دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

گلیسیرین 85%

گلیسیرین 85% کد 104091 یک ماده شیمیایی است که به عنوان یک نوع الکل گلیسریدی شناخته می‌شود. این ماده اغلب به نام گلیسرول نیز شناخته می‌شود. گلیسیرین یک ماده شفاف، بی‌رنگ و دارای خواص مرطوب‌کننده است. این ماده در بسیاری از صنایع مختلف مانند صنایع غذایی، داروسازی، بهداشتی و بهداشتی حیوانات، صنایع آرایشی و بهداشتی، و صنایع دیگر استفاده می‌شود.

در استفاده‌های غذایی، گلیسیرین به عنوان یک ماده حافظ رطوبت و افزودنی غذایی استفاده می‌شود. همچنین در تولید داروها، آرایشی و بهداشتی، گلیسیرین به عنوان یک مرطوب‌کننده پوست و حلال در فرآیندهای شیمیایی به کار می‌رود.

درصد 85% نشان‌دهنده غلظت گلیسیرین در محصول است. به عبارت دیگر، اگر گلیسیرین با غلظت 85% باشد، 85 درصد از ترکیبات آن گلیسیرین است و بقیه ممکن است شامل آب و دیگر مواد باشد.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان  و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. ماده گلیسیرین 85% کد 104091 یکی از این موارد است. این شرکت با واردات برند سیگما اورجینال توانسته مواد اولیه بسیاری از آزمایشگاه ها، دانشگاه ها، تولید کنندگان، شرکت های داروسازی و محققان را تامین نماید. آکر

گلیسیرین 85% چیست؟

گلیسیرین 85% یک الکل گلیسریدی با غلظت 85 درصد است که به عنوان ماده‌ای چند منظوره در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده بی‌رنگ و شفاف است و خواص مرطوب‌کننده دارد. در صنایع غذایی به عنوان حافظ رطوبت و افزودنی غذایی به کار می‌رود. همچنین در صنایع داروسازی به عنوان یک ماده حل کننده و در صنایع آرایشی و بهداشتی به عنوان مرطوب‌کننده پوست استفاده می‌شود.

ترکیب شیمیایی گلیسیرین شامل اتم‌های کربن، هیدروژن و اکسیژن است. این ماده باعث نرمی و انعطاف‌پذیری پوست می‌شود و در تولید انواع محصولات بهداشتی نقش مهمی ایفا می‌کند. با توجه به خواص متعدد، گلیسیرین 85% به عنوان یک ماده کلیدی در تولید محصولات متنوع مصرف می‌شود و در صنعت بهداشت و درمان نیز کاربردهای متعددی دارد.

 گلیسیرین 85% کد 104091

مشخصات گلیسیرین 85% کد 104091

 • کد: 104091
 • نام ماده: گلیسیرین 85%
 • نام لاتین: Glycerol 85%
 • مترادف: Glycerin, 1,2,3-Propanetriol, Trihydroxylpropane, Protol
 • Grade: Ph Eur,BP
 • بسته بندی: 1L – 2.5L

ساختار گلیسیرین 85% کد 104091

گلیسرول یا گلیسیرین به صورت شیمیایی به‌صورت C3H8O3 شناخته می‌شود. این ترکیب از سه اتم کربن (C)، هشت اتم هیدروژن (H) و سه اتم اکسیژن (O) تشکیل شده است. ساختار مولکولی گلیسیرول نشان‌دهنده وجود یک زنجیره هیدروکربنی با سه اتم کربن و گروه هیدروکسیل (-OH) در هر اتم کربن است.
اگر در مورد گلیسرین 85% صحبت کنیم، این درصد به مقدار گلیسیرین در محصول اشاره دارد. به عبارت دیگر، اگر گلیسیرین با غلظت 85% باشد، 85 درصد از محتوای محصول از گلیسیرین تشکیل شده و مابقی احتمالاً شامل آب و دیگر مواد است. این غلظت معمولاً در محصولات صنعتی، خوراکی یا آرایشی به عنوان یک نشانگر کیفیت و غلظت مشخص گلیسیرین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد گلیسیرین 85% 

گلیسیرین یا گلیسیرول 85% به عنوان یک ماده چندمنظوره در صنایع مختلف به کار می‌رود. در زیر، برخی از کاربردهای این ماده ذکر شده است:

 1. صنایع غذایی: گلیسیرین 85% به عنوان یک حافظ رطوبت در تولید محصولات غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده به طعم و بافت بهتری به محصولات اضافه می‌شود.
 2. صنایع داروسازی: در تولید داروها، گلیسیرین به عنوان یک حلال و ماده حافظ به کار می‌رود. این خواص آن را به یک ماده مفید در فرآیندهای تولید داروها تبدیل می‌کند.
 3. صنایع بهداشتی و آرایشی: گلیسیرین به عنوان یک مرطوب‌کننده پوست در تولید محصولات بهداشتی و آرایشی، مانند کرم‌ها و صابون‌ها، استفاده می‌شود.
 4. صنایع صابون و شوینده: به علت خواص مرطوب‌کننده و ترطیب‌کننده‌ای که دارد، گلیسیرین در تهیه صابون و محصولات شوینده نیز استفاده می‌شود.
 5. صنایع پلاستیک و رنگ: گلیسیرین به عنوان یک ماده افزودنی در تولید پلاستیک و رنگ‌ها به کار می‌رود.
 6. صنایع تولید قیر و مواد لاستیکی: در برخی فرآیندهای تولید قیر و مواد لاستیکی، گلیسیرین به عنوان یک عامل نرم‌کننده و اصلاح‌کننده ویژگی‌های فیزیکی مواد به کار می‌رود.

با توجه به ویژگی‌های متعدد گلیسیرین 85%، این ماده در صنایع مختلف به عنوان یک ماده متناسب و کارآمد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید گلیسیرین 85% کد 104091

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید گلیسیرین 85% کد 104091 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

فروش گلیسیرین 85% کد 104091

اقدامات بیوشیمی Glycerol 85%

اقدامات بیوشیمیایی مرتبط با گلیسیرین 85% به تحلیل و تبدیل این ماده در فرآیندهای بیوشیمیایی می‌پردازد. در زیر، برخی از اقدامات بیوشیمیایی ممکن است شامل شوند:

 • تجزیه تحلیل مولکولی: بررسی ساختار مولکولی گلیسیرین با استفاده از تکنیک‌های بیوشیمیایی، مانند آنالیز طیف‌سنجی و روش‌های تجزیه، به طور دقیق ممکن است انجام شود.
 • بیوسنتز: انجام فرآیندهای بیوشیمیایی برای تولید گلیسیرین از منابع بیولوژیکی، مثل روغن‌ها یا گلوکز، از جمله اقداماتی است که ممکن است در صنایع مرتبط انجام شود.
 • فرآیندهای تصفیه و پالایش: اقدامات بیوشیمیایی ممکن است برای تصفیه و پالایش گلیسیرین 85% انجام شود تا به دست آوردن یک محصول با خلوص بالا و خواص مشخص شده ممکن گردد.
 • تجزیه تحلیل متابولیسم: بررسی چگونگی تجزیه تحلیل گلیسیرین در سلول‌ها یا میکروب‌ها به دنبال درک فرآیندهای بیولوژیکی و متابولیک مرتبط با آن صورت می‌گیرد.
 • تولید مشتقات بیوشیمیایی: استفاده از گلیسیرین به عنوان ماده اولیه برای تولید مشتقات بیوشیمیایی مانند بیوپلاستیک‌ها، بیوسوخت‌ها یا مواد شیمیایی ارزشمند دیگر.

این اقدامات بیوشیمیایی نشان از تنوع و کاربردهای گسترده‌ای دارند که می‌توانند در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، داروسازی، صنایع شیمیایی، و صنایع بهداشت و درمان به کار گرفته شوند.

خرید گلیسیرین 85% کد 104091

قیمت – فروش گلیسیرین 85% کد 104091

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فروش گلیسیرین 85% کد 104091 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)