راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

شماره های تماس:

66859216 – 66859220

09129618292

اسید گلوتامیک کدمرک 100291

اسید گلوتامیک کدمرک 100291

اسید گلوتامیک کدمرک 100291 با فرمول مولکولی C5H9NO4 نوعی اسید آمینه ی غیر ضروری است که به شکل گردی سفید رنگ و اندکی قابل حل در آب است که باعث تشدید طعم در گوشت ها می شود و از آن به عنوان یک مکمل در تغذیه رژیمی استفاده می شود. نمک سدیم این اسید که در صنایع غذایی مصرف دارد، مونوسدیم گلوتامات نامیده می شود. انتقال دهنده عصبی محرکی است که باعث افزایش تحریک رشته های عصبی موجود در دستگاه اعصاب مرکزی می شود. این ماده انتقال دهنده عصبی محرک و عمده ای در مغز و نخاع و ماده سازنده اولیه اسید گاما – آمینو بوتیریک می باشد.

نقش این اسید آمینه در سوخت و ساز قندها و چربیها مهم است، و به انتقال پتاسیم در سرتاسر سد مغزی – خونی کمک می نماید. هر چند این اسید نمی تواند به راحتی گلوتامیناز سد مغزی – خونی عبور کند، اما به میزان بالایی در خون یافت می شود و ممکن است مقدار کمی از آن در مغز نفوذ کند. مغز انسان می تواند از اسید گلوتامیک به عنوان سوخت استفاده کند.اسید گلوتامیک کدمرک 100291 با برداشتن اتم های نیتروژن، در جریان ساختن اسید آمینه دیگریبه نام گلوتامین، آمونیاک را سم زدایی می کند.

تبدیل اسید گلوتامیک به گلوتامین تنها راهی است که به وسیله ی آن می توان آمونیاک موجود در مغز را بر طرف نمود. اسید گلوتامیک به درمان بیماری های شخصیتی کمک می کند و برای معالجه اختلالهای رفتاری دوران کودکیمفید می باشد. از این اسید برای درمان بیماری صرع، عقب ماندگی ذهنی، رخوت عضلانی، زخمها و اغمای هیپوگلیسمیک – مشکلی که در هنگام درمان دیابت و در اثر مصرف انسولین به وجود می آید، استفاده می کنند.

موارد مصرف اسید گلوتامیک

  • انتقال دهنده عصبی محرکی است
  • با افزایش تحریک رشته های عصبی موجود در دستگاه اعصاب مرکزی می شود.
  • نقش این اسید آمینه در سوخت و ساز قندها و چربیها مهم است،
  • و به انتقال پتاسیم در سرتاسر سد مغزی،خونی کمک می نماید.
  • مغز انسان می تواند از اسید گلوتامیک به عنوان سوخت استفاده کند.
  • اسید گلوتامیک با برداشتن اتم های نیتروژن، در جریان ساختن اسید آمینه دیگری به نام گلوتامین، آمونیاک را سم زدایی می کند.

از این اسیدبرای درمان بیماری:

  • صرع
  • عقب ماندگی ذهنی
  • رخوت عضلانی

زخمها و اغمای هیپوگلیسمیک – مشکلی که در هنگام درمان دیابت و در اثر مصرف انسولین به وجود می آید، استفاده می شود.

قیمت – فروش اسید گلوتامیک کدمرک 100291

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فروش اسید گلوتامیک کدمرک 100291 می باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

راههای ارتباطی :
شماره های تماس:
021-66859216   (ساعات تماس:8:30 الی 19)
021-66859220   
واتساپ:09129618292  (ساعات تماس 24ساعت)