دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

5-متوکسی-N,N-دی متیل تریپتامین

دانش پژوهان شیمی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی اورجینال بخصوص محصولات نایاب درایران است. 5-متوکسی-N,N-دی متیل تریپتامین یکی از این محصولات می باشد. شما می توانید محصولات، اطلاعات و تاریخچه کمپانی سیگما را از این شرکت تهیه نمایید. همانطور که می دانید سیگماآلدریچ یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توضیع کنندگان مواد شیمیایی تخصصی در دنیا به شمار می رود. در این متن سعی شده بهترین سنتزها از سایت سیگما انتخاب و در دسترس شما عزیزان قرار گیرد. امیدواریم مورد استفاده باشد.

5-MeO-DMT یا 5-methoxy-N,N-dimethyltryptamine یک ماده روان‌گردان (پسیکوآکتیو) است که اغلب به صورت دودی تنفس می‌شود و در برخی مراکز روان‌درمانی به عنوان یک درمان فراگیر برای افرادی که با اضطراب، افسردگی، PTSD، به علاوه مشکلات روانی دیگر مواجه هستند، استفاده می‌شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

نقش بخش گوانیدیل در وارد کردن آرژنین و کلرید اتیل استر نالفا بنزوئیل-ال-آرژینینات در غشاهای لیپیدی.

5-متوکسی-N,N-دی متیل تریپتامین

رفتار شبه اضطرابی ناشی از سالیسیلات به سن بستگی دارد و با یک دوز 5-MeO-DMT قابل پیشگیری است.
عصب شناسی تجربی (11-01-2020)
جسیکا وین، باربارا سی بوئرنر، تاوان مالفاتی، الیس بریسا، جولیمار دوئرل، اینگرید نوگویرا، کاتارینا ای لئو، ریچاردسون ان لئو
PMID31923390

خلاصه سنتز اول

مسمومیت با سالیسیلات یکی از علل وزوز گوش است و به طور همزمان با اضطراب در انسان همراه است. در کار قبلی، ما نشان دادیم که سالیسیلات رفتاری شبیه اضطراب و نوسانات تتا هیپوکامپ نوع 2 (تتا2) را در موش القا می‌کند. در اینجا ما بررسی می کنیم که آیا اثر اضطراب زایی سالیسیلات به سن و تجربه قبلی وزوز گوش بستگی دارد یا خیر.

ما همچنین آزمایش کردیم که آیا یک دوز واحد از DMT می تواند از این اثر جلوگیری کند یا خیر. با استفاده از آرایه‌های الکترودی میکروسیم، پتانسیل میدان موضعی را در موش‌های جوان (4-5 ماهه) و مسن (11-13 ماهه) برای بررسی اثر الکتروفیزیولوژیکی وزوز گوش در هیپوکامپ شکمی (vHipp) و پره فرونتال داخلی ثبت کردیم.

قشر (mPFC) در یک میدان باز و 1 ساعت پس از تزریق سالیسیلات (300 میلی‌گرم بر کیلوگرم) و ماز به‌علاوه بالا. ما دریافتیم که رفتار شبه اضطرابی و افزایش نوسانات تتا2 (4 تا 6 هرتز)، به دنبال قبل از درمان با سالیسیلات، فقط در موش‌های جوان (شنوایی طبیعی) رخ می‌دهد.

ما همچنین نشان می‌دهیم که تتا۲ و نوسانات گامای آهسته در vHipp و mPFC به صورت مکمل در طول تست‌های اضطراب در حضور سالیسیلات افزایش می‌یابند. در نهایت، نشان می‌دهیم که موش‌ها قبل از درمان با یک دوز توهم‌زا 5-MeO-DMT از رفتارهای اضطراب‌مانند و افزایش نوسانات تتا2 و آهسته گاما پس از تزریق سالیسیلات در موش‌های جوان با شنوایی عادی جلوگیری می‌کند.

این کار بیشتر از این فرضیه حمایت می کند که رفتارهای اضطراب مانند پس از تزریق سالیسیلات توسط وزوز گوش ایجاد می شود و نیاز به شنوایی طبیعی دارد. علاوه بر این، نتایج ما نشان می دهد که ترکیبات توهم زا می توانند در درمان اضطراب مرتبط با وزوز گوش موثر باشند.

کاربرد استفاده از 5-متوکسی-N,N-دی متیل تریپتامین

بیشتر افرادی که از این ماده درمانی استفاده می‌کنند، تجربه تغییرات شدید و ناگهانی در سطح آگاهی و واکنش‌های عاطفی دارند که به طور قابل توجهی می‌تواند بهبودی در تعاملات اجتماعی و روابط شخصی آن‌ها را دنبال کند. با این حال، مصرف این ماده روان‌گردان به صورت تجربی و بدون نظارت پزشکی ممکن است به عوارض جانبی مانند تشنج، تشنج ، تشنج ، افزایش ضربان قلب، اضطراب و یا افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های روانی منجر شود.

از آنجا که 5-MeO-DMT یک ماده ممنوعه در بسیاری از کشورها است، استفاده از آن برای هرگونه هدف تفریحی یا غیرقانونی کاملاً غیرقانونی است. در صورت تمایل به تجربه این ماده به عنوان یک درمان، بهتر است با پزشک یا متخصص روان‌درمانی مشورت کنید.

مشخصات محصول

کد: M2381

برند: سیگما آلدریچ
نام ماده: 5-متوکسی-N,N-دی متیل تریپتامین
مترادف(ها): 3-(2-Dimethylaminoethyl)-5-methoxyindol, 3-[2-(Dimethylamino)ethyl]-5-methoxyindole، 5-MeO-DMT، 5-Methoxy-DMT، 5-OMe-DMT
فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C13H18N2O
شماره CAS: 1019-45-0
وزن مولکولی: 218.29
شماره EC: 213-813-2
شماره MDL: MFCD00005658
شناسه ماده PubChem: 24278119

برهمکنش های رفتاری و فارماکوکینتیکی بین مهارکننده های مونوآمین اکسیداز و توهم زا 5-متوکسی-N، N-دی متیل تریپتامین.
فارماکولوژی، بیوشیمی و رفتار (2016-01-19)
آدام ال هالبرشتات
PMID26780349

5-متوکسی-N,N-دی متیل تریپتامین کدM2381-minخلاصه

مهارکننده های مونوآمین اکسیداز (MAOIs) اغلب همراه با مواد توهم زا تریپتامین مصرف می شوند، اما اطلاعات نسبتا کمی در مورد عواقب استفاده ترکیبی از آنها وجود دارد. ما قبلاً نشان داده‌ایم که مهارکننده‌های مونوآمین اکسیداز-A (MAO-A) مشخصات حرکتی توهم‌زا 5-متوکسی-N,N-دی متیل تریپتامین (5-MeO-DMT) را در موش‌های صحرایی تغییر می‌دهند و برهمکنش آن را با گیرنده‌های 5-HT2A افزایش می‌دهند.

هدف از مطالعات حاضر بررسی مکانیسم تعامل بین 5-MeO-DMT و MAOIها و تعیین اینکه آیا سایر پاسخ های رفتاری به 5-MeO-DMT به طور مشابه تحت تاثیر قرار می گیرند یا خیر بود. توهم زاها مهار پیش پالس (PPI) را در موش‌ها مختل می‌کنند، اثری که معمولاً با فعال‌سازی 5-HT2A ایجاد می‌شود.

5-MeO-DMT همچنین PPI را مختل می کند، اما این اثر در درجه اول به فعال سازی 5-HT1A نسبت داده می شود. مطالعات حاضر بررسی کردند که آیا MAOI می‌تواند سهم مربوطه گیرنده‌های 5-HT1A و 5-HT2A را در تأثیرات 5-MeO-DMT بر PPI تغییر دهد. مجموعه‌ای از مطالعات برهمکنش با استفاده از آنتاگونیست 5-HT1A WAY-100635 و آنتاگونیست 5-HT2A MDL 11939 برای ارزیابی سهم مربوطه این گیرنده‌ها به اثرات رفتاری 5-MeO-DMT در موش‌های تحت درمان با MAOI انجام شد.

اثرات مهار MAO-A بر فارماکوکینتیک 5-MeO-DMT و متابولیسم آن به بوفوتنین با استفاده از کروماتوگرافی مایع-الکترواسپری-یونیزاسیون یونیزاسیون انتخابی- طیف سنجی جرمی پشت سر هم (LC-ESI-SRM-MS/MS) مورد بررسی قرار گرفت. 5-MeO-DMT (1mg/kg) هنگام آزمایش 45 دقیقه پس از تزریق هیچ تأثیری بر PPI نداشت، اما PPI را در حیواناتی که از قبل با کلروژیلین مهارکننده MAO-A یا پارژیلین بازدارنده MAO-A/B درمان شده بودند، مختل کرد.

اثر ترکیبی 5-MeO-DMT و pargyline بر PPI با پیش تیمار با WAY-100,635 یا MDL 11,939 مخالفت شد. مهار MAO-A باعث افزایش سطح 5-MeO-DMT در پلاسما و کل مغز شد، اما تأثیری بر تبدیل 5-MeO-DMT به بوفوتنین نداشت، که مشخص شد ناچیز است. نتایج حاضر تأیید می کند که 5-MeO-DMT می تواند PPI را با فعال کردن 5-HT2A مختل کند، و نشان می دهد که MAOI ها فارماکودینامیک 5-MeO-DMT را با افزایش تجمع آن در سیستم عصبی مرکزی تغییر می دهند.

 

توهم زا طبیعی 5-MeO-DMT، جزء Ayahuasca، عملکرد قشر مغز را در موش مختل می کند: معکوس شدن توسط داروهای ضد روان پریشی.
مجله بین المللی نوروسایکوفارماکولوژی (22/03/2014)
مائوریتسیو اس ریگا، گوادالوپه سوریا، رائول تودلا، فرانسیس آرتیگاس، پائو سلادا
PMID24650558

خلاصه

5-متوکسی-N،N-دی متیل تریپتامین (5-MeO-DMT) یک جزء توهم زا طبیعی از Ayahuasca است، یک نوشیدنی آمازونی که به طور سنتی برای اهداف آیینی، مذهبی و درمانی استفاده می شود و به طور فزاینده ای برای اهداف تفریحی در ایالات متحده و اروپا استفاده می شود. 5MeO-DMT به دلیل خواص توهم زایی آن برای تحقیقات اسکیزوفرنی مورد علاقه بالقوه است.

دو عامل سایکوتیمتیک دیگر، فن سیکلیدین و 2،5-دی متوکسی-4-یودو-فنیل لیزوپروپیلامین (DOI)، به طور قابل توجهی فعالیت عصبی را مختل می کنند و قدرت نوسانات قشر با فرکانس پایین (<4 هرتز، LFCO) را در قشر پیش پیشانی داخلی جوندگان (mPFC) کاهش می دهند.

در اینجا ما اثر 5-MeO-DMT را بر عملکرد قشر مغز و بازگشت احتمالی آن توسط داروهای ضد روان پریشی بررسی کردیم. علاوه بر این، فعالیت منطقه‌ای مغز با تصویربرداری تشدید مغناطیسی عملکردی وابسته به سطح اکسیژن خون (BOLD) ارزیابی شد. 5-MeO-DMT فعالیت mPFC را مختل کرد، تخلیه 51 و 35 درصد از نورون های هرمی ثبت شده را افزایش و کاهش داد و (31-٪) قدرت LFCO را کاهش داد.

اثر دوم به فعال شدن گیرنده 5-HT1A و 5-HT2A بستگی داشت و توسط هالوپریدول، کلوزاپین، ریسپریدون و آگونیست mGlu2/3 LY379268 معکوس شد. به همین ترتیب، 5-MeO-DMT پاسخ های BOLD را در قشر بینایی (V1) و mPFC کاهش داد. اختلال در فعالیت قشر مغز ناشی از 5-MeO-DMT شبیه آنچه توسط فن سیکلیدین و DOI ایجاد می شود.

این، همراه با معکوس شدن توسط داروهای ضد روان پریشی، نشان می دهد که تغییرات قشر مشاهده شده مربوط به عمل سایکوتیمتیک 5-MeO-DMT است. به طور کلی، مدل حاضر ممکن است به درک اساس عصبی زیستی توهمات و شناسایی اهداف جدید در توسعه داروهای ضد روان پریشی کمک کند.

قیمت – فروش 5-متوکسی-N,N-دی متیل تریپتامین کدM2381

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات  سیگماآلدریچ 5-متوکسی-N,N-دی متیل تریپتامین می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت 5-متوکسی-N,N-دی متیل تریپتامین میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)