دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

اسید باربیتوریک

اسید باربیتوریک کدمرک 800133 یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک اسید آلی دسته بندی می‌شود. این ترکیبات بیشتر از مشتقات باربیتوریک اسید، که مشتقات اسید باربیتوریک هستند، شناخته می‌شوند. باربیتوریک اسیدها ترکیباتی هستند که یک هسته باربیتان دارند و معمولاً به عنوان داروهای مهدئ و آرامبخش استفاده می‌شوند.

از جمله اسیدهای باربیتوریک معروف، تیوپنتال و فنوباربیتال هستند که در گذشته به عنوان داروهای آرامبخش و خواب‌آور به کار می‌رفتند. با گسترش استفاده از داروهای با اثرات کمتر جانبی، استفاده از اسیدهای باربیتوریک به مرور زمان کاهش یافته است. به علت خطرات احتمالی مرتبط با سوءمصرف و اعتیاد، داروهای مشتق از این اسیدها به حداقل محدود شده‌اند.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. اسید باربیتوریک کدمرک 800133 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

اسید باربیتوریک کدمرک 800133

اسید باربیتوریک کدمرک 800133 یکی از مفیدترین نمونه های اسید برای سنتز های دارویی به شمار می رود. اسید باربیتوریک با ویژگی های خود توانسته است در میان پژوهشگران و صاحبان صنایع جایگاهی ویژه برای خود باز نماید. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که اسید باربیتوریک به نام مالونوره یا 6-هیدروکسی اوراسیل نیز شناخته می شود، این یک پودر بدون بو است و در آب محلول می باشد.

این یک فعالیت دارویی بسیار بالا است و می تواند برای سنتز مشتقات اضافی آن مورد استفاده قرار گیرد، تا در کشف داروهای جدید استفاده شود. اساساً بر روی داروهای ضد فشار سیستم عصبی مرکزی (CNS) عمل می کند و در نتیجه طیف وسیعی از آرام بخشی خفیف تا بیهوشی کامل را در اختیار دارد.

اسید باربیتوریک

شناخت بیشتر اسید باربیتوریک کدمرک 800133

مواد شیمیایی دارای دسته بندی های گوناگونی هستند. اسیدها یکی از بزرگترین دسته از مواد شیمیایی محسوب می شوند.برخی از این اسیدها به مانند اسید باربیتوریک نمونه ای کمتر شناخته شده در بین مردم است، ولی توانسته است جایگاهی خاص در بین پژوهشگران پیدا کند. در رابطه با این اسید می توان بیان کرد که اسید باربیتوریک یا مالونیل اوره یا 6- هیدروکسی اوراسیل یک ترکیب آلی است که بر اساس اسکلت هتروسیکلیک پیریمیدین ساخته شده است.

این یک پودر بدون بو است که در آب محلول می باشد. اسید باربیتوریک ترکیب اصلی داروهای باربیتوریک است، اگر چه باربیتوریک اسید به خودی خود از نظر دارویی فعال نیست. این ترکیب توسط شیمی دان آلمانی آدولف فون بایردر 4 دسامبر 1864 با ترکیب اوره و اسید مالوئیک در یک واکنش تراکم کشف شد. از آن زمان اسید مالوئیک با متیل در اتیل جایگزین شده است، زیرا استفاده از استر از مشکل مقابله با اسیدیته کربوکسیلیک اسید و کربوکسیلات غیر فعال آن جلوگیری می کند.

مشخصات

[table id=54 /]

 

800133

کاربرد اسید باربیتوریک

از اسید باربیتوریک‌ها به عنوان داروهای مهدئ و آرامبخش در گذشته استفاده می‌شد، اما استفاده از آن‌ها به دلیل خطرات جانبی و خطرات مرتبط با اعتیاد و سوءمصرف به شدت کاهش یافته است. در زمان‌های گذشته، داروهایی که بر اساس اسید باربیتوریک تولید می‌شدند، معمولاً به عنوان داروهای خواب‌آور و آرامبخش مورد استفاده قرار می‌گرفتند.

مشتقات از این اسیدها مثل تیوپنتال و فنوباربیتال در گذشته برای کنترل اضطراب، بهبود خواب و آرامش بیماران استفاده می‌شدند. اما به دلیل مسائل مرتبط با اعتیاد، سوء مصرف و عوارض جانبی خطرناک، استفاده از آن‌ها تا حد زیادی کاهش یافته است و داروهای دیگر با اثرات کمتر جانبی و خطرناک جایگزین شده‌اند.

خرید اسید باربیتوریک

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید اسید باربیتوریک با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خرید اسید باربیتوریک

ویژگی های اسید باربیتوریک

اسیدهای باربیتوریک ویژگی‌های خاصی دارند که آنها را به عنوان ترکیبات دارویی و مهدئ معروف کرده است. ویژگی‌های مهم این اسیدها به شرح زیر هستند: اسید باربیتوریک کدمرک 800133

  • آرامبخش و خواب‌آور: اسیدهای باربیتوریک به عنوان داروهای آرامبخش و خواب‌آور استفاده می‌شوند. این اثرات به واسطه تأثیر آنها بر سیستم عصبی مرکزی ایجاد می‌شود.
  • تأثیر بر گیرنده‌های GABA: این اسیدها به گیرنده‌های GABA-A اثر می‌گذارند که در ایجاد اثرات آرامبخش و خواب‌آور نقش دارند. اسید باربیتوریک کدمرک 800133
  • کاهنده فعالیت عصبی: با کاهش فعالیت عصبی و افزایش فعالیت گیرنده‌های GABA، اسیدهای باربیتوریک اثرات آرامبخشی و مهدئی ایجاد می‌کنند.
  • سوءمصرف و اعتیاد: یکی از ویژگی‌های منفی این اسیدها، خطرات مرتبط با سوءمصرف و اعتیاد آنها است که باعث کاهش استفاده از آنها شده است.
  • خطرات جانبی: استفاده از این اسیدها ممکن است با خطرات جانبی مانند افزایش حساسیت به نور، کاهش تنفس و حتی مشکلات قلبی مرتبط باشد.

با توجه به خطرات مرتبط با اسیدهای باربیتوریک، استفاده از آنها به شدت کاهش یافته و به جای آنها از داروها و مواد مهدئ و آرامبخش دیگر استفاده می‌شود. اسید باربیتوریک کدمرک 800133

قیمت فروش اسید باربیتوریک کدمرک 800133

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فروش اسید باربیتوریک کدمرک 800133 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)