راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

شماره های تماس:

66859216 – 66859220

09129618292

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 به انگلیسی ( Ethylammonium chloride )به فرمول C2H8ClN یک ماده ی ارگانیک است، به شکل جامد سفید رنگ بوده این ماده عمدتا برای سنترهای اورگانیک مورد استفاده قرار میگیرد.

وابستگی دما ساختار اتیل آمونیوم کلراید MERCK توسط آزمایشگاه پراش پودر اشعه X به صورت موازی آزمایشگاهی مورد بررسی قرار گرفته است. یک انتقال چند شکل از یک فاز LT مونوکلینیک به یک فاز HT چهار قطبی در 358 K. مشاهده شده است. چنین تحولاتی دارای ویژگی بازسازی است. گسترش حرارتی هر دو پلیمر به عنوان یک نتیجه از سازمان آنها از طریق یک شبکه تعامل ناهمسانگرد کوچک و ناپایدار است.

کاربرد اتیل آمونیوم کلراید کد 800874

خواص ساختاری یک مخلوط آب اتیل آمونیوم کلراید MERCK آب در شرایط محیط نیز با استفاده از یک رویکرد یکپارچه ، که ترکیبی از اندازه گیری پراش اشعه X و شبیه سازی دینامیک مولکولی با هر دو مدل آب SPC / E و TIP5P است ، مورد بررسی قرار گرفت. با پالایش یک پتانسیل تعامل واحد ، توافق بسیار خوبی بین الگوهای پراش نظری و تجربی به خصوص در مورد شبیه سازی TIP5P حاصل شد.

یک رفتار ساختاری پیچیده که در آن کاتیونها و آنیونها پوسته هیدراسیون کاملاً بسته از خود را ندارند ، برجسته شده است. در مقابل ، “جفت های یونی مشترک با حلال” تشکیل می شوند ، که در آن یک یا چند مولکول آب به عنوان پلی بین یون های کلرید و اتیل آمونیوم عمل می کنند. علاوه بر این ، یک همبستگی قوی بین آب و آب یافت می شود، نشان می دهد که مولکول های آب موجود در مخلوط تمایل به جمع شدن و تشکیل خوشه های آب دارند.

 • برای سنتز های آلی مورد استفاده قرار میگیرد.
 •  جهت توسعه زنجیره ها.
 •  قابلیت جلوگیری از اشتعال.

مشخصات اتیل آمونیوم کلراید – کد 800874

 • اسم دوم: Ethylamine hydrochloride
 • فرمول: C2H8ClN
 • C A S NUMBER :557-66-4
 • مولار: 81.54 g/mol
 • قابلیت محلول شدن: (20 °C) soluble
 • درجه ذوب:107  – 108 °C
 • مترادف: اتیلامین هیدروکلراید ، کلرید اتیل آمونیوم.

اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 – نمایندگی مرک آلمان در ایران

شرکت دانش پژوهان شیمی  نماینده رسمی از نمایندگی مرک آلمان در ایران می باشد که در زمینه محصولات مرک از جمله اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 مرک آلمان، فعالیت گسترده ای دارد. نمایندگی شرکت MERCK مرک آلمان با نام گروه MERCK GROP به عنوان نمایندگی اصلی فروش محصولات شناخته می شود. نمایندگی شرکت MERCK مرک آلمان، یک شرکت چندملیتی است. بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی و محیط کشت های میکروبی دردنیا میباشد. در قرن هفدهم میلادی و در سال ۱۶۶۸ در کشور آلمان تاسیس شد.  قدمت ۳۵۰ ساله خود می توان گفت قدیمی ترین شرکت دارویی جهان می باشد.یکی از محصولات آن آمونیوم کلراید کد 800874 مرک آلمان است.

نمایندگی شرکت MERCK مرک آلمان، در مسیرگسترش و توسعه فعالیتهای خود، در زمینه فرآورده های مختلف شیمیایی دارویی، تجهیزات آزمایشگاهی و سایر موارد مربوط گام برداشته است. به طوری که کاتولوگ سال ۱۸۶۰ میلادی این شرکت ۸۰۰ محصول اختصاصی را دربر داشته. در حال حاضر،ده هزار ماده شیمیایی آزمایشگاهی مرک و بیش از ۴۰ هزار محصول تخصصی در شرکت مرک MERCK تولید می شود. این کار چشم گیرا با مجموعه ای قریب به ۲۵هزار نفر امکان پذیر گشته است .

امروزه نام شرکت MERCK یکی از معتبرترین و مشهورترین مجموعه های فعال در عرصه بین الملل تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک و دارویی است. اگرچه نمایندگی شرکت MERCK مرک آلمان،بزرگترین شرکت دارویی جهان نیست.

برند نمایندگی MERCK مرک آلمان

برند نمایندگی MERCK مرک آلمان در سال ۱۶۶۸،فردیش ژاکوب مرک، داروخانه انگل (Engel) را در آلمان خریداری کرد.با گذشت زمان نمایندگی شرکت MERCK مرک، مواد شیمیایی خالصی را تهیه کرد.و اولین فرایندهای بیوتکنولوژی در این زمینه آغاز شد. مرک این مواد را به فروش می رساند و در نتیجه این کار به طور رسمی وارد بازار شد .
زمینه اصلی فعالیت نمایندگی شرکت MERCK مرک:

 • مواد شیمیایی
 • دارویی
 • علوم زیستی
 • دارو سازی
 • بیوتکنولوژی
 • لوازم بهداشتی -آرایشی -پلاستیکی

فروش مواد شیمیایی مرک آلمان

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص محصولات نمایندگی (مرک آلمان ) از جمله  اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 مرک آلمان، می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع قیمت اتیل آمونیوم کلراید کد 800874 مرک آلمان، میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216 (ساعات تماس:8.30 الی 19)
021-66859220
واتساپ:09129618292  (24ساعت)