دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

اگزامید مرک کد 820936

اگزامید مرک کد 820936 یک ترکیب شیمیایی است که از دو اتم کربن، یک اتم اکسیژن و دو اتم نیتروژن تشکیل شده است. فرمول شیمیایی آن (CO(NH2)2) است. این ترکیب به عنوان یک ایمید محسوب می‌شود و به صورت بلورهای بی‌رنگ یا سفید به دست می‌آید. اکسامید معمولاً به عنوان یک ماده میانی در سنتز شیمیایی به کار می‌رود.

این ترکیب از لحاظ شیمیایی به عنوان دی‌استیل اوره نیز شناخته می‌شود. در برخی از موارد، اکسامید در آزمایشگاهی به عنوان یک کود برای تجزیه‌پذیری آمونیاک و یوشیدروژن پاستوره در خاک استفاده می‌شود. همچنین، در برخی فرآیندهای صنعتی و تحقیقات شیمیایی نیز نقش دارد.

شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. اگزامید مرک کد 820936 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

اگزامید مرک کد 820936 چیست؟

اکسامید یک ترکیب شیمیایی با فرمول CO(NH2)2 است که از دو اتم نیتروژن، یک اتم اکسیژن و یک گروه کربوکسیل (COOH) تشکیل شده است. این ترکیب به صورت بلورهای بی‌رنگ یا سفید با خصوصیات خاص شیمیایی شناخته می‌شود.

اکسامید در کاربردهای مختلف شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در صنعت به عنوان یک ماده میانی در سنتز ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در آزمایشگاهها به عنوان ماده معمولی برای انجام آزمایش‌های شیمیایی به کار می‌رود. اگزامید مرک کد 820936

از آنجایی که این ماده خصوصیات خاصی دارد، می‌تواند در مطالعات شیمیایی و تحقیقات علمی به منظور ارزیابی و تحلیل خواص شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد.

اگزامید مرک کد 820936 یک ماده مایع است که از آن برای تعیین نقطه اشتعال استفاده می شود. نکته حائز اهمیت برای این ماده در مورد نگهداری آن می باشد چون پس از نگهداری در رطوبت یا در تماس با آب به سرعت واکنش نشان می دهد.

اگزامید مرک کد 820936 یکی از محصولات تولیدی نمایندگی مرک آلمان می باشد. کمپانی مرک آلمان یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در دنیا به شمار می رود. مرک آلمان با تولید محصولات شیمیایی متنوع و با کیفیت توانسته رضایت مصرف کنندگان این مواد شیمیایی را بدست آورد. این کمپانی با گذشت زمان در حال رشد و توسعه است. به این صورت که در سال 2015 توانست امتیاز کمپانی بزرگ سیگماآلدریچ را خریداری نموده و از آن زمان محصولات این شرکت با برند مرک و سیگما به بازارهای جهانی ارسال می شود.

اگزامید مرک کد 820936

مشخصات محصول اگزامید مرک کد 820936

 • کد: 820936
 • نام ماده: اگزامید
 • نام لاتین: Oxamide
 • CAS number: 471-46-5
 • EC number: 207-442-
 • Hill Formula: C₂H₄N₂O₂
 • Chemical formula: H₂NOCCONH₂
 • Molar Mass:  88.06 g/mol
 • HS Code: 2924 19 00
 • بسته بندی: 100g

مشخصات دی متیل فرمامید کد 822275

کاربرد اگزامید

اکسامید یک ترکیب شیمیایی با فرمول CO(NH2)2 است که در موارد مختلف کاربردهای متعددی دارد. برخی از کاربردهای اصلی این ترکیب شیمیایی عبارتند از:

 • ماده میانی در سنتز شیمیایی: اکسامید به عنوان یک ماده میانی در فرآیندهای سنتز شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب در تولید سایر ترکیبات شیمیایی به کار می‌رود.
 • آزمایش‌های آزمایشگاهی: در آزمایشگاهها، اکسامید به عنوان یک ماده معمولی در آزمایش‌های شیمیایی برای بررسی و تحلیل خواص شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • کود برای تجزیه‌پذیری آمونیاک: در برخی موارد کشاورزی، اکسامید به عنوان یک کود برای تجزیه‌پذیری آمونیاک در خاک به کار می‌رود. اگزامید مرک کد 820936
 • مواد معدنی: این ترکیب در برخی از صنایع مواد معدنی نیز ممکن است به عنوان یک جزء در فرآیندهای تولید به کار رود.

استفاده‌های این ماده بسته به خصوصیات شیمیایی و فیزیکی آن در حوزه‌های مختلف ممکن است متفاوت باشد.

خرید اگزامید مرک کد 820936

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید اگزامید مرک کد 820936 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خرید اگزامید مرک کد 820936

ویژگی های ماده Oxamide

ویژگی‌های شیمیایی و فیزیکی اکسامید، ترکیب شیمیایی با فرمول CO(NH2)2، عبارتند از:

 • فرمول شیمیایی: CO(NH2)2
 • شکل فیزیکی: بلورهای بی‌رنگ یا سفید.
 • حلالیت: در آب حل می‌شود و در مواد مذابی مانند فراورده‌های آمییدی قابل حل است.
 • کاربردها: به عنوان ماده میانی در سنتز شیمیایی، در آزمایش‌های آزمایشگاهی، و در برخی موارد به عنوان کود برای تجزیه‌پذیری آمونیاک در کشاورزی.
 • خواص شیمیایی: دارای گروه‌های کربوکسیل و آمینید، که در فرآیندهای سنتز و واکنش‌های شیمیایی نقش مهمی ایفا می‌کنند.
 • استقرار حرارتی: دارای استقرار حرارتی خوبی است و ممکن است در شرایط مختلف به عنوان یک منبع یا ماده میانی در فرآیندهای حرارتی به کار رود.
  این ویژگی‌ها به تعیین کاربردهای اکسامید در صنایع مختلف کمک کرده و اهمیت این ترکیب را در زمینه‌های مختلف نشان می‌دهند. اگزامید مرک کد 820936

اقدامات بیوشیمی اگزامید

اقدامات بیوشیمیایی اکسامید (Oxamide) در سیستم‌های زیستی ممکن است شامل چندین فرآیند و تاثیر متنوع باشد. البته، باید توجه داشت که اطلاعات دقیق در مورد اثرات بیوشیمیایی این ترکیب به میزان کافی در دسترس نیست. اما ممکن است اکسامید در محیط زیست و سلول‌های زنده تاثیراتی داشته باشد که به طور کلی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشارکت در مسیرهای متابولیک: اکسامید ممکن است به عنوان یک مولکول در مسیرهای متابولیک بیوشیمیایی سلول‌ها شرکت کند و در فرآیندهایی مانند تجزیه و سنتز مواد غذایی نقش داشته باشد.
 • تأثیر بر فعالیت آنزیم‌ها: این ترکیب ممکن است با آنزیم‌ها در سلول‌ها تعامل کند و فعالیت آنزیمی خاصی را تنظیم یا افزایش دهد.
 • نقش در مسیرهای انرژی: اگر اکسامید به عنوان یک آمینو اسید یا ماده مشابه در مسیرهای انتقال و ذخیره انرژی شرکت کند، ممکن است در فرآیندهای تولید انرژی سلولی نقش داشته باشد.

به دلیل کمبود اطلاعات در مورد این ترکیب، احتمالاً بیشترین دقت با مطالعات بیشتر در زمینه بیوشیمی مرتبط با این ترکیب به دست خواهد آمد.

قیمت – فروش اگزامید مرک کد 820936

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین شرکت های وارد کننده و صادر کننده مواد شیمیای آزمایشگاهی و صنعتی می باشد. اگزامید مرک کد 820936 جزء محصولات وارداتی این شرکت بوده و در حال حاضر سالانه از فروش بالایی برخوردار است. در سالهایی که کشور ما در لیست تحریم ها قرار گرفته، شرکت دانش پژوهان شیمی  توانسته با واردات صحیح این مواد شیمیایی با ارزش را به دست مصرف کنندگان و مشتریان خود برساند.

برای خرید و تهیه محصولات مورد نیاز خود می توانید به دو روش ابتدا اینکه از طریق شماره های مستقیم شرکت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. یا از طریق واتساپ نام و مشخصات ماده مورد نظر خود را ارسال نموده تا در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمایید.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت فروش مواد شیمیایی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

 راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)