راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

شماره های تماس:

66859216 – 66859220

09129618292

اسید سولفو سالسیلیک

اسید سولفو سالسیلیک یکی از محصولات تولیدی مرک آلمان می باشد که واردات آن به کشور توسط شرکت دانش پژوهان شیمی می باشد. شما عزیزان می توانید جهت خرید و تهیه آن با این شرکت تماس حاصل فرمایید.

سولفوسالسیلیک اسید یک ترکیب معطر سه گانه می باشد که تحت واکنش های معمول فنل، کربوکسیلیک و گروه های سولفونیک اسید قرار گرفته است. معرف بالینی آلبومین در ادرار و معرف رنگی برای یون های آهن است که با آن رنگ بنفش می دهد. همچنین در صنایع به عنوان ماده واسط در تولید مواد فعال سطحی، کاتالیست های آلی و افزودنی گریس کاربرد دارد.

بخش دوم

تولید گونه های اکسیژن فعال مبتنی بر واکنش فنتون (ROS) ایده جدیدی برای طراحی عوامل ضد سرطانی با واسطه ROS ارائه می دهد. بنابراین یافتن راه‌هایی برای افزایش جذب آهن و بالا بردن سطح H2O2 در سلول‌ها به طور همزمان برای این استراتژی بسیار مهم است. در همین حال، اسید سالیسیلیک (SA) یا آنالوگ آن، به عنوان متابولیت اصلی آسپرین، گزارش شده است که ارتباط نزدیکی با یک محصول فعال ردوکس درون سلولی دارد.

در این کار، یک پلیمر هماهنگی نانومقیاس اصلاح شده با PEG (PFNC) از طریق خودآرایی 5-سولفوسالیسیلیک اسید (SSA) با یون های Fe3+ برای اولین بار طراحی شده است. نتایج نشان می‌دهد که SSA جدا شده از PFNC می‌تواند منجر به کاهش GSH و تجمع H2O2 در سلول‌های سرطانی شود و در نتیجه ROS سلولی را از طریق واکنش فنتون افزایش دهد. با توجه به چنین استرس اکسیداتیو درون سلولی، مرگ سلولی فروپتوز ناشی از PFNC بیشتر تایید شد.

مطالعات سمیت سلولی آزمایشگاهی نشان می دهد که PFNC ها سمیت سلولی بالاتری را روی سلول های سرطانی نسبت به سلول های طبیعی نشان می دهند. آزمایش‌های in vivo بیشتر نشان می‌دهد که PFNC‌ها نه تنها دارای تجمع تومور بالایی هستند، بلکه به طور قابل توجهی رشد تومور را بدون آسیب آشکار به اندام‌های اصلی مهار می‌کنند. بر اساس نتایج، ما انتظار داریم که این کار الهام‌بخشی برای درک نقش SA، حتی آسپرین، در پیشگیری از سرطان باشد.

موارد مصرف 5-سولفوسالسیلیک اسید

  • به عنوان رسوب دهنده پروتئین در ادرار استفاده می گردد.
  • از آن برای آندایزینگ سطوح فلزی کاربرد دارد.

اطلاعات تکمیلی محصول :

  • نام ماده : 5-اسید سولفوسالسیلیک
  • کد : 800691
  • CAS Number : 5965-83-3
  • فرمول شیمیایی : C7H6O6S * 2H2O
  • گرید محصول : for synthesis
  • وزن مولکولی : 254.22g/mol
  • درصد خلوص : 99%<
  • کشور سازنده : آلمان (مرک)

توضیحات ماده 5-سولفوسالسیلیک اسید

5-سولفوسالسیلیک اسید با فرمول شیمیایی S6O6H7 یک ترکیب شیمیایی می باشد که که دارای جرم مولکولی 218.185 گرم بر مول است.

خرید – فروش 5-سولفوسالسیلیک اسید

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی در ایران می باشد. این شرکت نمایندگی واردات محصولات مرک آلمان و سیگماآلدریچ را در اختیار دارد. برای خرید و اطلاع از قیمت محصولات می توانید به دو روش ابتدا اینکه از طریق شماره های مستقیم با کارشناسان بخش فروش این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق واتساپ نام و مشخصات محصول مورد نیاز خود را ارسال نموده تا در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

راههای ارتباطی

شماره های تماس :

66859216 – 021  ساعت کاری (8:30 الی 19)

66859220 – 021

09129618292  (آنلاین 24 ساعته)