دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

باریم کلرید دی هیدرات کد 101719

باریم کلرید دی هیدرات کد 101719 یک ترکیب شیمیایی است که در اینجا به‌صورت خلاصه توضیح داده می‌شود. این ترکیب، باریم، کلر، و دو مولکول آب را در ساختار خود جای داده است. به‌عنوان یک ترکیب بلوری، این ماده به شکل بلورهای شفاف و رنگی ظاهر می‌شود. خصوصیات فیزیکی و شیمیایی این ترکیب آن را به یک ترکیب مهم در صنایع مختلف تبدیل کرده‌اند. استفاده‌های متنوع از آن در تولید سرامیک‌ها، پلاستیک‌ها، و رنگ‌ها نشانگر اهمیت و گستردگی کاربردهای باریم کلرید دی‌هیدرات در علم و صنعت است. شرکت دانش پژوهان شیمی واردکننده اصلی مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص برند مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران می باشد. باریم کلرید دی هیدرات کد 101719 یکی از محصولات تولیدی شرکت مرک آلمان می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدی مواد شیمیایی آزمایشگاهی در جهان می باشد که در بین محققین و دانشمندان و… از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

باریم کلرید دی هیدرات کد 101719

باریم کلرید دی هیدرات کد 101719 که اغلب به عنوان باریم موریات نیز شناخته می شود ترکیبی معدنی با فرمول BaCl2 است. کلرید باریم یکی از رایج ترین نمک های محلول در آب باریم است که از واکنش اسیدهیدروکلریک و کربنات باریم یا باریم هیدروکسید تولید می شود. کلرید باریم یک ماده شیمیایی با شکل پودری سفید رنگ و سمی می باشد.

این محصول به شعله رنگ زرد-سبز می بخشد. این ماده جاذب رطوبت است و با جذب آب ابتدا به کلرید باریم دی هیدرات تبدیل می شود و کاربرد محدودی در آزمایشگاه و صنایع دارد. باریم کلرید در طبیعت یافت نمی شود، در آب و متانول محلول است و در اتانول و اتیل استات نامحلول می باشد.

مشخصات محصول:

  • کد: 101719
  • نام محصول: باریم کلرید دی هیدرات
  • CAS Number: 10326-27-9
  • EC Number: 233-788-1
  • جرم مولی: 244.28g/mol
  • برند: مرک آلمان
  • بسته بندی: 500 گرمی

مشخصات باریم کلرید دی هیدرات کد 101719

کاربردهای باریم کلرید چیست؟

این ماده شیمیایی در صنعت طی یک فرآیند دو مرحله ای تولید می شود. در مرحله اول کربن و سولفات باریم در دمای بالا برای تولید سولفات باریم با هم واکنش می دهند. در مرحله دوم این ترکیب با کلرید کلسیم ترکیب می شود تا کلرید باریم و سولفات کلسیم تولید شود.

این نمک در آزمایشگاه برای برای آزمایش یون های سولفات در نمونه های آزمایشی استفاده می شود. باریم کلراید برای تولید رنگدانه ها، سخت شدن فولاد، ساخت نمک ها با تصفیه حرارتی و همچنین تولید سایر نمک های باریم مورد استفاده قرار می گیرد.

اگرچه قیمت این ماده ارزان می باشد ولی به دلیل سمیت بالایی که دارد خیلی کم مورد استفاده قرار می گیرد و تنها کاریرد گسترده آن در صنایع تولید محلول نمکی باریم است. از این ترکیب در ساخت وسایل آتش بازی آنهم به دلیل تولید رنگ سبز روشن و شفافی که ایجاد می کند استفاده می شود.

اما متاسفانه، سمیت کلرید باریم کاربردهای احتمالی آن را محدود می کند. از دیگر مصارف باریم کلراید می توان به تولید سموم دفع آفات، مواد شوینده دیگ بخار، تصفیه شکر، رنگ آمیزی و چاپ بر روی پارچه ها و همچنین تولید نوشابه، پلیمرها، سولفور و تثبیت کننده ها اشاره کرد. باریم کلرید دی هیدرات کد 101719

خرید باریم کلرید دی هیدرات

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی مرک آلمان و نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید باریم کلرید دی هیدرات کد 101719 با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. 

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

خرید باریم کلرید دی هیدرات کد 101719

 

عوارض و خطرات باریم کلراید

باریم کلرید دی هیدرات کد 101719 بسیار سمی است و بلع و استنشاق این ماده باعث مسمومیت می شود و می تواند آسیب جدی به چشم ها وارد نماید. بنابراین در صورت تماس با پوست ابتدا موضع را با آب شتشو داده و سپس با صابون بشویید. در صورت استنشاق فرد مسموم را از محیط آلوده خارج کرده و به هوای آزاد ببرید و با مراکز درمانی تماس بگیرید. این ماده برای زندگی آبزیان هم سمی می باشد و پادزهر آن سولفات منیزیم یا سدیم است که در صورت نیاز می توان از آن استفاده کرد. باریم کلرید دی هیدرات کد 101719

در صورت بلع باریم کلرید دهان را با آب شستشو داده و سریعا به مراکز درمانی مراجعه شود، زیرا این ماده می تواند به سرعت در آب حل شده و جذب شود. بنابراین علائم به سرعت بروز کرده و می تواند موجب ایست قلبی و تنفسی در فرد شود. باید توجه داشت که در هنگام کار کردن با این ماده از ایجاد گرد و غبار خودداری نمایید و حتما از ماسک استفاده شود.

اما نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که این ماده را از گرما و شعله دور نگهدارید و در صورت آلوده شدن لباس ها و تجهیزات کار به گرد و غبار باریم کلرید آنها را قبل از شستشو به هیچ وجه مورد استفاده قرار ندهید. 

باریم کلرید دی هیدرات کد 101719
قیمت – فروش باریم کلرید دی هیدرات کد 101719

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) باریم کلرید دی هیدرات کد 101719 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت باریم کلرید دی هیدرات کد 101719 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)