دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

آلفانفتول 1-نفتول

آلفانفتول 1-نفتول کد822289، که به نام ۱-نفتول هم شناخته می‌شود، یک ترکیب شیمیایی است که از خانواده الکل‌ها است. فرمول شیمیایی آن C10H15N می‌باشد. این ترکیب بطور عمومی به صورت مایع بی رنگ یا قهوه‌ای و در برخی موارد به صورت جامد در دسترس است. از آلفانفتول به عنوان یک ماده موثره در ساختن انواع محصولات شیمیایی استفاده می‌شود، از جمله سازهای پلیمری، داروها، عطرها و اسانس‌ها. همچنین، به عنوان یک ماده ترکیبی، در تولید مواد حس‌گرهای شیمیایی و داروهای مختلف نیز به کار می‌رود. شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. آلفانفتول 1-نفتول کد822289 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

آلفانفتول (1-نفتول) کد822289

ترکیبات شیمیایی آلفانفتول (1-نفتول) کد822289

آلفانفتول (1-نفتول) کد822289 ، یا a- نفتول ، یک ترکیب آلی با فرمول C10H7OH می باشد. این محصول به رنگ سفید موجود است . این ایزومر 2- نفتلی می باشد که با قرار گیری گروه هیدروکسیل بر روی حلقه نفتالین متفاوت است. محصول فوق تولید شرکت بزرگ مرک آلمان می باشد که این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد. قابل ذکر است که کمپانی مرک چندی پیش امتیاز شرکت سیگماآلدریچ امریکا را خریداری کرده و از آن پس تمامی تولیدات این شرکت تحت نظارت و لیسانس مرک آلمان تولید می گردد. همانطور که می دانید محصولات سیگماآلدریچ بیشتر در بخش تخصصی فعالیت دارد.

1-نفتول کد مرک 822289

مشخصات آلفانفتول 1-نفتول کد822289

 • نام اورجینال ماده: Naphthol-1
 • کد محصول: 822289
 • اسم دوم محصول: Hydroxynaphthalene-1
 • فرمول خطی: C10H8O
 • CAS Number: 90-15-3
 • مولار: 144,17g/mol
 • قابلیت حل: 200C)g/l)0.1
 • جوش: 0C96-94
 • تراکم: g/cm3(200C) 1.28
 • آتش گرفتن: 0C125
 • جرم مولی: 144,17 گرم در مول
 • تراکم: 1,1 گرم در سانتی متر مکعب
 • نقطه جوش: 288 درجه سانتیگراد
 • شکل ظاهری: جامد بدون رنگ یا سفید ؛ مواد تجاری اغلب به شدت رنگ می شوند
 • شناسه: ChemSpider

1-نفتول کد مرک 822289

آلفانفتول در صنعت پلاستیک

آلفانفتول در صنعت پلاستیک به عنوان یک ماده افزودنی یا سازنده اصلی در تولید انواع پلیمرها استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک مونومر در فرآیندهای تولید پلاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرد تا به شکل یک زنجیره پلیمری تجمع کند و به پلاستیک نهایی خواص مختلفی از جمله استحکام، انعطاف‌ پذیری و مقاومت شیمیایی بدهد. استفاده از آلفانفتول در تولید پلاستیک‌ها به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی مناسب آن مورد توجه قرار گرفته است و بهبود مشخصات نهایی محصولات پلاستیکی را فراهم می‌کند.

کاربرد آلفانفتول

آلفانفتول، یا همان ۱-نفتول، در صنایع مختلف به‌عنوان یک ماده مهم و چندمنظوره به‌کار می‌رود. برخی از کاربردهای آن عبارتند از:
 1. صنایع پلاستیک: آلفانفتول به عنوان مونومر و یا ترکیبی در تولید انواع پلیمرها و پلاستیک‌ها استفاده می‌شود.
 2. تولید مواد شوینده: این ترکیب به‌عنوان یک ماده فعال در ترکیبات مایع ظرفشویی، صابون، شامپو و مواد شوینده دیگر به‌کار می‌رود.
 3. صنایع دارویی: آلفانفتول در ترکیبات دارویی به‌عنوان ماده فعال به‌کار می‌رود، مثلاً در برخی از داروهای ضد التهابی و ضد درد.
 4. صنایع عطرسازی: به‌عنوان یکی از مواد اصلی در ترکیب عطرها و اسانس‌ها به‌کار می‌رود.
 5. تولید مواد حس‌گرهای شیمیایی: آلفانفتول در ترکیب مواد حس‌گرهای شیمیایی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. آلفانفتول 1-نفتول
این ترکیب به دلیل ویژگی‌های شیمیایی و فیزیکی‌اش، در صنایع مختلف به‌عنوان یک ماده مهم شناخته شده و کاربردهای گسترده‌ای دارد. آلفانفتول 1-نفتول

خرید آلفانفتول 1-نفتول

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی و اطلاع از قیمت آلفانفتول 1-نفتول با کیفیت بالا را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید آلفانفتول 1-نفتول کد822289 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

1-نفتول کد مرک 822289

آلفانفتول در تولید مواد شوینده

آلفانفتول در تولید مواد شوینده مانند مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، شامپو، صابون و محصولات بهداشتی دیگر استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک ماده فعال در مواد شوینده عمل می‌کند و خواص شیمیایی مناسبی از جمله انحلال دهندگی، خواص ضد باکتریایی و ضدعفونی کننده دارد. همچنین، آلفانفتول به عنوان یک عامل افزودنی به مواد شوینده اضافه می‌شود تا کیفیت و کارایی این محصولات بهبود یابد و عملکرد بهتری در حذف لکه‌ها و آلودگی‌های مختلف از سطوح مختلف فراهم شود.

آلفانفتول در ترکیبات دارویی

آلفانفتول یکی از ترکیباتی است که در ترکیبات دارویی استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک ماده فعال در برخی از داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. آلفانفتول به دلیل خواص شیمیایی و دارویی خود، به عنوان یک مواد ضد التهابی، ضد درد و گاهی اوقات به عنوان ضد حساسیتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب همچنین ممکن است در ترکیبات دیگری که به عنوان یک ماده افزودنی در داروها استفاده می‌شوند نیز حضور داشته باشد تا خواص و عملکرد داروها بهبود یابد. آلفانفتول 1-نفتول

نقش آلفانفتول در درمان بیماری ها

آلفانفتول در درمان برخی بیماری‌ها و شرایط به عنوان یک ماده فعال مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل خواص ضد التهابی، ضد درد و ضد حساسیتی که دارد، در درمان برخی از بیماری‌ها و علائم آنها مفید است. برخی از کاربردهای آلفانفتول در درمان شامل استفاده در داروهای ضد التهابی، داروهای ضد درد موضعی، داروهای ضد حساسیت و همچنین در برخی از محصولات پوستی می‌باشد. با این حال، استفاده از آلفانفتول و داروهای حاوی آن باید تحت نظر پزشک و با رعایت دستورات و دستورالعمل‌های مربوطه صورت گیرد. آلفانفتول 1-نفتول

فروش آلفانفتول 1-نفتول کد مرک 822289

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص آلفانفتول (1-نفتول) کد822289 می باشد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت دریافت قیمت آلفانفتول 1-نفتول کد822289  (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)