفید رنگ، بی بو و غیرقابل اشتعال یافت می شود.

دی اکسید تیتانیوم یک ماده شیمیایی پرکاربرد است که در طبیعت به دو نوع آناتاز و روتیل یافت می شود. کرونوس ۲۲۲۰ در اصل نوعی رنگدانه سفید روتیل است. این ماده شیمیایی دارای ویژگی های بسیار خاصی است که در صنعت بسیار مورد توجه قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ماده شیمیایی، لطفا تا انتها با ما در این مقاله از  دانش پژوهان شیمی  همراه باشید.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. این شرکت توانسته در چند دهه فعالیت خود عملکرد درخشانی در بین مصرف کنندگان مواد شیمیایی داشته باشد. شرکت دانش پژوهان شیمی با واردات محصولات  از نمایندگی مرک آلمان و  نمایندگی سیگما آلدریچ ، آلفاایسر، کیولب و دیگر برندهای مطرح کمکی بزرگ به چرخه علم و فن آوری نماید. در سال های اخیر با وجود تحریم ها این شرکت با سرمایه گذاری بسیار و ایجاد نمایندگی واردات این برندها را میسر نماید و با حذف واسطه ها این محصولات را با قیمت و کیفیتی عالی به دست مصرف کنندگان برساند

کرونوس ۲۲۲۰ چیست و کاربرد آن چیست؟

دی اکسید تیتانیوم چیست؟

کرونوس ۲۲۲۰ چیست و کاربرد آن چیست؟ رنگدانه دی اکسید تیتانیوم (TiO2) یک پودر سفید رنگ ریز است. هنگامی که این ماده شیمیایی در رنگ استفاده می شود، حداکثر سفیدی و کدورت را ایجاد می کند. دی اکسید تیتانیوم به عنوان یک مات کننده موثر به شکل پودر عمل می کند، به این معنی که توانایی بالایی در پوشاندن یا پنهان کردن بستر زیرین محصولات مختلف دارد.کرونوس ۲۲۲۰ چیست و کاربرد آن چیست؟ 

این ماده شیمیایی به عنوان یک رنگدانه برای ایجاد سفیدی و شفافیت در محصولات مختلفی مانند رنگ ها، پوشش ها، پلاستیک ها، کاغذها، جوهرها، مواد غذایی، داروها (قرص ها) و همچنین در بیشتر خمیردندان ها استفاده می شود. امروزه رنگدانه دی اکسید تیتانیوم (TiO2) به دلیل ضریب شکست بسیار مناسب، مهمترین ماده ای است که در صنعت رنگ برای ایجاد سفیدی و شفافیت استفاده می شود. کرونوس ۲۲۲۰ چیست و کاربرد آن چیست؟

دی اکسید تیتانیوم به دو صورت آناتاز و روتیل در بازار موجود است. اتم های این ماده شیمیایی در حالت روتایل بسیار چگال تر از نوع آناتاز است. این ماده شیمیایی را می توانید به راحتی از طریق سایت های اینترنتی فروش محصولات شیمیایی خریداری کنید.

روش ساخت رنگدانه دی اکسید تیتانیوم کرونوس ۲۲۲۰ چیست و کاربرد آن چیست؟ 

رنگدانه دی اکسید تیتانیوم (TiO2) از پردازش ماسه معدنی روتیل و سرباره های مبتنی بر ایلمنیت تولید می شود. بیش از ۹۰ درصد از مواد اولیه تولید دی اکسی تیتانیوم مانند روتیل و ایلمنیت برای استفاده در تهیه پوشش های صنعتی، رنگ ها، لوازم آرایشی، کاغذ، پلاستیک و سایر کاربردها استفاده می شود. کرونوس ۲۲۲۰ چیست و کاربرد آن چیست؟

کشور آمریکا و آفریقای جنوبی بزرگترین ذخایر مواد خام مورد نیاز برای تولید این رنگدانه را در اختیار دارند. از آنجایی که دی اکسید تیتانیوم در صنایع مختلف بسیار کاربرد دارد، روز به روز تقاضا برای این رنگدانه سفید روبه افزایش است.

کرونوس ۲۲۲۰ چیست و کاربرد آن چیست؟

ویژگی های کرونوس  ۲۲۲۰

کرونوس ۲۲۲۰ چیست و کاربرد آن چیست؟ استفاده از این ماده شیمیایی، مزایا و خواص بسیار زیادی را به محصولات مختلف اضافه می کند. کرونوس ۲۲۲۰ در محلول های اسید و بازی قوی به راحتی حل می شود. اما این رنگدانه سفید در آب، محلول های قلیایی رقیق و مواد آلی نامحلول است. این ماده شیمیایی قابلیت پراکندگی بالایی دارد و بسیار مقرون به صرفه است. یکی از مزایای استفاده از این ماده در ساخت پلاستک افزایش ماندگاری این محصولات در فضای باز است. کرونوس ۲۲۲۰ چیست و کاربرد آن چیست؟

این رنگدانه سفید هنگام استفاده در محصولات مختلف شکنندگی و ترک خوردگی را به مقدار زیادی کاهش می دهد و استحکام بافت محصولات را افزایش می دهد. این ماده شیمیایی قدرت پوشانندگی بسیاری بالای نسبت به سایر رنگدانه های سفید دارد. این نوع از دی اکسید تیتانیوم پایداری حرارتی بسیار مناسبی دارد و برای سلامتی انسان بی خطر است. اما توصیه می شود هنگام کار با آن نکات ایمنی را رعایت کنید.

کاربردهای کرونوس ۲۲۲۰ در صنایع کرونوس ۲۲۲۰ چیست و کاربرد آن چیست؟ 

اصلی ترین کاربرد این رنگدانه سفید، تولید محصولات پلاستیکی است. کرونوس ۲۲۲۰ استحکام و دوام این محصولات را در برابر نور خورشید افزایش می دهد. همچنین پراکندگی نور و مقاومت پلاستیک را در برابر عوامل جوی افزایش می دهد. از این ماده شیمیایی در تولید پلی استایرن، پلی اتیلن، پلی الفین ها، خمیرهای بازی و پی وی سی های سخت و نرم بسیار استفاده می شود.

از کرونوس ۲۲۲۰ در صنایع شیمیایی برای به عنوان رنگدانه سفید برای تولید محصولاتی مانند سرامیک، لاستیک، سیمان، کاشی، رنگ خودرو، رنگ های ساختمانی با پراکندگی نور بالا، پوشش های فلزی، رنگ های بر پایه آب، جوهر چاپ، کاغذ و تولید قرص و کپسول های دارویی بسیار استفاده می شود.

چگونگی ذخیره و نگهداری از کرونوس ۲۲۲۰

کرونوس ۲۲۲۰ نوعی رنگدانه دی اکسید تیتانیوم است که در صنایع شیمیایی بسیار کاربرد دارد. براساس تحقیقات انجام شده این ماده شیمیایی در دسته مواد غیر سمی و بی خطر طبقه بندی می شود. عوارض جانبی هنگام کار با این ماده شیمیایی گزارش نشده است، اما تحقیقات نشان داده است که گرد و غبار دی اکسید تیتانیوم می تواند باعث بروز مشکلات تنفسی در افراد شود. بنابراین توصیه می شود هنگام کار با آن از وسایل حفاظت شخصی مانند ماسک، دستکش و عینک استفاده شود.کرونوس ۲۲۲۰ چیست و کاربرد آن چیست؟ 

محل مناسب برای ذخیره سازی کرونوس ۲۲۲۰ باید دارای تهویه مناسب باشد. همچنین این ماده شیمیایی باید دور از رطوبت، نور خورشید و سایر مواد شیمیایی دیگر نگهداری شود.

خرید و فروش کرونوس ۲۲۲۰

این رنگدانه سفید در صنایع مختلف بسیار محبوب شده است و روز به روز تقاضا برای آن در بازار روبه افزایش است. برای خرید کرونوس ۲۰۲۰ شما می توانید به سایت های فروش محصولات اینترنتی مراجعه کنید. قیمت این محصول شیمیایی براساس کیفیت، کشور تولید کننده و نوسانات بازار ارز می تواند بسیار متغیر باشد. توصیه می شود این رنگدانه سفید را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

برای خرید و اطلاع از قیمت ها می توانید ابتدا با کارشناسان بخش فروش شرکت تماس گرفته و در ارتباط باشید .

 

سوالات متداول:

خرید و فروش کرونوس2220  در صنعت مواد شیمیایی چگونه است ؟

این رنگدانه سفید در صنایع مختلف بسیار محبوب شده است. برای خرید و اطلاع از قیمت ها می توانید ابتدا با کارشناسان بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس گرفته و در ارتباط باشید .

 

کاربردهای کرونوس ۲۲۲۰ در صنایع شیمیایی چیست؟

کرونوس ۲۲۲۰ نوعی رنگدانه دی اکسید تیتانیوم است که در صنایع شیمیایی بسیار کاربرد دارد. براساس تحقیقات انجام شده این ماده شیمیایی در دسته مواد غیر سمی و بی خطر طبقه بندی می شود. جهت اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت دانش پژوهان شیمی مراجعه کنید.

 

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220   (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)