دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. 4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508 یکی از این محصولات می باشد. شما می توانید محصولات و اطلاعات تاریخچه کمپانی سیگما را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید سیگما یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی تخصصی در دنیا به شمار می رود.

به جرات می توان گفت که محصولات این برند معروف و نام آشنا را می توان در تمام آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی یافت. دلیل آن هم تنها به خاطر کیفیت و تنوعی هست که سیگما در محصولات خود دارد. کمپانی مرک در سال 2015 تصمیم به گسترش شعاع کاری خود گرفت، از این رو امتیاز شرکت بزرگ تولیدی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را خریداری نمود و از آن پس محصولات مرک آلمان با لیبل مرک & سیگما روانه بازارهای جهانی شد.

4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508 فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ در ایران تحت نمایندگی انحصاری شرکت دانش پژوهان شیمی بوده است . اگر نگاهی به سابقه شرکت سیگماآلدریچ آمریکا بیندازید، خواهید دید که این کمپانی در زمینه تولید محصولات شیمیایی در گروه های مختلف، بسیار درخشان عمل کرده و در حال حاضر در نزدیک به ۴۰ کشور دنیا، نمایندگی فعال دارد. بزرگترین تولید کنندگان جهانی مواد اولیه مورد نیاز کارخانه ها و واحدهای تولیدی خود را از مواد شیمیایی سیگماآلدریچ تهیه کرده و نام این برند در عرصه جهانی، شناخته شده و معتبر است.

شرکت دانش پژوهان شیمی به عنوان نماینده فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ مفتخر است که بهترین کیفیت را همراه با قیمت مناسب و رقابتی، در اختیار مشتریان ایرانی قرار می دهد. مشتریان این شرکت عمدتاً شرکت های داروسازی ، دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاهها ، مرکز رویان، و… می باشند.

مشخصات 4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508

4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508 d یکی از محصولات تولیدی نمایندگی سیگما آلدریچ می باشد. این ماده توسط شرکت دانش پژوهان شیمی بصورت مستقیم و بدون واسطه وارد و به دست مصرف کنندگان گرامی می رسد.

4-متیلومبلیفرون  فعال شدن سلول های بنیادی سرطانی را مهار می کند و بر مقاومت شیمیایی در سرطان تخمدان غلبه می کند.

سرطان ها (2019-08-25)

محققان :

 • A Lokman
 • Zoe K Price
 • Emily K Hawkins
 • Anne M Macpherson
 • Martin K Oehler
 • Carmela Ricciardelli
 • PMlD31443261

چکیده  4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508

اخیراً نشان داده ایم که مولکول ماتریکس خارج سلولی هیالورونان (HA) در ایجاد مقاومت شیمیایی سرطان تخمدان نقش دارد. این مطالعه نشان داد که آیا تولید HA در سرطان های تخمدان مقاوم به شیمی درمانی افزایش می یابد و آیا مهار کننده (HA 4-methylubelliferone (4-MU می تواند بر مقاومت شیمیایی نسبت به داروی شیمی درمانی کربوپلاتین(CBP) غلبه کند و تشکیل اسفروئید و بیان سلول های بنیادی سرطانی را مهار کند. نشانگرهای (CSC). ما علاوه بر این ارزیابی کردیم که آیا 4MU- می تواند تهاجم in vivo به سلول های سرطان تخمدان اولیه مقاوم به شیمی درمانی را در سنجش غشای کوریوآلانتوئیک جنین مرغ (CAM) مهار کند. 4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508

بیان HA سنتاز HAS2 و HAS3 در مقایسه با سلول های سرطانی اولیه تخمدان حساس به شیمیایی جدا شده از آسیت بیمار به طور قابل توجهی در مقاوم به شیمی افزایش یافت.4MU- به طور قابل توجهی از تولید HA، بقای سلولی و تشکیل کروی سلول های سرطانی سروزی تخمدان مقاوم در برابر شیمیایی جلوگیری کرد. در ترکیب با CBP، درمان 4MU- به طور قابل توجهی بقای سلول های سرطانی تخمدان را کاهش داد و آپوپتوز سلول های اولیه مقاوم به شیمی درمانی را در مقایسه باCBP به تنهایی افزایش داد. 4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508

MU_4 به طور قابل توجهی تشکیل کروی، بیان نشانگرهای CSC ALDH1A1 و ABCG2 را در کشت های کروی سلولی اولیه و رنگ آمیزی ایمونوهیستوشیمی ALDH1 در سنجش ریز نمونه بافت مشتق شده از بیمار پس از درمان با CBP کاهش داد. علاوه بر این، MU-4 در مهار تهاجم in vivo سلول های اولیه مقاوم به شیمی درمانی در سنجش CAM بسیار موثر بود. بنابراین، مهار HA یک استراتژی جدید امیدوار کننده برای غلبه بر مقاومت شیمیایی و بهبود بقای سرطان تخمدان است.

مشخصات محصول 4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508

 • نام ماده : 4-متیلومبلیفرون سدیم سالت
 • نام لاتین : 4methylumbelliferone sodium salt
 • کد : M1508
 • Linear Formula : C10H7O3Na
 • CAS Number : 5980-33-6
 • EC Number : 227-790-6
 • Molecular Weight : 198.15
 • بسته بندی : 10 گرمی – 25 گرمی – 100 گرمی

4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508

مقاله دوم 4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508

مهار سنتز هیالورونان توسط 4methylumbelliferone- استئاتوهپاتیت غیر الکلی را در مد موش ناشی از رژیم غذایی L- آمینو اسید با کمبود کولین بهبود می بخشد.

آرشیو تحقیقات دارویی (2021-01-25)

محققان :

 • یون می یانگ
 • ژیجون وانگ
 • میچیتاکا ماتسودا
 • اکی هیرو سکی
 • PMlD33486695

چکیده 4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508

هیالورونان (HA) به عنوان یک گلیکوزامینوگلیکان می تواند به گیرنده های سطح سلولی مانند TLR4 متصل شود تا التهاب، آسیب بافتی، ترمیم و فیبروز را تنظیم کند. (methylumbelliferone (4–4, mu یک مهار کننده سنتز HA ،دارویی است که برای درمان اسپاسم صفراوی استفاده می شود. در حال حاضر، مداخلات درمانی برای استئاتوهپاتیت غیر الکلی(NASH) در دسترس نیست. در اینمطالعه ، ما اثرات MU-4 بر NASH را با استفاده از یک مدل رژیم غذایی اسید آمینه با کمبود کولین (CDAA) بررسی کردیم.

موش های تغذیه شده با رژیم غذایی CDAA ویژگی های NASH از جمله آسیب سلول های کبدی، استئاتوز کبدی، التهاب و فیبروژنز را نشان دادند. درمان 4MU- به طور قابل توجهی محتوای چربی کبد را در موش های تغذیه شده با رژیم غذایی CDAA کاهش داد. MU-4 مهار Ppara با واسطه رژیم غذایی CDAA و القای Srebf1 و Slc27 را معکوس کرد. تجزیه و تحلیل سطوح سرمی ALT و AST نشان داد که تیمار MU-4 از آسیب سلولی کبدی ناشی از تغذیه رژیم غذایی CDAA محافظت می کند.

TLR4 بیان کموکاین ناشی از وزن مولکولی کم را در سلول های کبدی تنظیم می کند. در موش های تحت درمان با MU-4 که با رژیم غذایی CDAA تغذیه می شدند، بیان کموکاین / سیتوکین تنظیم شده، مانند Cxcl1 , Cxcl2 و Tnf با کاهش نفوذ ماکروفاژها به کبد کاهش یافت. علاوه بر این، مهار HA بیان mRNA ژن های فیبروژنیک، Notch1 و Hes1 ناشی از رژیم غذایی CDAA را در کبد سرکوب کرد. در نتیجه، درمان MU-4 استئاتوز کبد و استئاتوهپاتیت را در مدل موش NASH مهار کرد، که نشان می دهد که MU-4 ممکن است پتانسیل درمانی برای NASH داشته باشند.

فروش مواد شیمیایی

فیمت – فروش 4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) 4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت 4-متیلومبلیفرون سدیم سالت کد M1508 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)