دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

استات منگنز صنعتی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین فروشندگان مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی در ایران است. این شرکت آماده ارائه خدمات در بخش فروش استات منگنز صنعتی با کیفیتی عالی و قیمت مناسب و در مقادیر دلخواه به شما عزیزان می باشد. این محصول ایرانی بوده و بصورت مایع ارائه می گردد. در زیر اطلاعات محصول جهت آگاهی در خدمت شما عزیزان قرار می گیرد.

استات منگنز صنعتی

 استات منگنز صنعتی، این ماده با فرمول شیمیایی Mn(CH3COO)2 یک ترکیب شیمیایی شناخته می شود. استات منگنز و دیگر استات های صنعتی، نمک های غیر آلی می باشند که دارای یک کاتیون فلزی و یک آنیون استات هستند. به طور معمول استات منگنز دارای 4 آب تبلور است، که فرمول شیمیایی آن Mn(CH3COO)2* 4H2O می باشد. استات منگنز در صنعت دارای کاربرد های بسیاری است که از جمله آنها می توان به ساخت کبریت ، کاتالیزور و صنایع فولاد و ذوب آهن نام برد. دانش پژوهان شیمی این امکان را فراهم نموده تا خریدی آسان داشته باشید.

استات منگنز یک ترکیب شیمیایی با فرمول Mn(CH3COO)2 است که نمکی است متشکل از عناصر منگنز و استات (اسید استیک). معمولاً می توان آن را با واکنش اکسید منگنز با اسید استیک در حضور آب به دست آورد. استات منگنز به طور گسترده در بسیاری از کاربردهای صنعتی، از جمله ساخت رنگ، مواد دارویی و سایر مواد شیمیایی استفاده می شود. همچنین گاهی اوقات به عنوان یک اکسیدان در پیروتکنیک و پیروتکنیک های روشنایی استفاده می شود.

روش تولید استات منگنز ضنعتی

استات منگنز از طریق واکنش اکسید منگنز، با اسید استیک طبق واکنش زیر انجام می شود.

Mn3O4 + 2 CH3CO2H > Mn(CH3CO2)2 + Mn2O3 + H2O

Mn3O3 + 2 CH3CO2H > Mn(CH3CO2)2 + CO2 + H2O

کاربردهای استات منگنز صنعتی

  • مورد استفاده در صنعت کبریت سازی، آجر شیشه ای و الکترود جوشکاری
  • استفاده جهت تهیه خوراک دام و طیور
  • به عنوان ماده اصلی در تولید آهن و فولاد شناخته شده است
  • استفاده در تولید باتری های خشک و شیمیایی
  • مورد استفاده در صنعت پتروشیمی جهت اکسیداسیون ترکیبات آلی

نقش استات منگنز در صنعت

سالانه در حدود 90 درصد منگنز مصرفی در جهان در صنایع تولید فولاد و آلیاژهای غیر آلی استفاده می شود. شرکت های باطری سازی با مصرف سالیانه در حدود 40 تا 50 هزار تن و حدود 5 تا 7 درصد مصرف، رتبه دوم را به خود اختصاص دارده است. این ماده به دلیل افزایش مقاومت و سختی و کاهش شکنندگی که دارد به عنوان یکی از اجزاء آلیاژی مورد استفاده قرار گرفته است. به کار گیری از فرو آلیاژهای منگنز باعث ترکیب منگنز و گوگرد شده و ترکیب سولفید منگنز در سرباره را تشکیل می دهد. سرباره ماده ای جانبی و مصنوعی است که به هنگام تولید آهن در کوره های آهن گدازی به وجود می آید.

کاربرد استات منگنز در صنعت شیمی

منگنز در ترکیبات مختلف شیمیایی کاربردهای فراوانی دارد که از جمله آنه می توان به تولید انواع کودها، صنایع شیشه، و سرامیک سازی و انواع رنگ نام برد. یکی از این ترکیبات پر مصرف پرمنگنات پتاسیم و سولفات های منگنز است که پس از صنعت فولاد و باطری سازی بیشترین مصرف منگنز را به خود اختصاص دارده است. پر منگنات پتاسیم به عنوان یک اکسید کننده قوی و سولفات منگنز به عنوان یک محصول واسطه در ساخت فلز منگنز و ساخت دیگر ترکیبات شیمیایی کاربرد دارد.

آیا می توان از استات منگنز در ساخت رنگ استفاده کرد؟

بله، از استات منگنز می توان در ساخت رنگ استفاده کرد. هنگامی که استات منگنز با دی اکسید تیتانیوم و سایر اکسیدها مخلوط می شود، رنگ سفیدی مشابه رنگ سفید مورد استفاده در بسیاری از کاربردهای خانگی و صنعتی تولید می کند. استات منگنز همچنین می تواند به عنوان یک عامل اکسید کننده در ساخت رنگ ها و رنگ ها استفاده شود، زیرا به تثبیت رنگ و بهبود کیفیت رنگ حاصل کمک می کند. به طور کلی، استات منگنز در بسیاری از کاربردهای صنعتی و شیمیایی دیگر استفاده می شود، زیرا یک ترکیب مفید در رنگ ها، رنگ ها و کاربردهای دیگر است.

قیمت – فروش استات منگنز صنعتی

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص فروش استات منگنز صنعتی می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. استات منگنز صنعتی.

استات منگنز به دو صورت صنعتی و آزمایشگاهی به فروش می رسد. نوع صنعتی این محصول با برندهای چینی و ایرانی عرضه می گردد، اما نوع آزمایشگاهی این ماده با برند مرک آلمان یا دیگر برندهای معروف دنیا وارد و به دست متقاضیان گرامی می رسد. استات منگنز صنعتی.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش استات منگنز صنعتی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. استات منگنز صنعتی.

راههای ارتباطی 
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)