دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181

آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181 یک ترکیب شیمیایی با فرمول (NH₄)₄[Mo₇O₂₄]·4H₂O است. این ترکیب بلورهای سفیدی تشکیل داده و در آب حل می‌شود. فرمول شیمیایی آن نشان‌دهنده حاوی یون آمونیوم و یون هپتامولیبدات می‌باشد.

آمونیوم هپتامولیبدات چهارآبه در صنایع مختلف شیمیایی و تحقیقات علمی به‌عنوان کاتالیزور، شاخص کیفی در تجزیه و تحلیل شیمیایی، و منبع مولیبدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب خاصیت حلالیت در آب و خصوصیات شناسایی فلزات را فراهم می‌کند.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181

آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181 (Ammonium heptamolybdate) یک ترکیب شیمیایی است که از آمونیوم و هپتامولیبدات (Mo7O24^6-) تشکیل شده است. فرمول شیمیایی این ترکیب به صورت (NH₄)₄[Mo7O24] 4H₂O نمایش داده می‌شود. در این فرمول، (NH₄)⁺ نمایانگر یون آمونیوم و [Mo7O24]⁶⁻ نمایانگر یون هپتامولیبدات می‌باشد.

آمونیوم هپتامولیبدات اغلب به صورت تتراهیدرات (با چهار مولکول آب) و گاهی به صورت تتراهیدرات آنیدرات (با چهار مولکول آب و بدون آب) در دسترس است. این ترکیب به شکل پودر سفید بلوری ظاهر می‌شود و در آب حل می‌شود.

آمونیوم هپتامولیبدات چهارآبه به عنوان یک ترکیب شیمیایی با اهمیت در فعالیت‌های کاتالیزی و تحقیقات شیمیایی مورد استفاده قرار گرفته و به عنوان یک ابزار مهم در تجزیه و تحلیل شیمیایی به‌شمار می‌رود.

آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181

مشخصات آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181

 • مترادف: Ammonium molybdate, Hexammonium heptamolybdate 4-hydrate
 • CAS: 12054-85-2
 • EC Number: 234-722-4
 •  Molar Mass: 1235.86 g/mol
 •  Chemical Formula: (NH₄)₆Mo₇O₂₄ * 4 H₂O
 • Hill Formula: H₂₄Mo₇N₆O₂₄ * 4 H₂O

خواص آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه 

 • NH4)6Mo7O24 * 4 H2O)                                 فرمول شیمیایی
 • NH4)6Mo7O24 * 4 H2O)                                  فرمول مولکولی
 • (2.498g/cm3(200C                                         چگالی
 • 900C Elimination of water of crystallisation       دمای ذوب
 • Store at +50C to +300C                                 شرایط نگهداری
 • for analysis ACS,ISO,Reag.ph Eur                    گرید

مشخصات آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181-

کاربردهای آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181

۱. کاتالیزور: این ترکیب به عنوان کاتالیزور در برخی از واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به ویژه در سنتز ترکیبات آلی. آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181

۲. تشخیص فلزات: آمونیوم هپتامولیبدات برای تشخیص و ترسیم فلزات مختلف، به ویژه سیاهکننده‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرد. واکنش‌های رنگی و تغییر شکل آن با فلزات مختلف این ترکیب را به عنوان یک شاخص کیفی در تجزیه و تحلیل شیمیایی می‌سازد.

۳. سنتز نانوذرات: آمونیوم هپتامولیبدات در تهیه نانوذرات مولیبدن به عنوان یک مواد مهم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۴. سنتز کریستال‌ها: این ترکیب برای سنتز کریستال‌های مولیبدن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آمونیوم هپتامولیبدات به دلیل ویژگی‌های شیمیایی خود، در صنایع مختلف شیمیایی و تحقیقات علمی به کار می‌رود.

هگزا آمونیوم هپتا مولیبدات یا آمونیوم مولیبدات ترکیبی آلی با فرمول شیمیایی N6H24Mo7O24 است. این جامد سفید رنگ اغلب برای سادگی آمونیوم مولیبدات نامیده می شود. آمونیوم مولیبدات بیشتر به صورت چهار آبه یافت می شود.

خصوصیات آمونیوم مولیبدات 4 آبه

آمونیوم مولیبدات (Ammonium molybdate) یک ترکیب شیمیایی است که به صورت چهارهیدرات (با چهار مولکول آب) در دسترس است. خصوصیات این ترکیب شیمیایی عبارتند از: آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181

۱. فرمول شیمیایی: آمونیوم مولیبدات چهارهیدرات دارای فرمول شیمیایی (NH₄)₆Mo₇O₂₄·4H₂O می‌باشد. در این فرمول، (NH₄)⁺ نمایانگر یون آمونیوم و Mo₇O₂₄⁶⁻ نمایانگر یون مولیبدات می‌باشد.

۲. شکل ظاهری: آمونیوم مولیبدات چهارهیدرات به صورت پودر سفید بلوری ظاهر می‌شود.

۳. حلالیت: این ترکیب در آب حل می‌شود و محلول حاصل شده دارای رنگ زرد به سفید می‌باشد.

۴. کاربردها: آمونیوم مولیبدات در صنایع مختلف شیمیایی به عنوان یک منبع مولیبدن، کاتالیزور در واکنش‌های شیمیایی، و در تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۵. استفاده در تجزیه و تحلیل شیمیایی: این ترکیب به عنوان یک شاخص کیفی برای شناسایی و تشخیص یون‌های فلزی، به ویژه یون‌های فسفات، مورد استفاده در تجزیه و تحلیل شیمیایی قرار می‌گیرد.

۶. تهیه نانوذرات مولیبدن: آمونیوم مولیبدات در فرآیندهای سنتز نانوذرات مولیبدن نیز استفاده می‌شود.

۷. استفاده در صنایع کشاورزی: برخی از ترکیبات مولیبدن، از جمله آمونیوم مولیبدات، به عنوان کودهای مولیبدنی در صنایع کشاورزی برای افزایش رشد گیاهان و تقویت فرآیند‌های فیزیولوژیکی گیاهان به کار می‌روند.

آمونیوم مولیبدات با توجه به خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خود در مختلف صنایع و زمینه‌های تحقیقاتی به کار می‌رود.

آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181 در بخش آزمایشگاهی و صنعتی کاربردهای فراوانی دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود

خرید آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده اسید استئاریک سیگما با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خرید آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181-min

اقدامات بیوشیمی آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه

آمونیوم هپتامولیبدات چهارآبه در زمینه بیوشیمی نیز اقدامات مهمی دارد. در زیر به برخی از اقدامات بیوشیمیایی آمونیوم هپتامولیبدات چهارآبه اشاره شده است: آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181

 1. تأثیر بر آنزیم‌ها: آمونیوم هپتامولیبدات چهارآبه ممکن است بر برخی از فعالیت‌های آنزیمی در سلول‌ها تأثیر بگذارد. این ترکیب ممکن است به عنوان یک مهارکننده یا فعال‌کننده آنزیم‌ها عمل کند و در مطالعات بیوشیمیایی برای درک عملکرد آنزیم‌ها مورد استفاده قرار گیرد.
 2. مطالعه راهکارهای دارویی: آمونیوم هپتامولیبدات چهارآبه به عنوان یک ترکیب شیمیایی در مطالعات داروسازی و راهکارهای دارویی نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. این ترکیب ممکن است در طراحی داروها یا ارزیابی اثرات داروهای مختلف بر روی فرآیندهای بیوشیمیایی کمک کند.
 3. تحقیقات در زمینه پروتئین‌ها: آمونیوم هپتامولیبدات چهارآبه در تحقیقات مرتبط با پروتئین‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب ممکن است در استخراج و تصویربرداری پروتئین‌ها نقش داشته باشد و به تعیین ساختارهای پروتئینی کمک کند.
 4. تأثیر بر فرآیندهای متابولیک: مطالعات بیوشیمیایی با آمونیوم هپتامولیبدات چهارآبه ممکن است به درک بهتر از فرآیندهای متابولیک در سلول‌ها کمک کند. این ترکیب ممکن است به عنوان یک نمونه مدل در مطالعات متابولومیک و فعالیت سلولی به کار رود.

با توجه به ویژگی‌های شیمیایی آمونیوم هپتامولیبدات چهارآبه، این ترکیب در تحقیقات بیوشیمی و بیولوژیکال مورد توجه قرار گرفته و به عنوان یک ابزار تحقیقاتی بسیار مفید در مطالعات بر روی سلول‌ها و فرآیندهای بیولوژیک به کار می‌رود.

قیمت – فروش آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فروش آمونیوم هپتامولیبدات 4آبه کد101181 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)