دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

اسید سولفو سالسیلیک

اسید سولفو سالسیلیک کد 800691 یک ترکیب شیمیایی است که ترکیبی از اسید سالیسیلیک و سولفونامید است. این ترکیب به عنوان یک ماده ضد التهابی و ضد باکتریایی شناخته می‌شود و در برخی از محصولات پوستی و داروهای موضعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب، به دلیل ترکیب دو ماده فعال، خصوصیات ضد التهابی اسید سالیسیلیک و خصوصیات ضد باکتریایی سولفونامید را ترکیب می‌کند.

استفاده از اسید سولفوسالیسیلیک معمولاً در محصولات مراقبت از پوست، مانند ژل‌ها و کرم‌های ضد آکنه، رایج است. این مواد معمولاً به عنوان یک راهکار مؤثر برای کنترل آکنه‌ها و بهبود وضعیت پوست به کار می‌روند. همچنین، اسید سولفوسالیسیلیک در برخی از شامپوها و محصولات مراقبت از مو نیز به منظور کنترل شوره و مشکلات مرتبط با پوست سر استفاده می‌شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. اسید سولفو سالسیلیک یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

اسید سولفو سالسیلیک

اسید سولفوسالیسیلیک یک ترکیب شیمیایی است که از اسید سالیسیلیک و سولفونامید به دست می‌آید. این ترکیب در صنایع داروسازی و مراقبت از پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. با داشتن خصوصیات ضد التهابی از اسید سالیسیلیک و خصوصیات ضد باکتریایی از سولفونامید، اسید سولفوسالیسیلیک به عنوان یک ماده مؤثر در کنترل آکنه‌ها شناخته می‌شود.

این ترکیب در تولید ژل‌ها، کرم‌ها و شامپوهای موضعی برای درمان مشکلات پوستی نظیر آکنه و شوره استفاده می‌شود. توانایی این ترکیب در کاهش التهابات پوست و کنترل تولید چربی، آن را به یک انتخاب محبوب در صنعت مراقبت از پوست تبدیل کرده است. استفاده از این ترکیب در محصولات پوستی بهبود وضعیت پوست، کاهش قرمزی و جلوگیری از ظهور آکنه‌ها را به ارمغان می‌آورد. اسید سولفو سالسیلیک

سولفوسالسیلیک اسید یک ترکیب معطر سه گانه می باشد که تحت واکنش های معمول فنل، کربوکسیلیک و گروه های سولفونیک اسید قرار گرفته است. معرف بالینی آلبومین در ادرار و معرف رنگی برای یون های آهن است که با آن رنگ بنفش می دهد. همچنین در صنایع به عنوان ماده واسط در تولید مواد فعال سطحی، کاتالیست های آلی و افزودنی گریس کاربرد دارد.

اسید سولفو سالسیلیک یکی از محصولات تولیدی مرک آلمان می باشد که واردات آن به کشور توسط شرکت دانش پژوهان شیمی می باشد. شما عزیزان می توانید جهت خرید و تهیه آن با این شرکت تماس حاصل فرمایید.

اسید سولفوسالیسیلیک

مشخصات 5-اسید سولفوسالسیلیک

 • مترادف: Salicylsulfonic acid
 • CAS: 5965-83-3
 • EC Number: 202-555-6
 • نام ماده: 5-اسید سولفوسالسیلیک
 • کد: 800691
 • CAS Number: 5965-83-3
 • فرمول شیمیایی: C7H6O6S * 2H2O
 • گرید محصول: for synthesis
 • وزن مولکولی: 254.22g/mol
 • درصد خلوص: 99%<
 • کشور سازنده: آلمان (مرک)
 • بسته بندی: 100g – 250g – 1kg

5 اسید سولفوسالسیلیک

کاربرد اسید سولفو سالسیلیک

اسید سولفوسالیسیلیک، به عنوان یک ترکیب شیمیایی مفید، در محصولات متعدد مراقبت از پوست و داروهای موضعی کاربرد دارد. این ترکیب به دلیل ترکیب خصوصیات ضد التهابی از اسید سالیسیلیک و خصوصیات ضد باکتریایی از سولفونامید، در زمینه‌های زیر به کار می‌رود: اسید سولفو سالسیلیک

 1. ضد آکنه: اسید سولفوسالیسیلیک به عنوان یک ماده مؤثر در کنترل آکنه‌ها و جلوگیری از ظهور آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 2. مراقبت از پوست: در تولید ژل‌ها، کرم‌ها و لوسیون‌های مراقبت از پوست برای بهبود وضعیت پوست، کاهش التهابات و جلوگیری از ایجاد مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 3. شامپوها: در شامپوها برای کنترل شوره و مشکلات پوست سر به کار می‌رود.
 4. کاهش چربی پوست: از خصوصیات این ترکیب برای تنظیم تولید چربی پوست و جلوگیری از ایجاد چربی اضافی استفاده می‌شود.

کلیدی‌ترین مزیت این ترکیب در ترکیب خصوصیات مختلف به منظور بهبود وضعیت پوست و موضوعات مرتبط با آن است.

ساختار اسید سولفو سالسیلیک

ساختار اسید سولفوسالیسیلیک شامل اتصال دو ترکیب اصلی، یعنی اسید سالیسیلیک و سولفونامید، است. در این ساختار، گروه کربوکسیلیک (-COOH) از اسید سالیسیلیک و گروه سولفونامید از سولفونامید ترکیب شده‌اند. ساختار این ترکیب به شکل زیر است:

HOOC-C6H4-OH  CONH2

در اینجا، C6H4 بخشی از اسید سالیسیلیک و CONH2 بخشی از سولفونامید را نمایان می‌دهد. این ترکیب به دلیل ترکیب خصوصیات ضد التهابی و ضد باکتریایی از دو ترکیب اصلی، در محصولات مراقبت از پوست و داروهای موضعی به کار می‌رود.

خرید اسید سولفو سالسیلیک

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید اسید سولفوسالسیلیک با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خرید اسید سولفو سالسیلیک

موارد مصرف 5-سولفوسالسیلیک اسید

 • به عنوان رسوب دهنده پروتئین در ادرار استفاده می گردد. اسید سولفو سالسیلیک
 • از آن برای آندایزینگ سطوح فلزی کاربرد دارد. اسید سولفو سالسیلیک

توضیحات ماده 5-سولفوسالسیلیک اسید

5-سولفوسالسیلیک اسید با فرمول شیمیایی S6O6H7 یک ترکیب شیمیایی می باشد که که دارای جرم مولکولی 218.185 گرم بر مول است. اسید سولفو سالسیلیک

ویژگی های 5-اسید سولفوسالسیلیک

5-اسید سولفوسالسیلیک ویژگی‌های مهمی دارد که آن را در حوزه مراقبت از پوست و داروسازی مؤثر می‌سازد:

 1. ضد التهابی: این ترکیب خصوصیات ضد التهابی دارد و به کاهش التهابات پوست کمک می‌کند.
 2. ضد باکتریایی: ویژگی‌های ضد باکتریایی این ترکیب باعث کاهش رشد باکتری‌ها و پیشگیری از عفونت‌های پوستی می‌شود.
 3. کنترل ترشح چربی: از 5-اسید سولفوسالسیلیک به عنوان یک ماده کنترل کننده ترشحات چربی پوست استفاده می‌شود، که به بهبود وضعیت پوست با مشکلات چربی مرتبط کمک می‌کند.
 4. کنترل آکنه: این ترکیب به عنوان یک ماده مؤثر در کنترل آکنه‌ها و جلوگیری از ظهور آکنه‌های جدید استفاده می‌شود.
 5. تسکین التهابات پوستی: اثرات تسکین‌دهنده این ترکیب باعث کاهش قرمزی و التهابات پوستی می‌شود.
 6. استفاده در محصولات مراقبت از مو: برای کنترل شوره و بهبود وضعیت پوست سر در شامپوها و محصولات مراقبت از مو مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 7. مناسب برای استفاده در محصولات آرایشی: وجود این ترکیب در برخی از محصولات آرایشی نیز به منظور بهبود وضعیت پوست و ایجاد پایه‌ای مناسب برای آرایش می‌باشد.

این ویژگی‌ها تاکید می‌کنند که 5-اسید سولفوسالسیلیک به عنوان یک ماده چندمنظوره در محصولات مراقبت از پوست و بهداشت شخصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اسید سولفو سالسیلیک

خرید – فروش 5-سولفوسالسیلیک اسید

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص فروش سولفوسالسیلیک اسید می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت 5-سولفوسالسیلیک اسید میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)