دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

کلیندامایسین فسفات کد PHR1021

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. شما می توانید محصول کلیندامایسین فسفات کد PHR1021 را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید کمپانی مرک آلمان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی در دنیا به شمار می رود. به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعیست که مرک در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود شد، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

کاربرد کلیندامایسین فسفات کد PHR1021 

کلیندامایسین فسفات کد PHR1021  استانداردهای ثانویه دارویی برای استفاده در کنترل کیفیت ، آزمایشگاه ها و تولید کنندگان داروخانه رابا گزینه های مناسب و مقرون به صرفه ای برای تهیه استانداردهای کار داخلی فراهم می کند.

کلیندامایسین فسفات کد PHR1021  یک داروی آنتی بیوتیکی رایج است که به طور کلی برای درمان عفونت های ناشی از هوازی های گرم مثبت و پاتوژن های بی هوازی گرم منفی و  گرم مثبت استفاده می شود.

کاربرد

کلیندامایسین فسفات ممکن است به عنوان یک استاندارد مرجع دارویی برای تعیین آنالیت در فرمولاسیون های دارویی توسط کروماتوگرافی استفاده شود. و پتانسیومتر تکنیک این استانداردهای ثانویه به عنوان مرجع معتبر واجد شرایط هستند. اینها برای استفاده در چندین کاربرد تحلیلی از جمله آزمایش آزمایشی دارو ، توسعه روش دارو برای تجزیه و تحلیل کمی وکمی ، آزمایش کنترل کیفیت مواد غذایی و نوشیدنی و سایر نیازهای کالیبراسیون مناسب هستند.

اقدامات Biochem / Physiol

  • طیف فعالیت :کوک های گرم مثبت و تاکسوپلاسما.بخصوص در برابر باکتری های بی هوازی فعال است.
  • سنتز پروتئین را در باکتری ، S نحوه عملکرد: با اتصال به زیر واحد ریبوزومی 50 مهار می کند.

قیمت – فروش کلیندامایسین فسفات کدPHR1021

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ)کلیندامایسین فسفات کد PHR1021 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت کلیندامایسین فسفات کد PHR1021 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

   

راههای ارتباطی
شماره های تماس: 
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ: 09129618292  (24ساعت)

شرکت دانش پژوهان ،شما عزیزان را به  مشاهده نمونه های از محصولات وارداتی در انتهای این صفحه دعوت می نماید: