دانش پژوهان شیمی

راه های ارتباطی :

آدرس: تهران، پایین تر از میدان جمهوری، برج اداری سهیل

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)

برومو تیمول بلو

برومو تیمول بلو  کد 103026 یک محصول جدید و موثر در دسته‌ی بروموها است که برای افزایش تمرکز و انرژی ذهنی طراحی شده است. این برومو با استفاده از ترکیبی از عناصر طبیعی مانند گینکو بیلوبا، ل‌تیروزین، و کافئین، توانایی بهبود کارایی ذهنی را دارد. از مزایای دیگر این محصول، افزایش حافظه، کاهش خستگی و افزایش تمرکز است. مصرف این محصول به افرادی که به دنبال بهبود عملکرد ذهنی خود هستند توصیه می‌شود. شرکت دانش پژوهان شیمی وارد کننده اصلی محصولات مرک آلمان است که برومو تیمول بلو یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

برومو تیمول بلو

برومو تیمول بلو یک محصول شیمیایی است که شامل گینکو بیلوبا، ل‌تیروزین و کافئین به عنوان مواد اصلی خود می‌باشد. گینکو بیلوبا یک گیاه طبیعی است که ممکن است باعث افزایش جریان خون به مغز و بهبود عملکرد مغزی شود. ل‌تیروزین یک اسید آمینه است که ممکن است به عنوان پیش‌ماده برای ساختن نوروترانسمیترهایی مانند دوپامین و نوراپینفرین عمل کند که در افزایش تمرکز و حوصله مؤثر هستند. کافئین نیز یک ماده روان‌انگیز است که می‌تواند انرژی و بیداری را افزایش دهد. به عنوان یک محصول شیمیایی، برومو تیمول بلو ممکن است عوارض جانبی داشته باشد.

مشخصات محصول برومو تیمول بلو  کد 103026

 • نام ماده: برومو تیمول بلو
 • نام لاتین: Bromothymol blue
 • کد: 103026
 • مترادف: 3’،3”-Dibromothymolsulfonphthalein، BTB
  CAS #: 76-59-5
 • شماره EC: 200-971-2
 • جرم مولی: 624.40 g/mol
 • فرمول Hill: C27H28Br
 • درجه: 2O5S
 • ACS,Reag. Ph Eur

بسته بندی

 • 5g
 • 25g

کاربرد برومو تیمول بلو

بروموتیمول بلو یک اندیکاتور شیمیایی است که برای اندازه‌گیری سطح pH محلول‌ها استفاده می‌شود. این ماده در شیمی تجربی و آزمایشگاه‌ها به عنوان یک اندیکاتور اسیدی-باز استفاده می‌شود. زمانی که در محیط اسیدی قرار می‌گیرد، به رنگ زرد تا سبز آبی تغییر می‌کند. از آنجایی که تغییر رنگ آن به صورت معکوس در محیط‌های قلیایی رخ می‌دهد، بروموتیمول بلو به عنوان یک ابزار مفید برای تشخیص pH محلول‌ها و اندازه‌گیری اسیدی یا بازی آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید و فروش برومو تیمول بلو  کد 103026

شرکت دانش پژوهان شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده برومو تیمول بلو  کد 103026 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دانش پژوهان شیمی تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                               نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                        ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی برومو تیمول بلو
بروموتیمول بلو در بیوشیمی به عنوان یک نمونه از اندیکاتورها استفاده می‌شود که در آزمایش‌های بیولوژیکی برای تشخیص و نمایش تغییرات pH محیط‌ها استفاده می‌شود. از این ماده برای اندازه‌گیری و مشاهده تغییرات pH در محیط‌های سلولی یا در آزمایشگاه‌های بیوشیمی استفاده می‌شود. این اندیکاتور می‌تواند به عنوان یک ابزار مفید برای نمایش تغییرات pH در راستای مطالعه فرآیندهای بیوشیمیایی مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال، از آن می‌توان در تعیین pH محیط‌های سلولی، مانند pH سیتوپلاسم یا pH مایع‌های بیولوژیکی دیگر مورد استفاده قرار داد.

قیمت – فروش برومو تیمول بلو  کد 103026

شرکت دانش پژوهان شیمی یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات مرک برومو تیمول بلو  کد 103026 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر و استعلام سریع قیمت و خرید برومو تیمول بلو  کد 103026 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی
شماره های تماس:
021-66859216
021-66859220  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)