دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

کلسیم استات هیدرات کدمرک102052

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید برای خرید محصول کلسیم استات هیدرات کدمرک102052 با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود. محصولات این شرکت را می توان در تمامی مراکز تحقیقاتی و دانشگاهها و آزمایشگاهها یافت. فروش پودر کلر (پرکلرین) صنعتی.

برند مرک آلمان یکی از پر فروشترین محصولات مواد شیمیایی در دنیا است. شرکت دانش پژوهان شیمی توانسته با ایجاد یک شرکت معتبر و بین المللی محصولات این برند را وارد و به دست متقاضیان عزیز برساند.

کلسیم استات هیدرات کدمرک102052

کلسیم استات هیدرات کدمرک102052 با فرمول شیمیاییCH3COO)2Ca * xH2O) یک ترکیب شیمیایی معدنی که اغلب با نام قدیمی استات آهک شناخته می شود. استات کلسیم خشک به دلیل خاصیت رطوبت گیری بالایی که دارد معمولا به صورت مونو هیدرات وجود دارد. استات کلسیم از نظر شکل ظاهری به صورت پودر سفید تا کرم رنگ است، که هر چه به رنگ سفید نزدیک تر باشد میزان خلوص آن بالاتر است. کلسیم استات هیدرات کدمرک102052.

کلسیم استات هیدرات (Calcium acetate hydrate) یک ترکیب شیمیایی است که شامل یون‌های کلسیم و استات است. این ترکیب به صورت بلورهای سفید رنگ و در شرایط استاندارد به صورت پودری تولید می‌شود.

کلسیم استات هیدرات به عنوان یک ماده آلی و یک نوع نمک کلسیم استات شناخته می‌شود. این ترکیب در بسیاری از صنایع شیمیایی، داروسازی و غذایی به عنوان یک ماده افزودنی و یا تنظیم‌کننده pH به کار می‌رود.

در صنایع غذایی، کلسیم استات هیدرات به عنوان یک ماده افزودنی برای حفظ پایداری و بهبود کیفیت محصولات غذایی مانند آبمیوه، سس‌ها، رب، کنسروها و غیره استفاده می‌شود. همچنین، این ترکیب به عنوان یک تنظیم‌کننده pH در تولید محصولات پنیری و نانوایی نیز به کار می‌رود. کلسیم استات هیدرات کدمرک102052.

در صنایع داروسازی، کلسیم استات هیدرات به عنوان یک ماده ضد اسهال در درمان برخی از بیماری‌های گوارشی مانند عفونت‌های روده‌ای و سندرم روده تحریک‌پذیر به کار می‌رود. همچنین، این ترکیب به عنوان یک ماده جذب کننده فسفر در برخی از بیماری‌های کلیوی نیز مورد استفاده قرار میگیرد. کلسیم استات هیدرات کدمرک102052.

در صنایع شیمیایی، کلسیم استات هیدرات به عنوان یک کاتالیزور در برخی از واکنش‌های شیمیایی مانند تولید اتیلن گلیکول و یا تبدیل اسید استیک به استات استفاده می‌شود. کلسیم استات هیدرات کدمرک102052.

مصرف این ترکیب باید با مراعات دقیق دستورالعمل‌های ایمنی صورت گیرد، زیرا مصرف بیش از حد آن می‌تواند به مشکلاتی مانند تحریک چشم، گلو، معده و روده، علائم تنفسی، تهوع و افت فشار خون منجر شود.

استات کلسیم یکی از محصولات کمپانی مرک آلمان می باشد که شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده این محصولات است.

تولید کلسیم استات هیدرات کدمرک102052

یکی از روش های تولید استات کلسیم از طریق ترکیب آهک هیدراته و یا کربنات کلسیم با سرکه می توان تولید کرد. کربنات کلسیم به طور معمول در پوسته تخم مرغ و یا سنگ های کربنات مانند سنگ آهک و سنگ مرمر یافت می شود.

(CaCO3 (s) + 2CH3COOH(aq) > Ca(CH3COO)2(aq) + H2O(1) + CO2(g

Ca (OH)2(s) + 2CH3COOH(aq) > Ca(CH3COO)2(aq) + 2H2O(1

ویژگی های کلسیم استات هیدرات کدمرک102052

  • جامد پودری
  • رنگ سفید
  • بویی اسیدی استیک
  • محلول در آب
  • جاذب رطوبت

کاربردها

  • مورد استفاده در صنایع غذایی به عنوان یک افزودنی غذایی و پایدار کننده در مواردی مانند خمیر کیک، پودینگ و آبنبات
  • مورد استفاده در صنعت داروسازی جهت تولید برخی از داروها
  • استفاده در دارو سازی

وجود کلسیم در بدن به میزان کافی جهت تشکیل و نگهداری بافت استخوان و یا کنترل میزان سطح فسفات بدن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین دلیل از استات کلسیم در صنعت دارو سازی جهت تولید داروهای مربوط به نارسایی کلیه و یا مکمل های استخوان ساز مورد استفاده قرار می گیرد. کلسیم استات هیدرات کدمرک102052.

در چه میزانی می‌توان کلسیم استات هیدرات را مصرف کرد؟

مصرف کلسیم استات هیدرات بستگی به نوع کاربری و هدف مصرف آن دارد. برای مثال، در صنایع غذایی و داروسازی، مقدار مصرف کلسیم استات هیدرات باید به صورت دقیق و با توجه به دستورالعمل‌های تولید کننده تعیین شود.

در صورت استفاده از کلسیم استات هیدرات به عنوان مکمل غذایی، میزان مصرف باید با رعایت دستورالعمل‌های موجود بر روی بسته‌بندی و توصیه‌های پزشک یا تغذیه‌شناس تعیین شود. معمولاً مصرف روزانه 1 گرم تا 3 گرم کلسیم استات هیدرات به عنوان مکمل غذایی در نظرگرفته می‌شود، اما باید توجه داشت که مصرف بیش از حد می‌تواند به شکلی مضر برای سلامتی باشد و به هیچ‌وجه نباید بدون مشورت با پزشک یا تغذیه‌شناس انجام شود. کلسیم استات هیدرات کدمرک102052.

در صورت استفاده از کلسیم استات هیدرات به عنوان دارو، میزان مصرف باید توسط پزشک تعیین شود و باید به دقت رعایت شود. برای مثال، برای کنترل سطح فسفر خون در بیماران دارای بیماری‌های کلیوی، میزان مصرف کلسیم استات هیدرات باید توسط پزشک تعیین شود و باید با رعایت دقیق ساعات مصرف و محدودیت‌های دیگرمصرف شود.

به طور کلی، مصرف کلسیم استات هیدرات باید با مراعات دقیق دستورالعمل‌های موجود و توصیه‌های پزشک یا تولید کننده انجام شود. همچنین، باید توجه داشت که مصرف بیش از حد می‌تواند به شکلی مضر برای سلامتی باشد و به هیچ‌وجه نباید بدون مشورت با پزشک یا تغذیه‌شناس انجام شود. کلسیم استات هیدرات کدمرک102052.

قیمت – فروش کلسیم استات هیدرات کدمرک102052

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص فروش استات کلسیم با کد 102052(مرک آلمان) می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش کلسیم استات هیدرات کدمرک102052 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)