دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسید

1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسید یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر بی رنگ یافت می‌شود. این ترکیب به عنوان یک ماده میانی مهم در صنایع مختلف شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید به دلیل ویژگی‌های خاص خود مانند قابلیت حل در آب و توانایی تولید انواع رنگ‌ها و پیگمنت‌ها، به عنوان یک ماده مهم در صنایع رنگسازی، مواد ازنده، داروسازی و سایر صنایع مرتبط استفاده می‌شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. 1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسید کد 100099 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسید

1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید یک ترکیب شیمیایی است که از گروه آمینونفتالین سولفونیک اسیدها می‌باشد. این ترکیب به عنوان یک ماده میانی مهم در صنایع مختلف شیمیایی استفاده می‌شود. 1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید به دلیل ویژگی‌های خاص خود از جمله حلال بودن در آب و توانایی تولید انواع رنگ‌ها و پیگمنت‌ها، در صنایع رنگسازی، مواد ازنده، داروسازی و صنایع مرتبط به آن به کار می‌رود.

مشخصات محصول

 • کد: 100099
 • نام ماده: 1-آمینو-2-هیدروکسی-4-نفتالین سولفونیک اسید
 • مترادف:  1-Amino-2-naphthol-4-sulfonic acid
 • CAS #: 116-63-2
 •  EC Number: 204-147-3
 • Molar Mass: 239.25 g/mol
 • Hill Formula: C₁₀H₉NO₄S
 • بسته بندی: 25g – 100g

1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسیدساختار 1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید

NH2C10H6SO3H

خواص 1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسید

1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید دارای خواص شیمیایی و فیزیکی متعددی است که آن را در کاربردهای مختلف مفید می‌کند. برخی از اصلی‌ترین خواص این ترکیب عبارتند از:

 • حلالیت در آب: 1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید قابلیت حل در آب را دارد که این ویژگی آن را در فرآیندهای مختلف محلول‌سازی مفید می‌کند.
 • خاصیت اسیدی: این ترکیب به عنوان یک ترکیب اسیدی عمل می‌کند و ممکن است در واکنش‌های شیمیایی مربوط به اسیدها نقش داشته باشد.
 • مقاومت شیمیایی: 1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید ممکن است در برابر برخی از مواد شیمیایی مقاومت داشته باشد که این ویژگی آن را برای استفاده در فرآیندهای مقاوم در برابر مواد شیمیایی مفید می‌کند.
 • قابلیت تولید رنگ‌ها و پیگمنت‌ها: این ترکیب قابلیت تولید انواع رنگ‌ها و پیگمنت‌ها را دارد که در صنایع رنگسازی و دیگر صنایع مرتبط به آن استفاده می‌شود.

مواد تشکیل دهنده 1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسید

1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید از ماده تشکیل دهنده اصلی به شکل زیر تشکیل شده است:

1-آمینو-2-نفتالن
اسید سولفونیک

این مواد در ترکیب با هم، 1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید را تشکیل می‌دهند که به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسیدخرید و فروش 1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسید کد 100099

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده 1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسید کد 100099 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. محیط کشت برلیانت گرین بابل براث

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد 1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسید

1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید به عنوان یک ماده مهم در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

صنایع رنگسازی: این ترکیب به عنوان یک ماده مهم در تولید انواع رنگ‌ها و پیگمنت‌ها در صنایع رنگسازی استفاده می‌شود.

صنایع مواد ازنده: 1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید در تولید برخی از مواد ازنده و مواد شیمیایی دیگر نیز کاربرد دارد.

صنایع داروسازی: این ترکیب به عنوان یک ماده مهم در تولید برخی از داروها و مواد دارویی استفاده می‌شود.

با توجه به خصوصیات و ویژگی‌های خاص این ترکیب، در صنایع مختلف شیمیایی به عنوان یک ماده مهم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسیداقدامات بیوشیمی 1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسید

اطلاعات دقیق در مورد اقدامات بیوشیمیایی 1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید ممکن است محدود باشد. با این حال، ممکن است این ترکیب در تعامل با سلول‌ها و مولکول‌های زیستی مختلف اقداماتی داشته باشد که می‌توانند شامل موارد زیر باشند:

 1. تأثیرات در راه‌های متابولیکی: 1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید ممکن است در تعامل با برخی از آنزیم‌ها و مسیرهای متابولیکی در سلول‌ها تأثیراتی داشته باشد.
 2. اثرات بر سیستم عصبی: ممکن است این ترکیب در تعامل با سیستم عصبی اقدامات خاصی داشته باشد که می‌تواند به عنوان یک عامل تحریک‌کننده یا مهارکننده عمل کند.
 3. تأثیرات بر سیستم ایمنی: این ترکیب ممکن است در تعامل با سیستم ایمنی بدن اقداماتی داشته باشد که می‌تواند به عنوان یک عامل تحریک‌کننده یا مهارکننده عمل کند.

لطفاً توجه داشته باشید که قبل از هر گونه استفاده یا تعامل با 1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید در محیط‌های زیستی، مشورت با متخصصین مربوطه و رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و مقررات ایمنی ضروری است.

از ماده 1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسید در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

ماده 1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید در تولید برخی از داروها و مواد دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده میانی مهم در تولید برخی از داروها و مواد شیمیایی دارویی به کار می‌رود که شامل موارد زیر می‌شود:

داروهای ضد التهابی: 1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید در تولید برخی از داروهای ضد التهابی و ضد درد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

داروهای ضد عفونی: این ترکیب ممکن است در تولید برخی از داروهای ضد عفونی و ضد باکتریال مورد استفاده قرار گیرد.

داروهای قلبی: بعضی از داروهای مرتبط با درمان بیماری‌های قلبی نیز ممکن است از این ترکیب در فرآیند تولید خود استفاده کنند.

استفاده از 1-آمینو-2-نفتول-4-سولفونیک اسید در تولید این دسته از داروها نقش مهمی در بهبود و حفظ سلامتی انسان‌ها ایفا می‌کند.

قیمت – فروش 1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسید کد 100099

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص 1-آمینو-2نفتول-4-سولفونیک اسید می باشد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)