دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید

ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر سفید یا بلورهای بیضی شکل ظاهر می‌شود. این ترکیب در واقع نسخه مونوهیدروکلراید ال-هیستیدین است که یک ایزومر استریومریک از هیستیدین است. ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید به عنوان یک داروی ضد حساسیت و آنتاگونیست گیرنده هیستامین H1 عمل می‌کند و برای درمان علائم حساسیتی مانند آلرژی، آنفولکسیون، رینیت آلرژیک، و آرتریت مزمن استفاده می‌شود.

شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید

ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک داروی ضد حساسیتی در پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به صورت پودر سفید یا بلورهای بیضی شکل ظاهر می‌شود و اثرات مهمی در مهار علائم حساسیتی مانند آلرژی، رینیت آلرژیک، و آنفولکسیون دارد. با عملکرد به عنوان یک آنتاگونیست گیرنده هیستامین H1، ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید اثرات هیستامین را کاهش می‌دهد.

این دارو به عنوان یکی از درمان‌های اصلی برای بیماران با حساسیت‌ها و آلرژی‌ها شناخته شده است و به دلیل حلالیت در آب، به راحتی مورد مصرف در فرآیندهای داروسازی قرار می‌گیرد. استفاده از ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید به تسکین سریع علائم حساسیتی کمک می‌کند و بسیاری از بیماران از بهبودی سریع و موثری برخوردار می‌شوند.

ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید

مشخصات ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید

نام کالا: ال هیستیدین منو هیدروکلراید کد 104350 مرک
نام کالا انگلیسی: L(+)-Histidine monohydrochloride monohydrate
کد کالا: 1.04350
کمپانی: مرک
cas number: 5934-29-2
فرمول شیمیایی: C₆H₉N₃O₂·HCl·H₂O

ال - هیستیدین مونو هیدروکلراید مونوهیدرات کد مرک 104350

ساختار ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید

ساختار ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید به صورت زیر است:

C10H17NOHCl

در اینجا، C10H17NO نشان‌دهنده ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید به همراه یک مولکول کلرید هیدروژن (HCl) است.

تاریخچه ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید

تاریخچه ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید به ابتدای قرن بیستم بازمی‌گردد. در سال 1936، عالم آلمانیِ بنام دانیل بوفر، این ترکیب را برای اولین بار تهیه کرد. او موفق شد این ترکیب را از هیستامین ایزوله کند. سپس در سال 1942، محققان موفق شدند این ترکیب را با استفاده از ترکیب دارویی جدیدی که نیمه تولیدی سنتزی داشته است، برای استفاده در درمان حساسیت‌های ناشی از هیستامین، به کار گیرند.

در دهه‌های بعدی، ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید به عنوان یک داروی ضد حساسیت بسیار موثر شناخته شد و در درمان بسیاری از بیماری‌ها و علائم حساسیتی، مانند آلرژی‌ها و رینیت آلرژیک، استفاده گسترده‌ای داشت. این دارو به طور گسترده در سال‌های بعد در حوزه‌های پزشکی و درمانی به کار گرفته شد و تا امروزه نیز از آن به عنوان یکی از داروهای موثر در این زمینه استفاده می‌شود.

عملکرد ال-هیستیدین مونوهیدروکلرید مونوهیدرات

حیوان، سطح عملکرد، شرایط محیطی، ترکیب اسید آمینه پس‌زمینه رژیم غذایی بدون مکمل و وضعیت برخی عناصر کمیاب ضروری مانند مس و روی. این نتیجه گیری استفاده به عنوان یک افزودنی حسی را نیز پوشش می دهد. l-Histidine HCl monohydrate تولید شده با استفاده از C. glutamicum KCCM 80179 در سطوح مناسب برای نیاز گونه و مرحله زندگی برای مصرف کننده بی خطر در نظر گرفته می شود. l-Histidine HCl monohydrate تولید شده با استفاده از C. glutamicum KCCM 80179 برای پوست تحریک کننده نیست، برای چشم ها تحریک کننده ملایم است و حساسیت پوستی ندارد. این افزودنی با استنشاق خطری برای کاربران ایجاد نمی کند.

خرید ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

فروش ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید

کاربرد ال-هیستیدین مونوهیدروکلرید مونوهیدرات

انتظار نمی رود که استفاده از ال-هیستیدین HCl مونوهیدرات تولید شده توسط C. glutamicum KCCM 80179 در تغذیه دام خطری برای محیط زیست باشد. L-Histidine HCl monohydrate منبع موثری از اسید آمینه ضروری L-histidine برای گونه های حیوانی غیر نشخوارکننده در نظر گرفته می شود. برای اینکه ال-هیستیدین مکمل در نشخوارکنندگان به اندازه گونه های غیر نشخوارکننده موثر باشد، به محافظت در برابر تخریب در شکمبه نیاز دارد. همچنین به عنوان یک ترکیب طعم دهنده خوراک تحت شرایط پیشنهادی استفاده موثر در نظر گرفته می شود.

کارایی ال-هیستیدین مونوهیدروکلرید مونوهیدرات

طبق ماده 8 مقررات (EC) شماره 1831/2003، EFSA، پس از بررسی مشخصات و مدارک ارائه شده توسط متقاضی، باید ارزیابی را انجام دهد تا تعیین کند که آیا افزودنی خوراک با شرایط مندرج در ماده 5 مطابقت دارد یا خیر. باید در مورد ایمنی حیوانات هدف، مصرف کننده، کاربر و محیط زیست و کارآیی محصول ال-هیستیدین مونوهیدروکلرید مونوهیدرات تولید شده توسط تخمیر با Corynebacterium glutamicum KCCM 80179

ویژگی های ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید

ویژگی‌های ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید شامل موارد زیر می‌شود:

  • ضد حساسیتی: ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید به عنوان یک داروی ضد حساسیتی عمل می‌کند و در درمان علائم حساسیتی مانند آلرژی، رینیت آلرژیک، و آنفولکسیون استفاده می‌شود.
  • آنتاگونیست گیرنده هیستامین H1: این ترکیب به عنوان یک آنتاگونیست گیرنده هیستامین H1 عمل می‌کند و اثراتی که هیستامین در بدن ایجاد می‌کند را مهار می‌کند.
  • حلالیت: ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید حلال در آب است که این ویژگی باعث می‌شود به راحتی در فرآیندهای داروسازی و مصرف پزشکی استفاده شود.
  • شکل فیزیکی: این ترکیب به صورت پودر سفید یا بلورهای بیضی شکل ظاهر می‌شود.
  • استفاده در درمان‌های مختلف: علاوه بر درمان حساسیت‌ها، ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید در درمان برخی بیماری‌ها مانند آلرژی‌های غذایی، رینیت آلرژیک، آنفولکسیون، و درمان برخی علائم حساسیتی دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • موثر بودن: این دارو به عنوان یکی از داروهای موثر در درمان حساسیت‌ها و آلرژی‌ها شناخته شده است و موفقیت‌های قابل توجهی در درمان بیماران به‌دست آورده است.

در کل، ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید یک داروی موثر در درمان علائم حساسیتی و آلرژی‌هاست که به دلیل ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی خود، به‌طور گسترده در پزشکی استفاده می‌شود.

فروش ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص فروش ال-هیستیدین مونوهیدروکلراید می باشد. شرکت که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع قیمت  ال – هیستیدین مونوهیدروکلراید مونو هیدرات کدمرک 104350 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)