دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک نمک آمونیوم و اسید هیدروکلریک تشکیل شده است. فرمول شیمیایی این ترکیب C2H5NH3Cl می‌باشد. این ماده به صورت جامد به رنگ سفید یا بلورین ظاهر می‌شود و دارای خواص حلالیت در آب می‌باشد.

اتیل آمونیوم کلراید در موارد مختلفی به کار می‌رود. یکی از کاربردهای رایج آن در صنایع نساجی به عنوان عامل انتقال حرارت است. همچنین، در آزمایشگاه‌های شیمیایی به عنوان یک ماده افزودنی و یا به منظور تنظیم pH نمونه‌ها استفاده می‌شود. همچنین، در برخی فرآیندهای صنعتی و شیمیایی به عنوان یک عامل کاتیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما باید با احتیاط از این ماده استفاده شود زیرا ممکن است خطرات ایمنی و سلامتی را ایجاد کند.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. اتیل متیل کتون کد 106014 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 به انگلیسی ( Ethylammonium chloride )به فرمول C2H8ClN یک ماده ی ارگانیک است، به شکل جامد سفید رنگ بوده این ماده عمدتا برای سنترهای اورگانیک مورد استفاده قرار میگیرد.

وابستگی دما ساختار اتیل آمونیوم کلراید MERCK توسط آزمایشگاه پراش پودر اشعه X به صورت موازی آزمایشگاهی مورد بررسی قرار گرفته است. یک انتقال چند شکل از یک فاز LT مونوکلینیک به یک فاز HT چهار قطبی در 358 K. مشاهده شده است. چنین تحولاتی دارای ویژگی بازسازی است. گسترش حرارتی هر دو پلیمر به عنوان یک نتیجه از سازمان آنها از طریق یک شبکه تعامل ناهمسانگرد کوچک و ناپایدار است.

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874-

کاربرد اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

خواص ساختاری یک مخلوط آب اتیل آمونیوم کلراید MERCK آب در شرایط محیط نیز با استفاده از یک رویکرد یکپارچه، که ترکیبی از اندازه گیری پراش اشعه X و شبیه سازی دینامیک مولکولی با هر دو مدل آب SPC / E و TIP5P است، مورد بررسی قرار گرفت. با پالایش یک پتانسیل تعامل واحد، توافق بسیار خوبی بین الگوهای پراش نظری و تجربی به خصوص در مورد شبیه سازی TIP5P حاصل شد.

یک رفتار ساختاری پیچیده که در آن کاتیونها و آنیونها پوسته هیدراسیون کاملاً بسته از خود را ندارند، برجسته شده است. در مقابل، “جفت های یونی مشترک با حلال” تشکیل می شوند، که در آن یک یا چند مولکول آب به عنوان پلی بین یون های کلرید و اتیل آمونیوم عمل می کنند. علاوه بر این، یک همبستگی قوی بین آب و آب یافت می شود، نشان می دهد که مولکول های آب موجود در مخلوط تمایل به جمع شدن و تشکیل خوشه های آب دارند.

 • برای سنتز های آلی مورد استفاده قرار میگیرد.
 •  جهت توسعه زنجیره ها.
 •  قابلیت جلوگیری از اشتعال.

مشخصات اتیل آمونیوم کلراید – کد 800874

 • کد: 800874
 • نام لاتین: Ethylammonium chloride
 • اسم دوم: Ethylamine hydrochloride
 • فرمول: C2H8ClN
 • C A S NUMBER :557-66-4
 • مولار: 81.54 g/mol
 • قابلیت محلول شدن: (20 °C) soluble
 • درجه ذوب:107  – 108 °C
 • مترادف: اتیلامین هیدروکلراید ، کلرید اتیل آمونیوم
 • بسته بندی: 250g – 1kg

مشخصات اتیل آمونیوم کلراید - کد 800874

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 – نمایندگی مرک آلمان در ایران

شرکت دانش پژوهان شیمی  نماینده رسمی از نمایندگی مرک آلمان در ایران می باشد که در زمینه محصولات مرک از جمله اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 مرک آلمان، فعالیت گسترده ای دارد. نمایندگی شرکت MERCK مرک آلمان با نام گروه MERCK GROP به عنوان نمایندگی اصلی فروش محصولات شناخته می شود. نمایندگی شرکت MERCK مرک آلمان، یک شرکت چندملیتی است.

بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی و محیط کشت های میکروبی دردنیا میباشد. در قرن هفدهم میلادی و در سال ۱۶۶۸ در کشور آلمان تاسیس شد.  قدمت ۳۵۰ ساله خود می توان گفت قدیمی ترین شرکت دارویی جهان می باشد.یکی از محصولات آن آمونیوم کلراید کد 800874 مرک آلمان است.

نمایندگی شرکت MERCK مرک آلمان، در مسیرگسترش و توسعه فعالیتهای خود، در زمینه فرآورده های مختلف شیمیایی دارویی، تجهیزات آزمایشگاهی و سایر موارد مربوط گام برداشته است. به طوری که کاتولوگ سال ۱۸۶۰ میلادی این شرکت ۸۰۰ محصول اختصاصی را دربر داشته. در حال حاضر ده هزار ماده شیمیایی آزمایشگاهی مرک و بیش از ۴۰ هزار محصول تخصصی در شرکت مرک MERCK تولید می شود. این کار چشم گیرا با مجموعه ای قریب به ۲۵هزار نفر امکان پذیر گشته است.

امروزه نام شرکت MERCK یکی از معتبرترین و مشهورترین مجموعه های فعال در عرصه بین الملل تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک و دارویی است. اگرچه نمایندگی شرکت MERCK مرک آلمان،بزرگترین شرکت دارویی جهان نیست.

خرید اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده اسید استئاریک سیگما با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خرید اتیل آمونیوم کلراید کد 800874-

برند نمایندگی MERCK مرک آلمان

برند نمایندگی MERCK مرک آلمان در سال ۱۶۶۸، فردیش ژاکوب مرک، داروخانه انگل (Engel) را در آلمان خریداری کرد. با گذشت زمان نمایندگی شرکت MERCK مرک، مواد شیمیایی خالصی را تهیه کرد و اولین فرایندهای بیوتکنولوژی در این زمینه آغاز شد. مرک این مواد را به فروش می رساند و در نتیجه این کار به طور رسمی وارد بازار شد.
زمینه اصلی فعالیت نمایندگی شرکت MERCK مرک:

 • مواد شیمیایی
 • دارویی
 • علوم زیستی
 • دارو سازی
 • بیوتکنولوژی
 • لوازم بهداشتی -آرایشی -پلاستیکی

قیمت – فروش اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص محصولات نمایندگی (مرک آلمان ) از جمله اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 مرک آلمان، می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع قیمت اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 مرک آلمان میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)