دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

آمونیوم مونو وانادات کد 101226

آمونیوم مونو وانادات کد 101226 یک ترکیب شیمیایی است که از ترکیب آمونیاک و وانادیم پنتا اکساید تشکیل می‌شود. این ترکیب به دلیل ویژگی‌های خاص خود مانند خواص آنتی‌اکسیدانی و قابلیت اکسیداسیون، در برخی از صنایع شیمیایی، بهداشتی و دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. آمونیوم مونو وانادات به عنوان یک کاتالیزور موثر در برخی واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از این ترکیب به عنوان یک ماده ضد زنگ و محافظتی در برخی از محصولات فلزی نیز استفاده می‌شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. آمونیوم مونو وانادات کد 101226  یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

آمونیوم مونو وانادات کد 101226

آمونیوم مونو وانادات کد101226 با نام دیگر آمونیوم متا وانادات نیز شناخته می شود. این ماده یک ترکیب غیر آلی و با فرمول شیمیایی NH4VO3  است که به شکل چامد و با رنگ سفید وجود دارد. اگر چه در اغلب موارد بدلیل ناخالصی های وانادیم اکسید زرد رنگ است. این ترکیب از اضافه شدن نمکهای آمونیوم به محلولی از یون های وانادات تهیه می گردد که یک ساختار پلیمری می باشد. این ساختار از زنجیره های VO3 تشکیل شده است که این زنجیره ها از طریق پیوند هیدروژن با یون های آمونیوم در ارتباط هستند.

تاریخچه آمونیوم مونو وانادات

آمونیوم مونو وانادات یک ترکیب شیمیایی است که از ترکیب آمونیاک و وانادیم پنتا اکساید به دست می‌آید. تاریخچه دقیق و جامع این ترکیب ممکن است به مطالعات دقیق در منابع علمی اختصاص یابد. با این حال، تحقیقات نشان می‌دهد که آمونیوم مونو وانادات برای اولین بار در زمان‌های نسبتاً اخیر به عنوان یک ترکیب شیمیایی شناخته شد.

این ترکیب به دلیل خواص خاص و قابلیت‌های مختلفی که دارد، در زمینه‌های مختلف شیمیایی، بیولوژیکی و صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است. مطالعات بیشتر در زمینه اثرات و کاربردهای این ترکیب، اطلاعات دقیق‌تری درباره تاریخچه آن ارائه خواهد داد.

اطلاعات محصول آمونیوم مونو وانادات

 • کد: 101226
 • نام ماده: آمونیوم مونو وانادات
 • فرمول شیمیایی: NH4VO3
 • فرمول مولکولی: NH4VO3
 • چگالی: (2.3g/cm3 (200C
 • دمای ذوب: (2000C (decomposition
 • شرایط نگهداری: Store at +50C to +300C

خصوصیات  آمونیوم مونو وانادات کد 101226

 •  آمونیوم مونو وانادات کد 101226 محلول در اتانول آمین و دی اتانول آمین است.
 • آمونیوم متا وانادات نا محلول در اتر، آمونیوم کلرید و الکل است.

خواص آمونیوم مونو وانادات

آمونیوم مونو وانادات یک ترکیب شیمیایی است که دارای خواص ویژه‌ای است که مورد توجه قرار گرفته‌اند. برخی از خواص این ترکیب عبارتند از:آمونیوم مونو وانادات کد 101226

۱. خواص آنتی‌اکسیدانی: آمونیوم مونو وانادات برای محافظت از مواد در برابر اکسیداسیون و تخریب ناشی از فرایندهای شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۲. قابلیت اکسیداسیون: این ترکیب به عنوان یک عامل اکسید کننده در برخی واکنش‌های شیمیایی کاربرد دارد.

۳. کاربرد در محافظت از فلزات: آمونیوم مونو وانادات به عنوان یک ماده ضد زنگ و محافظتی در صنایع مختلف فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۴. کاربردهای در صنایع بهداشتی و آرایشی: این ترکیب به عنوان ماده افزایش دهنده پایداری و کیفیت محصولات در برخی از محصولات بهداشتی و آرایشی استفاده می‌شود.آمونیوم مونو وانادات کد 101226

خرید و فروش آمونیوم مونو وانادات کد 101226

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده آمونیوم مونو وانادات کد 101226 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. محیط کشت برلیانت گرین بابل براث

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد آمونیوم مونو وانادات

آمونیوم مونو وانادات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل ویژگی‌های خاص خود مانند خواص آنتی‌اکسیدانی و قابلیت اکسیداسیون، در برخی از صنایع شیمیایی و دارویی مورد توجه قرار می‌گیرد. کاربردهای اصلی آن شامل موارد زیر می‌شود:

 • به عنوان کاتالیزور در برخی واکنش‌های شیمیایی
 • در تولید مواد ضد زنگ و محافظتی برای محصولات فلزی
 • در برخی از صنایع بهداشتی و آرایشی به عنوان ماده افزایش دهنده پایداری و کیفیت محصولات
 • در صنایع مواد غذایی به عنوان یک ماده افزودنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • به طور کلی، آمونیوم مونو وانادات به دلیل ویژگی‌های شیمیایی خود در تقویت و بهبود خواص محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • از آمونیوم متا وانادات به عنوان معرف مانلدین استفاده می شود.
 • وانادات ها با توجه به ساختارشان شبیه ساختار فسفات ها رفتار می کنند، به همین ترتیب می توانند برای فعالیت های بیولوژیکی استفاده شوند.
اقدامات بیوشیمیایی آمونیوم مونو وانادات

برای مطالعه اقدامات بیوشیمیایی آمونیوم مونو وانادات، نیاز به تحقیقات بیشتر در منابع علمی معتبر می‌باشد. اما به طور کلی، برخی از اقدامات بیوشیمیایی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • ارتباط با آنزیم‌ها: مطالعه تأثیرات آمونیوم مونو وانادات بر برخی از آنزیم‌ها و فعالیت آن‌ها در سیستم‌های بیولوژیکی مختلف.
 • ارتباط با مسیرهای متابولیک: بررسی تأثیرات این ترکیب بر مسیرهای متابولیک داخل سلول‌ها و سیستم‌های زیستی مختلف.
 • اثرات سمیت: بررسی سمیت آمونیوم مونو وانادات در سلول‌ها و ارتباط آن با عملکرد سیستم‌های زیستی مانند سیستم عصبی، سیستم ایمنی و سایر سیستم‌های حیاتی.
 • تأثیرات آنتی‌اکسیدانی: بررسی قابلیت‌های آنتی‌اکسیدانی آمونیوم مونو وانادات در محافظت از سلول‌ها در مقابل خطرات اکسیداسیون و تغییرات شیمیایی.

برای اطلاعات دقیق‌تر و جامع‌تر، تحقیقات دقیق‌تر در زمینه‌های بیوشیمیایی و زیست شناسی مولکولی این ترکیب مورد نیاز است.

خرید فروش- آمونیوم مونو وانادات کد 101226

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی آمونیوم مونو وانادات کد 101226  می باشد. این شرکت در زمینه واردات و توضیع این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)